Profile cover photo
Profile photo
AG Centrum
6 followers -
ZENIT Autogas Systems
ZENIT Autogas Systems

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja instalacja gazowa w aucie będzie działać bez zastrzeżeń, warto zdecydować się na montaż w sprawdzonym warsztacie. Odpowiednio fachowy montaż sprawi, że jazda na LPG będzie bardzo komfortowa. Polecamy powierzenia auta warsztatom ogólnopolskiej sieci Ekspert LPG - http://www.agcentrum.pl/gdzie-zalozyc-instalacje-lpg.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zbiorniki LPG w autach przechodzą niezwykle rygorystyczne badania homologacyjne. Dlatego też twierdzenia o butli gazowej w aucie jako bombie, możemy włożyć między bajki. Fakty są takie, że zbiorniki LPG mogą wytrzymać ciśnienie 10 razy wyższe niż zbiorniki na benzynę. Więcej na temat autogazu mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej - http://www.agcentrum.pl/wszystko-o-autogazie.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
AG Centrum aktywnie tworzy rynek autogazu w naszym kraju. Dostarczamy wiedzę oraz rozwiązania technologiczne i innowacje do powstających produktów. Wciąż się rozwijamy i stawiamy na innowacyjne pomysły, dzięki czemu nasza oferta jest bardzo konkurencyjna na rynku samochodowych instalacji gazowych. Zapraszamy do współpracy - http://www.agcentrum.pl/strefa-kierowcy.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma AG Centrum zajmuje się produkcją i dostarczaniem kompletnych samochodowych instalacji gazowych, a także pojedynczych części i podzespołów. Auta na gaz, w których zastosowano urządzenia od AG Centrum, wyróżniają się bardzo wysoką sprawnością i oszczędnością pod względem zużycia tego paliwa. Polecamy nasze usługi - http://www.agcentrum.pl/wybierz-instalacje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkty AG Centrum gwarantują najwyższą jakość podczas eksploatacji. Wszystkie produkty przechodzą dokładne próby i testy, dzięki czemu zapewniają niezawodność i długotrwałe działanie. Oferujemy naszym Klientom najlepsze rozwiązania w zakresie instalacji gazowych. Zachęcamy do współpracy - http://www.agcentrum.pl/wybierz-instalacje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mówiąc o zaletach stosowania LPG w samochodzie, zawsze wspomina się o aspekcie ekonomicznym. To prawda, im dłużej stosujemy LPG, tym bardziej oszczędzamy. Dużo zależy przede wszystkim od doboru właściwej instalacji i prawidłowego montażu. Wtedy pojazd będzie doskonale współpracował z instalacją. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji gazowych - http://www.agcentrum.pl/wybierz-instalacje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Cię montaż instalacji LPG w Twoim aucie? Zanim zdecydujesz się na to rozwiązanie, warto dokładnie sprawdzić, czy silnik Twojego pojazdu będzie działał jak należy przy zasilaniu gazowym. Ważne też jest, jakiego typu rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla samochodu. Najlepiej sprawdzić to w warsztacie specjalizującym się w instalacjach gazowych. Zapraszamy - http://www.agcentrum.pl/ogolnopolska-siec-ekspert-lpg.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Problemy spotykane w pojazdach napędzanych LPG mogą być różnego typu. Jednym z popularniejszych jest gasnący silnik po przełączeniu na benzynę. Przyczyna takiego obrotu sprawy może leżeć w nieprawidłowym montażu układu. Dlatego tak istotne jest, by instalacje samochodowe LPG zostały sprawdzone w profesjonalnym warsztacie, gdzie będzie możliwa szybka identyfikacja problemu i ewentualna naprawa. Zapraszamy - http://www.agcentrum.pl/ogolnopolska-siec-ekspert-lpg.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy dużą wiedzę i lubimy się nią dzielić. Prowadzimy cykliczne szkolenia z podstaw zakładania instalacji LPG. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami, zachęcamy do kontaktu z działem technicznym AG Centrum. Poza tym organizujemy także nieodpłatne szkolenia produktowe, więcej szczegółów zamieściliśmy na stronie internetowej - http://www.agcentrum.pl/szkolenia-w-ag-centrum.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcesz wiedzieć, jaka instalacja będzie najlepsza dla twojego auta, wypełnij nasz formularz dostępny na stronie internetowej. Wystarczy podać takie informacje jak model samochodu, rok produkcji, pojemność silnika i rodzaj wtrysku. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z pomocy naszych techników, gwarantujemy, że instalacja będzie dedykowana do danego modelu samochodu i jego wersji silnikowej. Zapraszamy - http://www.agcentrum.pl/konfigurator-instalacji.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded