Profile cover photo
Profile photo
Арсеній Яценюк
47,489 followers -
Український політик, економіст і юрист. 15-й Прем'єр-міністр України (2014-2016 рр). Лідер Політичної партії "Народний фронт"
Український політик, економіст і юрист. 15-й Прем'єр-міністр України (2014-2016 рр). Лідер Політичної партії "Народний фронт"

47,489 followers
About
Арсеній Яценюк's posts

Post has attachment
Мій Уряд і я мали честь і відповідальність служити нашій країні. Нашій великій країні і нашому сильному народові, який бореться і перемагає. Я вдячний своїм соратникам з Народного фронту, союзникам, які формували коаліцію депутатських фракцій "Європейська Україна": Блок Петра Порошенка, Самопоміч, Радикальна партія і Батьківщина. За те, що ми зробили нашу країну сильнішою. Вдячний своїм опонентам і ворогам за те, що ви зробили сильнішим мене. Хочу зазначити, що ми спільно зробили багато для нашої країни і нашого народу. Але нам треба рухатися вперед. Попереду нас чекають великі справи і великі звершення. Слава Україні!

Post has attachment
10 хвилин із Прем'єр-міністром. Звіт Уряду  

Post has attachment
МВФ змінив свою політику, і ця політика стосується не тільки України, вона стосується будь-яких відносин Фонду з іншими країнами. Відтепер, якщо Росія і надалі відмовлятиметься реструктуризувати борг нашої країни на умовах, на яких це зробили інші кредитори, це не є перешкодою для продовження програми співпраці МВФ з Україною. Росія не отримає інших умов реструктуризації боргу. Наша пропозиція - на столі. Якщо РФ подасть в суд - ми у повному озброєнні.

Post has attachment
Сьогодні Росія прийняла рішення щодо відмови від виконання рішень Європейського суду з прав людини. Таке рішення має чітку мотивацію: Україна подала кілька позовів проти РФ до ЄСПЛ за незаконну анексію Криму і на відшкодування трильйонних збитків від анексії. Москва усвідомлює, що програє цей суд. Але це не зупинить нас від виконання судового рішення Європейського суду з прав людини в інших юрисдикціях і в інших країнах.
Photo

Post has attachment
Якщо Росія введе торгівельне ембарго на постачання до Туреччини зернових та олії, Україна готова простягнути руку турецьким партнерам. І ми забезпечимо продовольчу безпеку Туреччини. Міністерство аграрної політики вже отримало відповідні доручення і провело консультації з турецькою стороною.
Photo

Post has attachment
10 хвилин із Прем'єр-міністром України

Post has attachment
Звернення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка 

Post has attachment
Інтерв’ю Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка українським телеканалам

Post has attachment
1932-1933.
Українці вижили, щоби проголосити світові: Ми є і ми завжди будемо!
Вічна пам'ять загиблим.
Ніколи більше.
Слава Україні!
Photo

Post has attachment
Уряд приймає рішення про заборону на всі транзитні польоти для всіх російських авіакомпаній над територією України. Доручив «Украероруху», відповідно до норм міжнародного законодавства, повідомити Російську Федерацію про те, що російські авіакомпанії і російські літаки більше не мають права використовувати український авіаційний простір. Це питання як національної безпеки країни, так і відповіді Росії на її агресивні дії.
Photo
Wait while more posts are being loaded