Profile cover photo
Profile photo
Tomáš Kimer
59 followers
59 followers
About
Posts

Post has shared content
Bjarne Stroustrup​ presented 3 sets of guidelines today at the CppCon which are aiming to help every C++ developer to produce better code by using modern C++ with no compromises to performance or security and for tools and library manufacturers and writers to offer common types and ways to check code through the compiler suite or tools like Lint. All in all those are aimed to make our lives easier by raising the standards for users and manufacturers/vendors! A laudable effort, let's see how it will evolve in the next few months.
#cpp #guidelines #bjarnestroustrup


https://isocpp.org/blog/2015/09/bjarne-stroustrup-announces-cpp-core-guidelines

Core-Guidelines on GitHub: https://github.com/isocpp/CppCoreGuidelines
Add a comment...

Post has shared content
Programming is hard. Code formatting is hard. Programming an automatic code formatter is, apparently, hard².

Great deep dive into what it's like to solve hard SWE problems, by +Bob Nystrom.

Snip:
> Then I spent the past few years at Google discovering that damn near every program I have to write can be reduced down to some kind of graph search.
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
Monzo is the Czech Game of the Year as the best original game. Thanks for supporting us!

#Monzo   #gamedev #awards
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Tak jsme konecne zprovoznili nasi ultimatni 4K sestavu s 65' Panasonicem AX800, ktera ma jako jedna z mala TV podporu displayport a tudiz 60hz z PC. Asi netreba zduraznovat, ze tady v kancelari se nejak nemuzeme od GTA 5 odtrhnout. V tehle konfiguraci hra vypada naprosto neskutecne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
I'm ready :)
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Ne že by to člověka překvapovalo. Stejně tak nepochybuji že se to podobně praktikuje na všech stranách.
Nejhorší na tom je, že to prostě do velké míry opravdu funguje. Lidé jsou v tomto čím dal více pohodlní a nechtějí surová fakta, chtějí vědět co si mají myslet.

Je pohodlnější sednout si před televizi a nechat si od moderátorů nechat odříkat událost, než jít po zdrojích a udělat si výklad sám.

Další známé pravidlo je, že stokrát omílaná lež se stává pravdou.

Když se to zkombinuje, může to přinejmenším podvědomě fungovat na mnohem více lidí, než se zdá. Stejně tak u spousty lidí, kteří se nedají tak jednoduše zvyklat, to může vytvořit přinejmenším pochyby. A teď to nejhorší - oni nepotřebují přesvědčovat každého. Jsme v demokracii - ať má sebelepší výhody, pořád platí že dva blbci přehlasují jednoho inteligentního člověka.

Většina argumentů lokálních Kremlobotů je neuvěřitelně tupá (a ne, nemyslím si že jsou za to placení, což je o to smutnější).
Ale pořád to spouště lidem může stačit. A Putinovi stačí, když majorita společnosti bude "zmatená". Protože taková společnost pořádně nepodpoří žádná výrazná politická rozhodnutí, protože ani pořádně neví proč by měla.

Máme nejlepší a nejjednodušší přístup k informacím v historii lidstva a bojím se že jsme na vrcholu nejen z pohledu minulosti, ale i budoucnosti. Otevřenější internet si představit nedokážu.
Zato si velice jednoduše dokážu představit jeho omezování a postupně sílící kontrolu vládami, úhledně zabalené do výmluv v podobě snahy zastavit ilegální obchodování, drogy a samozřejmě nemůže chybět dětská pornografie.

Bylo by krásné kdyby si majorita uvědomovala, že přístup k informacím v současné podobě není žádná samozřejmost a trošku více času věnovala tomu co se děje a je důležité, než koukat po desáté na tu samou blbost v televizi nebo si na bulváru číst o tom, kdo se zrovna potřebuje zviditelnit.
Add a comment...

Post has attachment
Not bad :)
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
Today we're submitting a proposal to redevelop part of our campus in North Bayshore. With our proposed plan, our campus could be more adaptable to a changing company, bring new life to the environment, save energy, and create a sense of community with bike paths and space for local businesses. Ultimately, we hope to create a space for people, nature and ideas to thrive. Learn more: http://g.co/go/y6pnk
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
North Bayshore campus proposal
10 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded