Profile cover photo
Profile photo
Vladislav Toulec
About
Vladislav's posts

ZAPIŠTĚ SE DO DĚJIN ARCHITEKTURY A VYHRAJTE 5.000,- KČ !!!
Obracím se na vás s lákavou nabídkou možnosti pomoci svým oblíbeným architektům a zároveň možností seberealizace a v neposlední řadě i možností výhry příjemné finanční odměny. Zkuste se zapsat do dějin architektury.
Již čtyři roky působíme na vlastní noze pod jednoduchou značkou "TŠV architekti", ale změna je život a tak jsme se v rámci probíhající rekonstrukce webových stránek rozhodli hledat nový název pro naše perspektivní architektonické studio. A proto vyhlašujeme soutěž o nový název, které se může zúčastnit, kdokoliv bude mít zájem. Vybraný návrh bude odměněn částkou 5.000,- Kč nebo dle požadavku výherce ekvivalentem v jiné měně, komoditě či službě.
... Podmínky a doporučení:
- stačí zaslat libovolný počet slovních návrhů názvu (nikoliv grafické logo) emailem na info@tsva.cz do 30.4.2013
- tento email můžete volně šířit dle svého uvážení, zúčastnit se může kdokoliv
- firmu tvoří tři lidé: Ivan Šmej a Vladislav Toulec
- vyhlášení výsledků proběhne do 31.5.2013
- budou preferovány názvy splňující následující parametry:
1.) název je dotupný v doméně .CZ - to lze ověřit na stránkách www.web4u.cz - stačí vepsat název do rámečku "ověření domény", ani netřeba enter, jen stačí počkat, když se u domény .CZ objeví zelený rámeček "obejdnat" tak je doména volná
2.) název může být v jakémkoliv jazyce, může být kompozicí zkratek, ale nemusí znamenat také vůbec nic, důležité je aby byl libozvučný
3.) název by měl být dobře vyslovitelný a srozumitelný pro přepis, i po telefonu
4.) název by měl být v češtině dobře skloňovatelný (pracuji v ..., projekt od ..., projekt byl zadán ..., architekti z ..., oslovili jsme ..., o ... jsme nepochybovali, spolupráce s ...)
5.) název by měl být dobře zapamatovatelný, zajímavý, může být vtipný ale v mezích serióznosti
6.) výhodou je kratší název
V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Efektní, ale řekl bych zneklidňující

Post has attachment
Vypiplaná slaměnka včetně vypiplaného interiéru ...

Post has attachment
Streetart žije i v Itálii (rajce.net, adelady)
Photo

Post has attachment
I v naší domovině se občas objeví nějaká nová sakrální stavba a občas je i na co koukat. Modlitebna Církve bratrské v Černošicích od Fránek Architects.
Photo

Post has attachment
Mobilní stánek umění v Paříži od Zahy Hadid. Tahle rodilá Iráčanka má s pravým úhlem očividně problém. Narozdíl o Jeana Nouvela (Orientální institut v pozadí).
Photo

Post has attachment
Na schody a zábradlí jsou přísné normy, ještě že se jimi neřídil Juan O'Gorman, když navrhoval dům pro Fridu Kahlo a Diega Riveru.
Photo

Post has shared content
Je to pěknej domeček, velká úspora je ve svépomocné realizaci, na klíč by to bylo ke 2Mio. Je to poměrně malinký a z článku nejsou taky patrné detaily, které jsou pro stavbu stěžejní. Taky je potřeba brát s rezervou novinářskou interpretaci - v článcích, které pojednávaly o "naší" Svobodné Evropě na Hagiboru, toho byla pravdou asi polovina:)

http://zpravy.idnes.cz/praha-ma-novou-pevnost-budovu-svobodne-evropy-fq6-/domaci.aspx?c=A081009_084123_domaci_ipl
Tohle bydlení stálo 1 milión... Co na to architekt Sláva Toulec?
Barák za cenu lepšího auta :)

Post has attachment
Oscar Niemeyer je nejstarší tvořící architekt, letos mu bude 104, kromě hlavního města Brazílie a mnoho dalšího si střihnul taky Niterói Contemporary Art Museum v Rio de Janeiro
Photo
Wait while more posts are being loaded