Profile cover photo
Profile photo
DOLPOL-DŹWIG Sp. z o.o.Dźwigi, windy. Modernizacja, remonty, montaż.
About
DOLPOL-DŹWIG Sp. z o.o.Dźwigi, windy. Modernizacja, remonty, montaż.'s posts

Post has attachment
Windy z napędem elektrycznym linowym świetnie sprawdzają się w budynkach o dużym natężeniu ruchu. Dedykowane są do budynków gdzie wysokość podnoszenia przekracza 10 m. Dużym atutem wind z napędem elektrycznym linowym jest ich prędkość i wysoka wydajność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://dolpoldzwig.pl/oferta/dzwigi-windy-nowe/.
Photo

Post has attachment
Dźwigi hydrauliczne znajdują szczególne zastosowanie w niskich budynkach biurowo-mieszkalnych, hotelach, przychodniach, szkołach i innych obiektach o małym i średnim natężeniu ruchu ponieważ mają niewielką wydajność pracy i małą prędkość. Ich maszynownia jest zazwyczaj zlokalizowana na dole obok szybu, a nawet może być odległa od niego o kilka metrów. Dlatego jest to idealne rozwiązanie dla obiektów, w których nie przewidziano maszynowni nad szybem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://dolpoldzwig.pl/oferta/dzwigi-windy-nowe/.
Photo

Post has attachment
Wysoka jakość świadczonych usług w połączeniu z atrakcyjnymi cenami to nasza domena. Skorzystaj z propozycji, a gwarantujemy, że nie będziesz żałował swojej decyzji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://dolpoldzwig.pl/oferta/zakres-oferty-windy/.
Photo

Post has attachment
Dzięki współpracy z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi firmami dźwigowymi, podzespoły zakupywane są bezpośrednio u producentów. Działanie takie gwarantuje przemyślaną strategię remontową oraz rozsądne ceny dzięki pominięciu udziału pośredników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://dolpoldzwig.pl/oferta/zakres-oferty-windy/.
Photo

Post has attachment
Indywidualne podejście do każdego zlecenia to gwarancja rozwiązań najlepiej dopasowanych do potrzeb Klientów. Konserwacja dźwigów jest szczegółowo raportowana. Każdy serwis wind posiada oddzielne dokumentacje. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.dolpoldzwig.com.pl.
Photo

Post has attachment
Szybko usuwamy usterki i dokonujemy drobnych napraw dźwigów. Nasza konserwacja wind prowadzona jest w oparciu o instrukcje eksploatacji dźwigów. Zatrudniamy pracowników z wymaganymi uprawnieniami gwarantujące właściwe wykonywanie usług. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.dolpoldzwig.com.pl.
Photo

Post has attachment
Modernizacje dźwigów/wind mają na celu poprawę bezpieczeństwa, niezawodności, komfortu, funkcjonalności i energooszczędności oraz przystosowanie do aktualnie obowiązujących wymagań prawnych i normatywnych. Przy doborze urządzeń można również uwzględnić przyszłe koszty eksploatacji oraz jakoś i nowoczesność zastosowanych podzespołów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.dolpoldzwig.com.pl.
Photo

Post has attachment
Zgodnie z polskim prawem dźwig (winda) może być użytkowany tylko wtedy gdy posiada ważną (aktualną) decyzję UDT dopuszczającą do eksploatacji oraz znajduje się pod stałą opieką konserwatora posiadającego odpowiednie dla danego typu urządzenia uprawnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.dolpoldzwig.pl.
Photo

Post has attachment
Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Dzięki zespołowi, który posiada specjalistyczną wiedzę oraz bogate doświadczenie, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę najwyższej jakości. W naszej pracy liczy się dla nas profesjonalizm oraz zapewnienie klientom kompleksowej obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.dolpoldzwig.pl.
Photo

Post has attachment
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dolpoldzwig.com.pl lub dzwoniąc pod numer 71 / 372 77 62. Zawsze chętnie doradzamy naszym klientom oraz staramy się zapewnić obsługę najwyższej jakości. Zapraszamy również do zapoznania się z stroną: www.dolpoldzwig.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded