Profile cover photo
Profile photo
LEAN-TECH S.C. Rolki transportowe
About
Posts

Post has attachment
Nieustanne śledzenie zmian w branży oraz nowości z zakresu rolek transportowych, a także możliwość dopasowania się do potrzeb klientów to klucz do naszego sukcesu. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i precyzję, dzięki czemu zaufała nam już ogromna ilość usatysfakcjonowanych odbiorców. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na http://www.aklor.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcecie dowiedzieć się jaka jest nośność naszych rolek transportowych? Wszelkie parametry znajdziecie na http://www.aklor.pl/technika/nosnosc. Jeżeli mielibyście jakiekolwiek pytania, nie wahajcie się z nami skonsultować. Grono naszych specjalistów z przyjemnością pomoże i udzieli odpowiedniej porady. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Profesjonalizm, pełne zaangażowanie, dążenie do sukcesu oraz świadczenia usług najwyższej jakości to tylko nieliczne z zalet firmy http://www.aklor.pl/. Dokładamy wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahajcie się. Grono naszych wykwalifikowanych pracowników udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was kwestie. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy w sprzedaży rolki transportowe napędzane przy użyciu paska zębatego.  Wykorzystuje się je do przenoszenia napędu z silnika za pomocą paska zębatego. Elementy wykonane są ze stali konstrukcyjnej, ocynkowanej i kwasoodpornej. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy na http://www.aklor.pl/rolki-napedowe/naped-zebaty. Dajemy Wam gwarancję najwyższej jakości oraz wykwalifikowanego personelu, który fachowo doradzi jaki produkt będzie dla Was najlepszy. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Aklor oferuje wysokiej jakości elementy kulowe różnego rodzaju. Znajdziecie u nas elementy kulowe lekkie i pełne z kołnierzem, pełne bez kołnierza, z gwintem, elementy kulowe do mocowania na blatach, Heavy Duty, a także szyny i stoły z elementami kulowymi. Ze szczegółami naszej oferty możecie się zapoznać na http://www.aklor.pl/elementy-kulowe/elementy-kulowe-lekkie-z-kolnierzem
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Listwy rastrowe do bocznego przestawiania listew rolkowych dają możliwość optymalnego dostosowania regałów komisjonujących do każdej szerokości kartonu lub pojemnika, a także pozwalają na uzyskanie nieprzerwanego dywanu rolkowego. Umożliwiają także niezwykle szybki montaż listew rolkowych.  Więcej informacji na ten temat znajdziecie zaglądając na naszą stronę http://www.aklor.pl/szyny-rolkowe/listwy-rastrowe lub odwiedzając naszą firmę. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Główny obszar zastosowania listew rolkowych typu Fix od http://www.aklor.pl/szyny-rolkowe to regały przepływowe. Ponadto, dzięki  bezpiecznemu przepływowi skrzynek transportowych oraz kartonów można je wykorzystać również do szyn prowadzących instalacji transportowych, przenośników oraz dywanów rolkowych służących do połączenia dwóch stacji bocznych, do stołów pakujących czy komisjonujących, a także do urządzeń wspomagających montaż, np. w przemyśle przetwórstwa drewna i okienniczym. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wysokiej jakości produktów. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcecie zakupić rolki transportowe możecie skontaktować się z naszą firmą pod numerem telefonu (71) 324-15-70 lub (71) 324-15-71 , wysyłając do nas wiadomość e-mail na adres biuro@lean-tech.pl lub odwiedzając osobiście w siedzibie naszej firmy na ulicy Ramiszów 153 we Wrocławiu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Wasze pytania i profesjonalnie doradzimy, który produkt będzie dla Was najbardziej odpowiedni. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.aklor.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujecie rolek stożkowych do przenośników rolkowych? Proponujemy Wam produkty spełniające wszelkie standardy jakości, w pełni profesjonalne i wytrzymałe. Rolki stożkowe z http://www.aklor.pl/rolki-stozkowe wykonane są ze stali konstrukcyjnej, zaś ich łożyska z plastiku bądź metalu. To idealne rozwiązanie do budowy łuków  w przenośnikach rolkowych. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Wasze pytania. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Wam najwyższej jakości systemy paletowe, w skład których wchodzą rolki nośno-hamujące, szyny rolkowe o zwiększonej szerokości, przenośniki rolkowe do palet oraz profile przenośników rolkowych. Posiadamy produkty marki Euroroll, a więcej na ich temat możecie przeczytać na stronie http://www.aklor.pl/systemy-paletowe. Nasz priorytet to Wasza satysfakcja ze świadczonych przez nas usług, dlatego wykonujemy naszą pracę z pasją i pełnym zaangażowaniem. 
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded