Profile cover photo
Profile photo
Centrum Medyczne Gajda-Med
About
Posts

Post has attachment
Grupa Gajda-Med na 8 PKO Festiwalu Biegowym

Podczas Forum Sport Zdrowie Pieniądze, na odbywającym się w Krynicy Festiwalu Biegowym, niezwykle ciekawy wykład przeprowadził dr n. med Robert Gajda. Opowiadał o tym czy można było zapobiec śmierci biegacza podczas zawodów.
PhotoPhotoPhoto
12.09.2017
3 Photos - View album
Add a comment...

Pokój dziennego pobytu i sprzęty w sali do rehabilitacji

Informujemy iż niedawno oddaliśmy nową salę dziennego pobytu w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym (ZOL). W sali tej pacjenci mogą przebywać w ciągu dnia czytając prasę codzienną, ulubione książki, grając ze sobą w gry, czy też rozmawiając.

Drugą salą jaką przeznaczyliśmy do użytkowania to sala rehabilitacyjno-pielęgnacyjna, w której to pacjenci mogą zadbać o swoją codzienną kondycję korzystając z odpowiednich ćwiczeń i sprzętów.
Add a comment...

Post has attachment

Rekordowa liczba noworodków na oddziale położniczo-neonatologicznym

Drodzy. Z radością informujemy, iż w dniu dzisiejszym na naszym oddziale położniczo-neonatologicznym przebywa trzynaścioro noworodków. Każdego miesiąca coraz więcej Kobiet wybiera nasz Szpital na miejsce urodzin dla swojego dziecka!

Tym bardziej cieszy dzisiejsza liczba, gdyż oddział przygotowywany był na przyjęcie na raz mniejszej liczy dzieci. Jednakże dzięki wspólnej pracy dobrze zgranego zespołu specjalistów położników, pediatrów, pielęgniarek i położnych Szpitala Powiatowego Gajda-Med jesteśmy dziś w stanie objąć opieką zarówno taką liczbę świeżo upieczonych mam jak i ich dzieci.
Add a comment...

Post has attachment
Trzecia sala rodzinna na oddziale położniczo-neonatologicznym

Z radością informujemy, iż oddaliśmy do użytku trzecią salę jednoosobową z łazienką.

W nowej sali Pacjentki mogą czuć się jak w domu. Do ich dyspozycji pozostaje wygodne łóżko sterowane pilotem, meble na rzeczy osobiste, telewizor, czajnik, miejsce do spożywania posiłków, w pełni wyposażony kącik dla noworodka, miejsce do odpoczynku dla przebywających z pacjentką bliskich osób. Przestronna łazienka wyposażona jest w prysznic, wc, umywalkę, lustro.

Więcej info na http://www.gajdamed.pl/trzecia-sala-rodzinna-na-oddziale-polozniczo-neonatologicznym/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lądowisko dla LPR

Nakręciliśmy krótki materiał filmowy na temat niedawno otwartego lądowiska. Lądowisko „widziane” oczami drona. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym.

Add a comment...

Post has attachment
Nowe inwestycje w Grupie Gajda-Med

1 sierpnia br. o godz. 14.00 odbyła się uroczystość drugiej rocznicy funkcjonowania Szpitala Powiatowego Gajda-Med. Uroczystość odbyła się w przychodni rejonowej Gajda-Med przy ulicy 3 Maja.

Na kameralną uroczystość zaproszono nieliczne grono bardzo ważnych gości, m. in. Ministra Henryka Kowalczyka, przedstawicieli władz lokalnych, pracowników szpitala i przychodni, a także przyjaciół Szpitala i dr. Roberta Gajdy.

W trakcie spotkania zaprezentowano film podsumowujący prace modernizacyjne przeprowadzone w obiektach należących do szpitala na przestrzeni ostatnich dwóch lat, w tym oddanie do użytku lądowiska dla helikopterów medycznych. Dyrektor wymienił w tym miejscu dziesięć najważniejszych inwestycji jakich wykonano.

Zapraszamy do zapoznania się za całą relacją filmowo - zdjęciową na stronie
http://www.gajdamed.pl/nowe-inwestycje-w-grupie-gajda-med/
Add a comment...

Post has attachment
Mając na uwadze dobro naszych pacjentów w czerwcu bieżącego roku w Przychodni Rejonowej GajdaMed w Pułtusku uruchomione zostało Centrum Diagnostyczno-Psychologiczne.

W Centrum prowadzone są:
-badania diagnostyczne dla dzieci i młodzieży
-badania psychologiczne na zlecenie neurologa
-poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych
-poradnia uzależnień dla dorosłych

Poradnia czynna jest codziennie od poniedziałku do soboty. Zapraszamy.

Photo
Photo
25.07.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Zapisz się na darmowe warsztaty on-line film&answer „Serce idzie na trening, czyli jak efektywnie biegać z pulsometrem”.
Dowiedz się w jaki sposób regularne bieganie wpływ na układ sercowo-naczyniowy.
Dowiedz się dlaczego warto monitorować nasz puls podczas podejmowanego wysiłku.
Dowiedz się jak efektywnie wykorzystywać pulsometr i określać w jakiej strefie wysiłku znajduje się nasze tętno.

Zapisy na http://www.gajdamed.pl/zapisy2/
Add a comment...

Post has attachment
Pułtuski Szpital Powiatowy Gajda-Med Sp. z o. o. znalazł się w krajowej sieci szpitali.

Szpitale, które znalazły się w sieci szpitali, mają mieć zagwarantowane finansowanie przez 4 lata i zapewniać pacjentom kompleksową opiekę.

Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił we wtorek listę placówek zakwalifikowanych do sieci szpitali. Każdy oddział NFZ opublikował wykaz szpitali z danego regionu, które znalazły się w sieci.

Lista placówek zakwalifikowanych do sieci szpitali wejdzie w życie 1 października, a będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Wiceprzewodniczący Polskiej Federacji Szpitali Bogusław Budziński mówił, że według wstępnych szacunków w całym kraju do sieci szpitali zostało włączonych około 760 placówek.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded