Profile cover photo
Profile photo
Harris New Technology Engineering Company
18 followers -
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس اولین و قدیمی ترین تولید کننده نرم افزار های جامع هتلداری و مالی اداری با بیشترین سهم بازار در عرصه هتلداری کشور
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس اولین و قدیمی ترین تولید کننده نرم افزار های جامع هتلداری و مالی اداری با بیشترین سهم بازار در عرصه هتلداری کشور

18 followers
About
Posts

Post has attachment
بسته هتلداری شرکت هریس شامل:
پذیرش و رزرواسیون
پذیرش سازمانی
وب سایت رزرواسیون آنلاین
رستوران
و .....
برای مشاهده تمامی محصولات این بسته روی لینک زیر کلیک کنید: 
http://www.harrisnewtech.com/PublicPages/ShowProductPage.aspx?ProductTypeID=1
Add a comment...

شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از یک دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هشتصد هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه با نام تجاری میزبان در ایران می باشد .

این شرکت با برخورداری از کادر مجرب و متخصص خود از روزی که اولین نرم افزار را در سال 1374 تحت سیستم عامل Dos و بانک اطلاعاتی  Foxpro  نصب نمود تا به امروز با توجه به تحولات دانش نرم افزار و تکنولوژی سخت افزاری و مخابراتی ، نرم افزار های خود را ارتقاء و حتی در مقاطعی طراحی مجدد نموده است . بطوریکه امروز در آستانه ارائه سیستم یکپارچه هتل داری مبتنی بر پلت فرم Net Framework Win/Web base . میزبان قرار دارد .

سیستم جامع نرم افزاری میزبان با 28 زیر سیستم در دو بخشFront Office    و  Back Office و ارتباط کامل درون و بین سیستمی و برخورداری از محیط کاربرپسند (User Friendly ) توانسته جایگاه  ویژه ای را در صنعت هتل داری در بخش های خصوصی و دولتی برای خود رقم زند .
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded