Profile cover photo
Profile photo
Ziaja-Sitko Zofia, lek. dermatolog. Spec. chorób skóry
About
Ziaja-Sitko Zofia, lek. dermatolog. Spec. chorób skóry's posts

Post has attachment
Większość kobiet marzy o pięknych, kształtnych i pełnych ustach. Niestety, nie każdą z nas natura obdarzyła ustami o właśnie takich kształtach. Na szczęście z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna. W naszym gabinecie wykorzystujemy zabiegi powiększania ust. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o zabiegu, prosimy o kontakt http://ziajasitko-dermatolog-zory.pl/. 
Photo

Post has attachment
Wielu nastolatków zmaga się z problemem trądziku, czyli choroby skórnej, która objawia się wzmożonym pojawianiem się zaskórników oraz krostek. Jeśli zmagasz się z problemem trądziku, powinieneś udać się do specjalisty http://ziajasitko-dermatolog-zory.pl/, który dobierze dla Państwa odpowiednią metodę leczenia. 
Photo

Post has attachment
Zauważyłaś, że Twoja skóra wygląda na starszą i bardziej zmęczoną niż zwykle? Jest na to rada. W gabinecie dermatologicznym prowadzonym przez lekarza dermatologa Zofię Ziaję-Sitko wykonywane są zabiegi mezoterapii, które dostarczają skórze potrzebnych do regeneracji. Wszystkie osoby, które zainteresowane są konsultacją w gabinecie Pani doktor, na stronie ziajasitko-dermatolog-zory.pl znajdą wszystkie niezbędne dane kontaktowe. 
Photo

Post has attachment
Lekarz dermatolog Zofia Ziaja-Sitko jest do Państwa dyspozycji w poniedziałki oraz wtorki w godzinach od 17:00 do 19:00. Jeśli są Państwo zainteresowani konsultacją w gabinecie prowadzonym przez doktor Ziaję Sitko, na stronie http://ziajasitko-dermatolog-zory.pl/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe. 
Photo

Post has attachment
Chcesz na dłużej zachować zdrowy i młody wygląd skóry? Możemy Ci w tym pomóc! W gabinecie dermatologa Zofii Ziaji-Sitko wykonujemy takie zabiegi, jak: peeling, który poprzez usunięcie martwego naskórka, poprawia kondycję skóry oraz jej wygląd. Informacje na temat zapisów dostępne są na stronie http://ziajasitko-dermatolog-zory.pl/. 
Photo

Post has attachment
Masz dość regularnego golenia nóg? A może borykasz się z problemem krępującego owłosienia na twarzy? W gabinecie dr Zofii Ziaji-Sitko http://ziajasitko-dermatolog-zory.pl/ wykonywane są zabiegi z zakresu depilacji laserowej, dzięki czemu nie będziesz musiała tracić tyle czasu na regularne usuwanie owłosienia. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 
Photo

Post has attachment
Blizny, znamiona oraz zmiany skórne mogą być przyczyną kompleksów. W swoim gabinecie dermatologicznym lek. med. Zofia Ziaja-Sitko pomaga pacjentom w uporaniu się z nimi poprzez ich usuwanie. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt z naszym gabinetem http://ziajasitko-dermatolog-zory.pl/.

Post has attachment
Trądzik jest chorobą, która coraz częściej dotyka także ludzi dorosłych. Aby skutecznie wyleczyć trądzik, należy zwalczyć przyczynę pojawiania się zmian trądzikowych, a nie tylko objawy. Dermatolog Zofia Ziaja-Sitko zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem trądziku. http://ziajasitko-dermatolog-zory.pl/
Photo

Post has attachment
Doktor Zofia Ziaja-Sitko, prowadząca prywatną praktykę lekarską z Żorach w województwie dolnośląskim, specjalizuje się w leczeniu chorób skóry zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Oprócz tego pani doktor zajmuje się również usuwaniem blizn i znamion, likwidowaniem widocznych oznak starzenia oraz laserową depilacją ciała. Dodatkowe szczegóły dostępne na stronie gabinetu http://ziajasitko-dermatolog-zory.pl/.
Photo

Post has attachment
Szanowni Państwo, witamy na oficjalnym profilu Google+ lek. dermatologa Zofii Ziaji-Sitko, która prowadzi prywatną praktykę lekarską od 2005 roku. Gabinet Pani doktor, specjalizującej się w chorobach skóry, mieści się w Żorach przy ul. Dolne Przedmieście 7. Po więcej informacji zapraszamy na stronę gabinetu dermatologicznego prowadzonego przez doktor Ziaję-Sitko http://ziajasitko-dermatolog-zory.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded