Profile cover photo
Profile photo
Steakhaus Restaurant Astibo Dortmund
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has shared content

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
На 21 Ноември Македонска вечер
 повод 1 година постоење
 музика во живо
 македонски специјалитети
 препуштете се вие и вашето гурманство да уживате
 тимот на Астибо се радува на вашата посета.
 Пожелно е да резервирате!
 тел. 0231/ 532 00 539
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded