Profile cover photo
Profile photo
Tom-Stone. Łukasz Tejchman
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy Wam także szeroki wybór kamieni ozdobnych oraz różnego rodzaju kruszyw. W swojej ofercie posiadamy m.in. kamienie ogrodowe, kamienie do gabionów oraz otoczaki. Pełen zakres naszych usług możecie znaleźć na stronie internetowej http://www.tom-stone.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Myślisz o rozbiórce starego budynku? Chciałbyś się za to zabrać ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy do kontaktu z firmą http://www.tom-stone.com.pl/. Przeprowadzamy wyburzenia i rozbiórki wszelakiego rodzaju obiektów budowlanych. Posiadamy własną bazę techniczną z specjalistycznym sprzętem i maszynami oraz grupę świetnie wyszkolonych pracowników, dzięki którym wszystkie prace przeprowadzamy od A do Z.
Photo

Post has attachment
Szukacie firmy specjalizującej się w usługach z zakresu kopania i czyszczenia stawów lub utwardzania i niwelacji terenu? Bardzo dobrze trafiliście. Nasze usługi wykonujemy starannie i terminowo za pomocą wysokiej jakości koparko-ładowarek, spycharek oraz koparek gąsienicowych. Pełen zakres usług możecie znaleźć na stronie http://www.tom-stone.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Zastanawiasz się nad metamorfozą swojego ogrodu przed nadchodzącym latem? Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.tom-stone.com.pl/.  Posiadamy kamienie i głazy ogrodowe oraz kamienie ozdobne, a także kamienie do gabionów i otoczaki. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu!
Photo

Post has attachment
Usługi koparko-ładowarką oraz usługi transportowe są fundamentem naszej działalności. Od samego początku stawiamy na jakość, terminowość, indywidualne podejście do klienta oraz satysfakcję płynącą ze współpracy. Jeśli macie nietypowe zlecenia wymagające specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia, zapraszamy do kontaktu!
Photo

Post has attachment
Zastanawiacie się nad wykopaniem lub oczyszczeniem stawu na lato? Zapraszamy serdecznie do współpracy! Dysponujemy nowoczesnymi koparkami oraz sprzętem pozwalającym wykonywać pracę szybko i precyzyjnie. Dane teleadresowe naszej firmy znajdziecie na http://www.tom-stone.com.pl/ w zakładce „Kontakt”.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie również sprzedaż materiałów sypkich. Jesteśmy w stanie natychmiastowo  dostarczyć Wam różnego rodzaju kamień, piasek, ziemię oraz kruszywo niezależnie od lokalizacji. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie internetowej http://www.tom-stone.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Prace ziemne wymagają nie tylko nowoczesnego sprzętu zmechanizowanego ale także fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Nasza firma dysponuje wysokiej klasy koparkami oraz wieloma innymi pojazdami. Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.tom-stone.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Na tle konkurencji wyróżniamy się rzetelnie i starannie wykonywanymi usługami, produktami o wysokiej jakości, zaangażowaniem, niezawodną obsługą klienta oraz indywidualnym podejściem do każdego zlecenia . Zapraszamy do kontaktowania się z nami za pomocą formularza pod adresem http://www.tom-stone.com.pl/kontakt.html.
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Was do regularnego odwiedzenia strony internetowej http://www.tom-stone.com.pl/. Znajdziecie na niej aktualne informacje dotyczące naszych usług, dokładny opis produktów, galerię zdjęć oraz dane kontaktowe naszej firmy.
Photo
Wait while more posts are being loaded