Shared publicly  - 
 
Komisija prašys "legal opinion" dėl ACTA. Įdomu, kodėl dabar ir ar spės gauti (ir suprasti išanalizuoti) tą nuomonę iki svarstymo..
1
Justas Kacvinskis's profile photoKarolis Juška's profile photo
3 comments
 
kaip suprantu, "vadovėlinis" politinis žingsnis siekiant turėti alibi prieš visuomenę, jei neramumai stiprės ir įgis stiprų pagreitį: padarėme viską ką galėjome, nuodugniai išanalizavome, bet tai padarėme šiek tiek per vėlai... We're sorry ..."
Translate
 
Žiūrint, kokia ta nuomonė bus. Jei nepalanki ACTA (šalininkų) atžvilgiu, laikytina galimai pažeidžianti visokias konvencijas ir žmogaus teisės, tai vis gi bus tik nuomonė. Bus nuomonė teigiama, sakys, va, puiku. Ir atvirkščiai iš ACTA priešininkų stovyklos.
Aišku, dar ne per vėlai ir geriau, negu niekad, kažkokie veiksmai, bet tokie..truputį pavėluoti, primetant, kad žiūrėkit, svarstom, dar svarstysim ir parlamente birželį~. Right
Translate
 
Yep. Vis tik tikėtina, kad čia tėra pamatinis žingsnis kontroliuojamo interneto link - kad būtų galima bet kuriuo metu stebėti galimus politinių jėgų oponentus ir jų veiklą. Na, kad būtų išvengta draugų studentų Artimuosiuose Rytuose (Egiptas etc.) surengtų revoliucijų. Aišku viena, tūlam statistiniam lietuviui, ir man tame tarpe, tokie ACTAI visai nepalankūs. Gresia grįžimas prie pagalio ir akmens...
Translate
Add a comment...