Profile cover photo
Profile photo
Geotest. Zakład Robót Geologiczno - Inżynieryjnych
About
Posts

Post has attachment
Jeśli musisz wzmocnić fundamenty budowy i zastanawiasz się jaka metoda będzie najlepsza, polecamy mikropale. Szczególnie się sprawdzą wtedy, gdy grunt jest mało nośny lub wstępuje wysoki poziom wód gruntowych bądź teren jest bardzo nachylony. Więcej na temat technologii mikropali opowiedzą nasi eksperci, zapraszamy do kontaktu oraz na http://www.geotest.biz.pl/mikropale.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz innowacyjny park maszynowy pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Zapraszamy na http://www.geotest.biz.pl/park.html, gdzie możecie go poznać szeroką gamę wiertnic, zarówno samojezdnych, jak i stacjonarnych do wykonywania przewiertów oraz umieszczania pali CFA, kolumn DSM czy mikropali w podłożu.
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy profesjonalną firma realizującą prace geologiczne i geotechniczne. Na zamówienie klienta przygotujemy także fachową dokumentację hydrologiczną i geologiczną. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy z naszymi ekspertami! Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania, więcej na http://www.geotest.biz.pl/.
Photo
Add a comment...

Wśród naszych usług można znaleźć obsługę geologiczną budowy. Jeśli planujesz jakąś inwestycję – mniejszą lub większą – serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy. Profesjonalnie, szybko i rzetelnie przygotujemy najważniejszą dokumentację, a także wykonamy wszelkie niezbędne prace. Skontaktuj się z nami http://www.geotest.biz.pl/#about.
Add a comment...

Post has attachment
Jak zabezpieczyć grunt za pomocą kotew gruntowych? Odpowiedź znają specjaliści z Geotest! Kotwy gruntowe, wykorzystywane w budownictwie już od kilkudziesięciu lat, to naprawdę solidna konstrukcja, która zapewni wytrzymałość gruntu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami od geofizyki i geologii http://www.geotest.biz.pl/kotwy-gruntowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budowle, w okolicach których krąży woda, są narażone na zniszczenia wywołane korozyjnym procesem destrukcyjnym, który na pierwszy rzut oka jest trudny do wyłapania. Można temu zapobiec wykorzystując małośrednicowe otwory iniekcyjne, pozwalające na likwidację pustki tworzącej się za konstrukcjami. Więcej na temat wzmacniania podłoża na http://www.geotest.biz.pl/wzmpodloza.html.
Add a comment...

Post has attachment
Nasz nowoczesny i zaawansowany technicznie park maszynowy jest wstanie rzetelnie, szybko i precyzyjnie przeprowadzić każdą z oferowanych przez nas prac geologiczno-inżynieryjnych. Poznajcie nasze możliwości na http://www.geotest.biz.pl/park.html. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Add a comment...

Post has attachment
Przygotowujemy rzetelne i profesjonalne dokumentacje oraz ekspertyzy geologiczne dla naszych klientów. Dotyczyć one mogą zarówno już istniejących budynków, jak i tych nowopowstających. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu oraz spotkania – my poznamy Wasze oczekiwania, a Wy nasze możliwości. Więcej na http://www.geotest.biz.pl/dok-geologiczna.html .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jaka jest najszybsza metoda na umieszczanie pali fundamentowych w podłożu? To pale CFA. Umieszczane są one na odpowiedniej głębokości przy użyciu wiertnicy oraz pompy betonowej. Więcej informacji na temat tej metody znajdziecie na http://www.geotest.biz.pl/pale-cfa.html . Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu projektowania geologiczno-inżynierskiego, hydrogeologicznego oraz wzmacniania pali za pomocą mikropali, pali CFA czy kolumn DSM. Dajemy naszym klientom gwarancję najwyższej jakości prac oraz pełnej satysfakcji z otrzymanej usługi. Poznajcie opinie naszych dotychczasowych klientów na http://www.geotest.biz.pl/referencje.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded