Profile cover photo
Profile photo
HMB Dynamic
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Maj to czas promocji w naszej firmie. Po wprowadzeniu promocyjnej oferty dla użytkowników okien firmy Velux, czas zadbać o osoby które posiadają w domu okna firmy Fakro.

Tylko teraz kupujesz markizy z gwarancją zadowolenia. Dzięki naszej promocji możesz zakupić markizy i cieszyć się przyjemną temperaturą na poddaszu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie będzie w pełni zadowolony z zakupu, będziesz ją mógł zwrócić w terminie do 2 miesięcy od daty zakupu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Pieniądze jakie zainwestowałeś w zakup markiz zostaną zwrócone na Twoje konto.

Skrócony regulamin promocji:
1. Kup minimum jedną sztukę markizy zewnętrznej w dowolnym rozmiarze i kolorze z naszej oferty. Promocja uwzględnia linię klasyczną jak i nową linię. Kolory objęte promocją to 089,090, 091, 092, 093, 094. Koniecznie zachowaj dowód zakupu.
2. w terminie do 30 dni od daty zakupu zarejestruj zakupione markizy na stronie www.fakro.pl w zakładce "Wypróbuj markizę za darmo" 2014.
3. Testuj zamontowane markizy przez dwa miesiące od daty zakupu.
4. Po upływie 2 miesięcy od dnia zakupu, lecz nie później niż do 31.12.2014 zwróć markizy do nas lub odeślij bezpośrednio do firmy Fakro.
5. Do zwracanych markiz koniecznie dołącz kopię dowodu zakupu i wypełniony formularz.
Pełen regulamin dostępny jest Tutaj.

Wkrótce wprowadzimy też nową promocję na zakup okien dachowych firmy Fakro, oraz jednocześnie zapraszamy do korzystania z oferty promocyjnej na produkty firmy Velux.
Photo

Post has attachment
Promocja przeciwsłoneczna Velux. Zyskaj nawet 200 zł! logo velux
promocja słonecznaZapraszamy do zapoznania się z najnowszą promocją Velux.
Kup markizy lub rolety do okien dachowych Velux miedzy 1.06.2014 a 31.07.2014 i zarejestruj się na stronie www.velux.pl/przeciwsłoneczna. Rejestracji możesz dokonać do 31.08.2014, będziesz potrzebował dołączyć kopię faktury zakupu.
Promocja dotyczy zakupu maksymalnie 4 produktów do których przysługuje zwrot 50 zł/sztuka.

Rolety dekoracyjne i akcesoria objęte promocją to: markizy MHL, MSL, MML, rolety dekoracyjne RFL, RSL, RML, rolety zaciemniające DKL, DSL, DML, rolety plisowane FHL, FML, FHC, FMC, żaluzje PAL, PML.
Regulamin promocji na www.velux.pl oraz w naszym punkcie sprzedaży.
Zapraszamy na www.dachy-okna.pl
Photo

Post has attachment
Zakupy na raty.
Z radością informujemy że z dniem dzisiejszym została zakończona integracja naszego sklepu z systemem sprzedaży ratalnej, e-raty Santander Consumer Bank. Mamy nadzieję że nowa funkcjonalność przypadnie Państwu do gustu.

Post has attachment
Ciepło, ciepło, coraz cieplej! Pomyśl o ochronie swojego poddasza przed nagrzewaniem. Kup markizy do okien dachowych Velux.
http://www.dachy-okna.pl/pl/c/Rolety-zewnetrzne-Velux/134
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do zakupu nowości w naszym sklepie - markiz do okien dachowych Velux. Szybka realizacja i oryginalny produkt to gwarancja Twojej satysfakcji.

Post has attachment
Już niedługo Nowe Otwarcie - czyli pełna oferta okien Velux nowej Generacji. Zapraszamy do śledzenia naszej strony.
Photo

Miło nam poinformować że po wprowadzeniu szybkich płatności PayU, rozpoczniemy pracę nad uruchomieniem systemu sprzedaży ratalnej w naszym sklepie. O postępach będziemy informować.

Post has attachment
Nowa metoda płatności w naszym sklepie
Miło nam poinformować że dla zwiększenia szybkości realizacji zamówień oraz dla Państwa wygody uruchomiliśmy nową metodę płatność: Szybki Przelew z PayU !
Informujemy też że w związku ze specyfiką usługi za jej realizację operator czyli PayU będzie pobierał opłatę w wysokości 2,6 % wartości zamówienia.

Usługa przeznaczona dla osób chcą przelać kwotę niezwłocznie.
logo payu

Pozostałe metody płatności będą realizowane na dotychczasowych zasadach.
Photo

Pamiętaj że Twój dach ma Ci służyć lata. Nie pozostaw wyboru pokrycia dachowego przypadkowi. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad na temat stosownych materiałów i różnic pomiędzy materiałem dobrym a kiepskiej jakości.  Zaufaj profesjonalistom.
Wait while more posts are being loaded