Profile cover photo
Profile photo
Centrum Ogrodnicze WIK-TOR Sklep Partnerski Gardena
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Polecamy akumulatorowe nożyce do cięcia brzegów trawnika i krzewów - zestaw ComfortCut firmy Gardena. Akumulatorowe nożyce do cięcia brzegów trawnika i krzewów to uniwersalne narzędzie do pracy w ogrodzie. Nożyce wyposażone w dwa różne noże idealnie nadają się do przycinania brzegów trawnika, formowania i przycinania bukszpanu i krzewów.

Komfortowy uchwyt z regulacją kątową umożliwia optymalne dopasowanie do naturalnego ułożenia ręki w zależności od zastosowania. Wysokowydajne, proste w obsłudze akumulatory umożliwiają wydajną i wygodną pracę.

Wskaźnik LED wyświetlający stan naładowania akumulatora zapewnia stałą kontrolę pozostałego czasu pracy akumulatora i pokazuje, kiedy wymaga on ponownego naładowania.


POŁĄCZANIE JAKOŚCI I KOMFORTU

https://sklep.wik-tor.pl/Akumulatorowe-nozyce-do-ciecia-brzegow-trawnika-i-krzewow-zestaw-8897,p,562
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z kanałem YouTube firmy Gardena

https://www.youtube.com/user/GardenaWorldwide
GardenaWorldwide
GardenaWorldwide
youtube.com
Add a comment...

Post has attachment
GARDENA robot koszący R40Li, R70Li, R80Li instalcja część 1 - zasada działania

https://www.youtube.com/watch?v=dh4ezvUmA6M
Add a comment...

Post has attachment
GARDENA robot koszący R40Li, R70Li, R80Li instalacja część 2 - zawartość opakowania.

https://www.youtube.com/watch?v=y08gkSHLFuE
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
GARDENA robot koszący R40Li, R70Li, R80Li instalacja cz. 13 - przechowywanie w okresie zimowym

https://www.youtube.com/watch?v=fgS2Zx78VA4
Add a comment...

Post has attachment
Wąż żebrowany 1" - 25mm firmy Gardena.Można go używać zarówno wewnątrz oczka wodnego, jak i poza nim. Wąż żebrowany do oczek wodnych o średnicy 25 mm jest przeznaczony przede wszystkim do wyprowadzania wody na strumienie i kaskady, do pomp fontannowych oraz filtrów do oczek wodnych.

https://sklep.wik-tor.pl/Waz-zebrowany-do-oczek-wodnych-25-mm-1,p,530
Photo
Add a comment...

Post has attachment
COUBI DUK 190 w kolorze OLIWKOWYM. Oferowany produkt wykonany jest z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI polipropylenu. Struktura materiału z którego donica została wykonana chroni ją przed pękaniem i złamaniem.

Dzięki gładkim, błyszczącym ściankom doniczki tej serii dodadzą każdemu wnętrzu stylu i elegancji. Mogą służyć także jako doniczki, gdyż istnieje możliwość wyposażenia ich w system samo nawadniający, dzięki czemu roślina pobiera ilość wody odpowiednią dla swoich potrzeb.


Dane techniczne:

- szerokość -19cm
-długość - 19cm
-wysokość -17,6cm
-pojemność - 4,5l
-dostępne kolory na naszych innych aukcjach: kremowy, koral, oliwka.

https://sklep.wik-tor.pl/DONICZKA-COUBI-DUK190-OLIWKA,p,2615
Add a comment...

Post has attachment
REWELACYJNY ŚRODEK OLEJOWY OWADOBÓJCZY I ROZTOCZOBÓJCZY w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu kontaktowym przeznaczony do ochrony drzew owocowych oraz świerka i modrzewia. Jego działanie polega na zatkaniu otworów oddechowych zimujących szkodników.
Wiele szkodników roślinnych zimuje w formie jaja na krzewach i drzewach owocowych i ozdobnych. Zimując tutaj znoszą one niskie temperatury a nawet i mróz, dzięki czemu na wiosnę mogą zwiększać swoją aktywność. Ażeby nie dopuścić do ich rozmnożenia zaleca się oprysk od fazy nabrzmiewania i pękania pąków do początku kwitnienia. Środek tworzy powłokę na znajdujących się w stadium zimowania szkodnikach i powoduje ich uduszenie się.Zabieg ten jest szczególnie skuteczny, jeżeli będzie on przeprowadzany w okresie przedwiośnia, wtedy to bowiem szkodniki zaczynają być bardziej aktywne, ich drogi oddechowe uaktywniają się, przemiana materii wzrasta. Tak można działać zapobiegawczo przeciwko rozmnażaniu się szkodników.

https://sklep.wik-tor.pl/Treol-1l,p,36
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded