Profile cover photo
Profile photo
Dział Technologii Laserowych COLOP Polska
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Skorzystaj z okazji i kup profesjonalny laser w bardzo dobrej cenie! Promocja trwa tylko do 15 września 2018

Ploter laserowy Universal Laser Systems VLS4.60 to laser, który zapewnia dużą elastyczność w wyborze zleceń.

Jego pole robocze wynosi 610 x 457 mm, jednak dzięki otwieranej przedniej klapie lasera rozmiar grawerowanego przedmiotu może wynosić nawet 737 x 584 mm. Warto także zwrócić uwagę na wysokość wynoszącą 220 mm, która pozwala grawerować wyższe produkty.

Technologia Rapid Reconfiguration umożliwia proste i szybkie dostosowanie mocy lasera od 10 do 60 W pod konkretną aplikację.

Realizuj swoje zlecenia korzystając z najlepszych rozwiązań!

Dowiedz się więcej o urządzeniu >> http://bit.ly/laseryvls
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Efektowne dyplomy, wyróżnienia, certyfikaty czy gratulacje wymagają doskonałej oprawy. Grawerowany laminat lub blacha z drukiem sublimacyjnym doskonale wyglądają na podkładach drewnianych. Jednak wąski wybór kolorów limitował możliwość dopasowania podkładu do różnych wnętrz. Obecnie jednak, wybór jest znacznie szerszy i obejmuje neutralną, piękną biel, klasyczną czerń i nowoczesne jasne drewno. Dzięki nowym kolorom można łatwo zestawić materiał z podkładem drewnianym, a całość skomponować z kolorem miejsca, w którym będzie eksponowany.

Zobacz więcej >> http://bit.ly/laserypodklad
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grawerowanie laserem opłaca się!

W dzisiejszych czasach indywidualizm jest bardzo cenioną cechą. Szukamy niepowtarzalności i oryginalności. Dotyczy się to również produktów które kupujemy. Popularność personalizacji daje ogromne możliwości dla technologii laserowej.

Zobacz więcej >> https://lasery.pl/szczegoly-aktualnosci/grawerowanie-laserem-oplaca-sie
PhotoPhotoPhotoPhoto
08.08.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zawsze przed rozpoczęciem pracy powinno się sprawdzić czystość soczewki!

Aby poprawić jakość grawerowania i cięcia laserowego oraz zapobiec uszkodzeniu soczewki, należy ją wyczyścić tylko wtedy, gdy widoczne są na niej zanieczyszczenia. Nadmierne czyszczenie soczewki może prowadzić do jej zarysowania!

Zobacz jak prawidłowo czyścić optykę lasera >>
Add a comment...

Post has attachment
Sklejka z oferty firmy Colop Polska doskonale sprawdzi się przy produkcji nagród czy medali!

Suchotrwała, trójwarstwowa sklejka z drewna brzozowego o ulepszonej budowie została specjalnie przystosowana do grawerowania i cięcia laserowego. Łatwa w obróbce - nie pyli i nie przypala się. Zaprojektuj i przy pomocy ploterów laserowych Universal Laser Systems stwórz oryginalne i niepowtarzalne nagrody.

Więcej >> http://bit.ly/laserysklejka
Photo
Photo
07.08.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Aby zapewnić odpowiednią jakość grawerowania i cięcia laserowego, należy regularnie sprawdzać i czyścić soczewki. Jednak są one niezwykle delikatne, dlatego też należy obchodzić się z nimi bardzo ostrożnie.

W ofercie firmy Colop Polska dostępne są specjalny płyn oraz bibułki przeznaczone do czyszczenia optyki lasera, dzięki którym nie potrzeba więcej niż 2 minuty dziennie na utrzymanie soczewek w czystości.

Sprawdź sam >> https://b2b.colop.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Laserowe etykietowanie owoców i warzyw sposobem na ograniczenie plastikowych opakowań i etykiet!

W etykietowaniu laserowym nie używa się papieru, plastiku ani innych produktów stosowanych w tradycyjnym etykietowaniu, dzięki czemu proces ten może zmniejszyć koszty i ilość odpadów.

Za pomocą lasera o wysokiej rozdzielczości usuwane są pigmenty na skórce zewnętrznej natomiast sam owoc nie jest w żaden sposób uszkodzony – jego smak, trwałość i wygląd pozostają niezmienione. Metoda ta może zostać zastosowana na dowolnym owocu lub warzywie.

W 2013 roku Unia Europejska zatwierdziła przepisy dotyczące sprzedaży owoców i warzyw z laserowo wytłoczonymi napisami i kodami.

W Europie laserowe znakowanie owoców i warzyw staje się coraz bardziej popularne. Metoda ta wprowadzona została już w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Szwecji, Belgii czy Dani, a przed końcem 2018 roku dołączy również Francja.

Jeśli chcesz ograniczyć koszty oraz chronić środowisko nasze urządzenia laserowe pomogą Ci w tym! Plotery Universal Laser Systems świetnie sprawdzą się w laserowym etykietowaniu owoców i warzyw!

fot. laserfood.es
Photo
Photo
02.08.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Filc jest materiałem bardzo ciekawym, co sprawia, że coraz częściej po niego sięgamy. Znajduje zastosowanie zarówno praktyczne, jak i ozdobne. Filc wykorzystywany jest m.in. w dziedzinie aranżacji i wykańczania pomieszczeń, dekoracji, branży odzieżowej czy obuwniczej oraz w reklamie.

Filc z oferty firmy COLOP Polska ma istotne cechy dla obróbki laserowej: jest zbity, brzegi nie opalają ani nie strzępią się a materiał jest wytrzymały na zaginanie, rozciąganie czy ścieranie. Dostępny w 14 kolorach daje szereg możliwości.

Sprawdź >> http://bit.ly/laseryfilc
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
01.08.2018
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Sklejka do cięcia i grawerowania laserowego świetnie sprawdza się przy produkcji ozdób i dekoracji.

Firma Colop Polska w swojej ofercie posiada sklejkę w pięciu grubościach - 1, 3, 4, 5 i 6 mm. Wszystkie grubości dostępne są w formacie 600 x 300 mm, pakowane po 5 szt.

Szeroka oferta sklejki firmy Colop Polska sprawia, że jedynym co może nas ograniczyć jest wyobraźnia.

Sprawdź ofertę >> http://bit.ly/b2bcolopsklejka
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz oryginalnego pomysłu na wyjątkowy prezent?

Fotografia wygrawerowana na sklejce będzie niezwykłym podarunkiem!

Dzięki naszym urządzeniom laserowym nawet najdrobniejsze detale zostaną wygrawerowane bardzo wyraźnie a w zależności od ustawień lasera możemy uzyskać ciemny lub jasny grawer.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded