Profile cover photo
Profile photo
Mashhad- Info.net
About
Posts

Post has attachment
یه پارک با طبیعت زیبا و کلی امکانات ورزشی مخصوص خانمها که اوقات خوشی رو بگذرونند. ورود آقایان در ساعات روز به این پارک ممنوع هست.

http://goo.gl/QNl73m
Photo

Post has attachment
تو این روزای گرم تابستونی آب بازی حسابی می چسبه! مشهد چهار تا پارک آبی بزرگ داره که هر کدومشون در یک زمینه در دنیا رکورد دارن! میتونین اینجا بیشتر ببینید:
http://goo.gl/VHL54T

Post has attachment
مشهدیا و زائرین امام هشتم هر روز به حرم مشرف میشن و زیارتی به جا میارن. خب بد نیست بدونیم که در همون نزدیکی گنجیه های بزرگی وجود داره عموم میتونن از اون بازدید کنن. حتما به این موزه ها سر بزنید:
http://goo.gl/ibZuhE
Photo

Post has attachment
شاید دنبال یه جایی باشید که روز تعطیل رو با خانواده یه دروی بزنید و خوش باشید. خب یه جای خوب و کم خرج میتونه پارک مینیاتور مشهد باشه که البته جون میده برای عکاسی! المان های این پارک البته در حال تکمیل هستن. این پارک در شرق کشور برای اولین بار اجرا شده پس حواسمون باشه ازش مراقبت کنیم!
ببینید: http://goo.gl/bq3L5f
Photo

Post has attachment
تابستون باشه و هوا خیلی خیلی گرم! فکر کنید بتونید با فاصله کمتر از دو ساعت رانندگی از مشهد اسکی کنید. برف بازی و تیوب سواری هم که جای خود!
اینجا رو ببنید: http://goo.gl/jezX3c
Photo

Post has attachment
مشهدی باشین یا مسافر شاید تا به حال گذرتون به اینجا نیفتاده باشه! این مرکز تجاری و تفریحی شهرمون واقعا زیبا و مدرنه. شاید واقع شدن در منطقه ای پر ترافیک کمی دسترسی به این مجتمع را سخت کرده باشه ولی قطعا یک بار دیدن مجتمع زیبای آرمان به زحمتش می ارزه!
کلیک کنید تا بیشتر ببینید: http://goo.gl/AzwSWO
Photo

Post has attachment
یه نقشه فوق العاده از مشهد با امکان پیدا کردن نزدیکترین هتل، رستوران، سینما، موزه، مرکز خرید و بازار و هر چیزی دیگری که فکرش رو بکنید. روی لینک زیر کلیک کنید.
http://goo.gl/trPCv9
Photo
Commenting is disabled for this post.
Wait while more posts are being loaded