Profile cover photo
Profile photo
GDG Poznań
642 followers -
Google Technology User Group in Poznań
Google Technology User Group in Poznań

642 followers
About
Posts

Post has attachment
Jak co roku, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnego uczestnictwa w Google I/O Extended, czyli transmisji z największej konferencji technologicznej Google w roku. Jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i pierwszych reakcji na zapowiedziane nowości, spotkania osób z branży i nawiązania nowych kontaktów.

Miejsce tegorocznej transmisji to biuro HolidayCheck Polska zlokalizowane w Kupcu Poznańskim, w części biurowej na 5. piętrze (domofon: 5013).
Add a comment...

Post has attachment
13. maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbędzie się impreza z cyklu "Internetowe Rewolucje dla Studenta". Przyjdź na całodzienne warsztaty z marketingu on-line. Posłuchaj pracowników Google, Ekspertów Internetowych Rewolucji i specjalistów z agencji marketingowych.

Szczegóły: https://events.withgoogle.com/internetowe-rewolucje-dla-studentow/
Photo
Add a comment...

Już w czwartek najważniejsza impreza roku, czyli Google I/O. Zapraszamy do uczestnictwa, w programie warsztaty z Android Wear, konkursy i inne atrakcje.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/409258012588254/
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy wszystkich chętnych na doroczne uczestnictwo w relacji z Google I/O Extended! Szczegóły dotyczące imprezy będą publikowane na bieżąco.
Add a comment...

Post has shared content
A day full of speeches about newest technologies presented by European speakers. There will also be a soft skills set with practical tips & tricks regarding leadership, communication & design.

Conference includes 3 workshops of 1,5 hour each, related to topics introduced in presentations. That will be a great occasion to try and develop something new using up to date technologies under the supervision of experts.

During the conference you will have a lot of occasions to meet interesting people from Poland and Europe. Conference will end with an afterparty in one of Krakow’s clubs.

Price: only 15 PLN

http://devfest2014.pl/

--
DevFest Poland to dzień pełen prezentacji prowadzonych przez znanych europejskich speakerów na temat najnowszych technologii. Jednak nie tylko tematy technologiczne będą obecne na konferencji - możecie spodziewać się również prezentacji związanych z komunikacją, lidershipem i designem. 

Podczas konferencji zaplanowane są 3 warsztaty - każdy trwający 1,5h. Będą one dotykać tematów poruszanych wcześniej na konferencji. Warsztaty to doskonała okazja żeby pod okiem ekspertów spróbować budowy nowej aplikacji/narzędzia/strony z użyciem nowoczesnych technologii.

DevFest Poland to także świetna okazja by poznać interesujących ludzi (m.in. programistów, testerów, designerów) z całej Polski i Europy. Po konferencji zapraszamy na afterparty w jednym z krakowskich klubów.

A to wszystko tylko 15 zł.

http://devfest2014.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Stypendystki Anita Borg 2014 rozpoczynają program mentorski “Learn IT, Girl!”. Jeśli chcesz być częścią międzynarodowej inicjatywy i pomóc kobietom w poznaniu nowego języka programowania, zaaplikuj za pośrednictwem naszego formularza:
https://docs.google.com/forms/d/1V2YRVPrnhWdqpTgEkZSsuw1Qj-XLHDpRZQGCD9tQx3g/viewform

Możesz również dowiedzieć się więcej na stronie internetowej programu:
learnitgirl
Learn IT, Girl!
Learn IT, Girl!
sites.google.com
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy na PolyConf (aka RuPy). To dwudniowa, jednowątkowa, multidyscyplinarna konferencja w obszarze zaawansowanych technologii dla programistów zainteresowanych poliglotycznym podejściem do wytwarzania oprogramowania. PolyConf jest następczynią RuPy [2], której poprzednie edycje odbywały się od 2006 roku w Poznaniu, Brnie, Budapeszcie i dwukrotnie w São Paulo.

Impreza odbędzie się 30-31 października w POZnaniu. Wśród zaproszonych prelegentów są:
Dan Webb z Twitter, współtwórca FlightJS, który opowie o procesie optymalizacji twitter.com
David Nolen z Cognitect, który zaprezentuje w jaki sposób budować nowoczesne i wydajne interfejsy przy użyciu React i ClojureScript
Reid Drapper z Basho, który pokaże, jak rozwiązania z Erlang inspirowały biblioteki Clojure.
Add a comment...

Przypominamy, że już dzisiaj o 18:00, Google I/O Extended w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. Do zobaczenia!
Add a comment...

Post has attachment
Już oficjalnie :-) Rejestracja na Google I/O Extended w Poznaniu otwarta. Zachęcamy do uczestnictwa i odwiedzenia strony koła akademickiego AKAI, z którym wspólnie organizujemy imprezę: http://akai.org.pl/google-io-extended-2014-poznan/
Add a comment...

Post has attachment
Jak co roku, GDG Poznań zaprasza do uczestnictwa w Google I/O Extended! Wspólnie obejrzymy przekaz na żywo z konferencji w San Francisco i podyskutujemy na temat bieżących nowinek technologicznych.

Wstęp jest jak zawsze bezpłatny, ale konieczna będzie rejestracja, która zostanie otwarta na 2 tygodnie przed imprezą. O wszystkim poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded