Profile cover photo
Profile photo
Firma budowlana Mab-Bud II Sp. z o. o
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszej firmie zatrudniamy jedynie najwyższej klasy specjalistów. Obecnie naszą firmę tworzy aż trzydziestu w pełni wykwalifikowanych i solidnych pracowników. Jeśli zależy Państwu na współpracy jedynie z najlepszymi, to powinni Państwo wybrać właśnie nas! Zapraszamy do kontaktu! http://mabbud.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mamy na koncie wiele różnego typu realizacji, wśród nich wymienić możemy budowę klubu fitness, rozbudowę i modernizację kina, budowę osiedla domów szeregowych czy modernizację budynków wielorodzinnych w Szwecji. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym i gronem zadowolonych klientów. Więcej na temat naszej firmy budowlanej przeczytacie tutaj: https://mabbud.pl/realizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na koncie mamy zarówno budowę dużych obiektów, jak i drobne prace wykończeniowe. Dbamy o to, by jakość naszej pracy spełniała wszelkie standardy, dlatego podczas prac budowlano-remontowych skupiamy się na każdym szczególe. Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych dotychczasowych realizacji, życzymy miłego oglądania i zapraszamy do współpracy! https://mabbud.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Twoim domu brakuje miejsca? A może myślisz o powiększeniu rodziny i przydałyby się Ci dodatkowe pomieszczenia? Służymy pomocą! W zakresie usług naszej firmy budowlanej mieści się również rozbudowa domów. Szczegółowe informacje na temat profilu naszej działalności znajdziecie na: https://mabbud.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma budowlana Mab-Bud powstała w 2006 roku. Specjalizujemy się w pracach budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. W zakresie naszych usług mieści się również modernizacja budynków czy rozbudowa domów. Więcej informacji na temat profilu działalności naszej firmy znajdziecie na: https://mabbud.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma świadczy usługi budowlane, zajmujemy się również remontami, a także pracami wykończeniowymi. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic. Nasz zespół składa się z 30 fachowców, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem i umiejętnościami. Zapraszamy do współpracy! Z naszą ofertą możecie zapoznać się na: https://mabbud.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budujemy domy, apartamentowce oraz lokale użytkowe. Zajmujemy się również realizacją dużych inwestycji, za nami między innymi budowa centrum usługowego. Do tej pory współpracowaliśmy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Fotografie naszych realizacji możecie obejrzeć tutaj: https://mabbud.pl/galeria/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded