Profile cover photo
Profile photo
Dales Radiokomunikacja
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment

Jaki sprzęt możecie Państwo u nas wypożyczyć? W naszej ofercie posiadamy radiotelefony Motorola, w tym taki sprzęt jak CP040, GP340 oraz cyfrowe krótkofalówki DP3400. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że wypożyczacie sprzęt najwyższej jakości, który doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! http://www.dalesradio.pl/wypozyczenia.html
Photo

Post has attachment
Kiedy warto skorzystać z wynajmu krótkofalówki? Przede wszystkim nasze radiotelefony mogą zostać użyte podczas różnego rodzaju imprez, zarówno towarzyskich, artystycznych, jak i sportowych. To dzięki nim można zapewnić stałą łączność radiową między organizatorami. Dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu osoby, które poszukują możliwości wynajęcia krótkofalówki w Warszawie. http://www.dalesradio.pl/
Photo

Post has attachment
Potrzebujecie Państwo profesjonalnej łączności radiowej? Jeżeli tak, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni radiotelefonów w Warszawie. Prowadzimy wynajem krótkofalówek, dzięki czemu nie musicie Państwo kupować drogiego sprzętu, wystarczy że wypożyczycie go na określony czas! http://www.dalesradio.pl/
Photo

Post has attachment
Szanowni Państwo! Nasza firma działa na rynku od 1991 roku i od samego początku stawiamy na najwyższą jakość usług w zakresie wynajmu radiotelefonów w Warszawie oraz na terenie całego kraju. Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty oraz do kontaktu z firmą – z wielką chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z wypożyczalnią radiotelefonów. http://www.dalesradio.pl/
Photo

Post has attachment
Na stronie internetowej http://www.dalesradio.pl/sprzedaz.html możecie sprawdzić, jakie modele radiotelefonów oferujemy. Umieściliśmy tam opisy artykułów, dzięki temu łatwo Wam będzie znaleźć idealny produkt. Oferujemy bogaty wybór radiotelenów Motoroli. Zapraszamy.
Photo

Nasza oferta jest kompleksowa. Zajmujemy się m.in. instalacją i konserwacją systemów masztowo-antenowych. Informacje na temat naszej oferty znajdziecie na stronie internetowej http://www.dalesradio.pl/. Zapraszamy wszystkich.

Post has attachment
Usuwamy różnego rodzaju usterki w krótkofalówkach. Jesteśmy autoryzowanym serwisem radiotelefonów Motorola. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Informacje na temat zakresu usług serwisowych znajdziecie na stronie internetowej http://www.dalesradio.pl/serwis.html.
Photo

Post has attachment
Siedziba naszej firmy znajduje się na Mokotowie w Warszawie. Informacje na temat dojazdu umieściliśmy na stronie internetowej http://www.dalesradio.pl/dojazd.html. U nas zakupicie lub wypożyczycie wysokiej jakości radiotelefony. Zapraszamy wszystkich.

Post has attachment
Chcesz złożyć zamówienie na radiotelefony? Zajrzyj na stronę internetową http://www.dalesradio.pl/zamowienie.php. Znajduje się tam krótki formularz do wypełnienia. W ten prosty sposób możesz się z nami skontaktować. Zapraszamy.

Post has attachment
Oferujemy usługi związane nie tylko z radiotelefonami. Zajmujemy się również np. strojeniem radia CB. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty. Zapraszamy na stronę internetową http://www.dalesradio.pl/.
Wait while more posts are being loaded