Profile cover photo
Profile photo
Juniperus. Studio sztuki ogrodowej. Józefczyk Jerzy, mgr inż.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Aby zapewnić różnorodność roślinności w ogrodzie, warto zadbać o posiadanie drzew i krzewów! Już w momencie sadzenia, warto skorzystać ze wsparcia naszego studio: http://www.juniperus-ogrody.pl/. Pamiętajmy, aby nie sadzić wyłącznie roślin iglastych, ale też liściaste. Dzięki temu zachowamy w ogrodzie harmonię i będziemy mogli cieszyć się pięknym widokiem bujnej roślinności, zmieniającej się przez cały rok.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drzewa iglaste, podobnie do liściastych, co jakiś czas zrzucają igły. Wymiana tzw. "garnituru" występuje jednak co kilka bądź kilkanaście lat. Dlatego jeśli chcą Państwo cieszyć się w swoich ogrodach świeżą zielenią, powinniście zainwestować w drzewa i krzewy iglaste. Któż nie lubi zimowego widoku oprószonych śniegiem choinek? Nasze studio: http://www.juniperus-ogrody.pl/ oferuje pielęgnację roślin dekoracyjnych w ogrodzie przez cały rok.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Photo
2015-12-21
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Niektórzy traktują ogród jako integralną część domu! To w zielonym zakątku znajdujemy ukojenie, kiedy po ciężkim dniu pracy możemy odpocząć i spojrzeć przez okno na piękne drzewa. W czasie chłodniejszych pór roku często brakuje okazji, by cieszyć oko uspokajającą zielenią roślin. Dlatego warto posadzić w ogrodzie również drzewa iglaste, które pomoże utrzymać Państwu nasze studio: http://www.juniperus-ogrody.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat z sukcesami profesjonalnie pielęgnujemy Państwa ogrody! Oferujemy opiekę przez cały sezon wegetacyjny lub wiosenną i jesienną. Koszenie trawników, zasilanie nawozami drzew, krzewów i trawników, opryski, przycinanie oraz pielęgnacja stawów i oczek wodnych to tylko niektóre z pozycji na liście naszych usług. Zapraszamy do współpracy ze Studiem: http://www.juniperus-ogrody.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odkryjcie Państwo piękno ogrodów, korzystając z naszych usług! Projektowanie i urządzanie ogrodów oraz terenów zieleni, a także ich kompleksowa obsługa nie mają przed nami tajemnic. W naszym Studio Sztuki Ogrodowej: http://www.juniperus-ogrody.pl/ chętnie pomagamy w pracach na każdym etapie tworzenia ogrodu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki systemowi nawadniania ogrodu możliwe jest dostarczenie optymalnej ilości wody poszczególnym roślinom! W ten sposób stwarzamy im odpowiednie warunki rozwoju. Ponadto, koszty wody są zracjonalizowane, a my możemy monitorować jej zużycie. Usługi naszego Studio: http://www.juniperus-ogrody.pl/ pozwolą Państwu łatwo utrzymać cały ogród w dobrym stanie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zasilanie trawy powstałej z gotowych zielonych dywaników wypada rozpocząć przed jej ułożeniem na gruncie. Wierzchnią warstwę ziemi warto wymieszać z nawozem mineralnym, a następnie dobrze zrosić grunt, nakrywając go pasem darni. Nasze Studio: http://www.juniperus-ogrody.pl/ z powodzeniem projektuje i wykonuje trawniki z siewu oraz darni rolowanej!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto pamiętać, że nawet trawa wymaga zabiegów pielęgnacyjnych! Składają się na nie: podlewanie, nawożenie, areacja, wertykulacja, grabienie oraz piaskowanie. Te czynności, wykonywane profesjonalnie przez naszą firmę: http://www.juniperus-ogrody.pl/ sprawią, że przydomowy gazon stanie się wspaniałym dywanem, pozbawionym chwastów i zaskakującym intensywnością koloru oraz gęstością rosnących źdźbeł!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wskazanym jest, aby zasilać iglaki raz na dwa miesiące, stosując specjalny nawóz. W tym czasie można również używać nawozów zakwaszających glebę, szczególnie w przypadku, kiedy iglaki zostały posadzone na żyznych glebach o charakterze zasadowym. Więcej o usługach naszego Studio dowiecie się Państwo, odwiedzając stronę: http://www.juniperus-ogrody.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded