Profile cover photo
Profile photo
Сергей Прач
4,414 followers
4,414 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment

Post has attachment
На рівень сучасних агентів ГРУ вказує оцей чек на таксі, від будинку ГРУ до аеропорту, який був вилучений спецслужбами Нідерландів, при обшуку затриманих руснявих гавриків )))))))))

Навіть шлюхи, з якими хло порівнював своїх шпигунів, не возять з собою використані презервативи для звітності перед своїми мамками ;) :)
Photo
Photo
04.10.18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has shared content
Новий економічний курс косюлі - це коли у косюлі по декларації не вистачає доходу навіть на оренду собачої будки десь під Жмеринкою, а в реалі вона орендує зал в Експоплазі, де доба оренди майже млн грн. А потім ми питаємо - а куди ж пішли млрд МВФ, що брала за часів прем'єрства?
Я розумію, що з "голубкою миру" трошки невдало вийшло, але хто вам, юліє володимирівно, порадив знову натягувати на себе вже затісний костюмчик "рятівниці економіки"? Це після 2008, прости Боже, року? Щось там казати про Ве-Ве-Пе чи курс долару? Ви там п'яна, чи що?

Ну добре - щоб ближче для вас - от наприклад ви сама підете робити пластичну операцію до ковбасника? Який ще позове з собою увесь ковбасний цех включно з майстром виверчування кишок у "радники"?

То чому ви вважаєте, що саме вас - людину, яка не мала ніколи жодного бізнесу, окрім славнозвісного відеопрокату, яка усе життя від однієї економічної статті [причому не в журналі, а в УК] до другої, від суду до суду, яка спромоглася купити газ у сусіда за найвищою ціною і ледь не пограбувала країну вщент, у якої в офіційній декларації "хрущівка у Дніпрі і зірочка на небі" — ну от де, блядь, гарантія, що цього разу буде інакще? Де ці всі ваші "економічні таланти"?

І з вами ж поряд, доречі, ніфіга не Стіви Джобси і Ілони Маски - тіж самі рожі, що і в 2008, трішкі потрепані, але ж саме ті. І що вони отримали якусь супер освіту чи ви самі, так змінились, що от зараз все вийде? Не вірю!

Звісно, ваші сектанти повірять і в чорта лисого, але для багатьох українців, які жили в країні хоча б останні 10 років і були в розумі - для них зі словами ЮЛЯ і ЕКОНОМІКА назавжди поряд слово ПИЗДЕЦЬ.

Sergii Iesipov
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Найбільший прикол в тому, що коли їх ліквідують, то запишуть як загиблих геїв від рук чеченців чи дагів, із-за неприязні до гейства ;))))
Офицеры ГУ ГШ ВС РФ "Петров и Бошаров" стояли перед сложным выбором или быть клоунами у пидорасов или пидорасами у клоунов . ( красиво сказано )
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ну от ні разу спонсорів косюлі не палять, ні разу
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Все, що потрібно знати про відношення українців до імітації протестів у русні )))))))))))))
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ви тільки уявіть що в такі моменти хло відчуває, коли несе таку пургу руснявим бидлованам. Я б не витримав і ржав би що тикидикська кобила 🤣🤣🤣🤣🤣
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Сьогодні у хла буде безсонна ніч - Порошенко з Грицаком будуть йому вижатися за кожною шпаринкою, в кожній шафі
Photo
Add a comment...

Post has attachment
І тепер нехай хоч хтось попробує сказати чи написати, що за Ілловайськ ніхто не покараний. Нехай тоді встає в чергу на запис в хор Александрова, там ще багато вільних місць
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Мокші там сьогодні стогнуть, що їм пенсійнй вік підняли - то вони ще не здогадуються скільки вони вимушені будуть скинутися квасьпрому на штани, щоб вони в нього не спали ))))) і скидуватися прийдеться не колись на пенсії, а вже завтра
А шо хотіли, Крим - то дуже дорога цяцька ;)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded