Profile cover photo
Profile photo
Беs Публики
8 followers -
Арт-проект «Беs Публики»
Арт-проект «Беs Публики»

8 followers
About
Posts

Post has shared content
ГАЙДЕҐҐЕР І ЦЕЛАН: ПОЕЗІЯ У ХРАМІ БУТТЯ

Слово поета як останній прихисток Традиції і світло на краю Ночі: що споріднює філософію Мартіна #Гайдеґґер і творчість Пауля #Целан? Як мова може стати храмом Буття?

Про реконструкцію символізму та екзистенційні мотиви целанівської поезії — лекція +Святослав Вишинський «Гайдеґґер і Целан: поезія у храмі Буття» в Літературному клубі #Пломінь (Київ, 5 серпня 2017).

#Київ

Post has shared content
ВЕЛИКИЙ ПОЛДЕНЬ: МИСТЕРИЯ СОЛНЦЕСТОЯНИЙ

Мистерия Великого Полдня, алхимический брак и путешествие Солнца миром теней: что означает Летнее Солнцестояние и когда рождается космический Андрогин?

Лекция философа +Святослав Вишинський «Великий Полдень: мистерия солнцестояний» в Литературном клубе #Пломінь в #Киев 8 июля 2017 г.

#SolVictus

Post has attachment
СОЛНЕЧНЫЙ ЧЕЛН

Выпущен новый тираж лево- и правосторонних нашивок.

Концепт объединяет солярную и хтоническую семантику: свастика-Wolfsangel как символ духа сочетается с полумесяцем как символом субстанции. Декоративно уподобляется челну или паруснику, на котором мифологическое Солнце плывёт днём по небу (мир живых) и ночью под землёй (мир мёртвых)

Доступны два варианта направлений — правостороннее (посолонь) и левостороннее (противосолонь):

http://bespublici.tumblr.com/post/93776628291
http://bespublici.tumblr.com/post/93776949726

Заказать:

http://bespublici.org/page/orders.html

#SolVictus #SolInvictus

Post has shared content
СИМВОЛІЗМ ХРЕСТА

Фрагменти лекції філософа +Святослав Вишинський «Символізм хреста» на базі добровольчого батальйону #Азов у #Київ 12 липня 2014.

Post has shared content

Post has shared content
НИЦШЕ—ДИОНИС

«Ницше—Дионис. Мистерия экстаза» — лекция философа +Святослав Вишинський на открытии Литературного клуба #Пломінь (Киев, 3 сентября 2016).

#Киев

Post has shared content
НОВАЯ МЕТАФИЗИКА ДЖЕМАЛЯ

Доклад философа +Святослав Вишинський на Вечере памяти Гейдара #Джемаль (Киев, Арт-пространство «Sklo», 17 декабря 2016).

#Киев

Post has attachment

Post has shared content
ГАЙДЕҐҐЕР І ЦЕЛАН: ПОЕЗІЯ У ХРАМІ БУТТЯ

О 20:00 у Літературному клубі #Пломінь відбудеться лекція +Святослав Вишинський «Гайдеґґер і Целан: поезія у храмі Буття».

Слово поета як останній прихисток Традиції і світло на краю Ночі: що споріднює філософію Мартіна Гайдеґґера і творчість Пауля Целана? Як мова може стати храмом Буття? В лекції йтиметься про реконструкцію символізму та екзистенційні мотиви целанівської поезії.

Post has shared content
ГАЙДЕҐҐЕР І ЦЕЛАН: ПОЕЗІЯ У ХРАМІ БУТТЯ

Слово поета як останній прихисток Традиції і світло на краю Ночі: що споріднює філософію Мартіна Гайдеґґера і творчість Пауля Целана? Як мова може стати храмом Буття?

Про реконструкцію символізму та екзистенційні мотиви целанівської поезії йтиметься в лекції +Святослав Вишинський «Гайдеґґер і Целан: поезія у храмі Буття»,

що відбудеться в суботу, 5 серпня, о 20:00 у #Київ у Літературному клубі #Пломінь за адресою: провул. Тараса Шевченка, 5 (ст. м. «Майдан Незалежності»), «Козацький дім» (3 поверх). Вхід вільний.
Wait while more posts are being loaded