Profile cover photo
Profile photo
Persian Computer
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
تاریخچه دنیای وب - اولین وب سایت

مروری بر تاریخ دنیای وب
با به وجود آمدن کامپیوتر ها در گذشته هیج کس فکرش را هم نمی کرد که انسان تا این حد به ماشینی به اسم رایانه محتاج شود. امروزه تقریبا انجام هر عملیات بزرگ و کوچک به کامپیوتر ها وابسته است. در این میان رد پای دنیای وب و تاثیر آن در زندگی مردم را باید وسواس و با دقت بیشتری مورد کاوش قرار داد.

http://www.persiancomputer.net/Document/Doc/9/تاریخچه-دنیای-وب---اولین-وب-سایت
Add a comment...

Post has attachment
کشور های برتر برنامه نویسی جهان

سابقه برنامه نویسی در دنیا
شاید با پیدایش اولین کامپیوتر ها کسی فکرش را هم نمی کرد که برنامه نویسی به صنعتی عظیم تبدیل شود و درآینده افراد زیادی مشغول به این شغل شوند. به طوری که برای نشریه های معتبر بین المللی برای برنامه نویسان در جهان اعتبار قائل شوند و در زمینه برنامه نویسی اقدام به رتبه بندی کشور ها از نظر میزان مهارت و تسلط و... نمایند.
متناسب با با ورود کامپیوتر به دنیای انسان ها و به کار گیری این ماشین عظیم در محاسبات بزرگ و امور روز مره در زندگی بشر، برنامه نویسان در کشور های مختلف نیز پروش یافتند و برای ارائه برنامه های کابردی مورد نیاز کار بران ، دست به نوشتن برنامه های بزرگ و کوچک زدند. در این میان برخی از کشور ها نظیر آمریکا چون کشورشان از صادر کنندگان تکنولوژی به دنیا بود، صاحب قدرت بیشتری بودند و کشور های نظیر هند با پیشرفت خود همواره با نظر متخصصان را به خود جلب کرده اند.

http://www.persiancomputer.net/Document/Doc/8/کشور-های-برتر-برنامه-نویسی-جهان

Add a comment...

Post has attachment
آموزش شبکه(آموزش نتورک پلاس)قسمت دوم

تعریف توپولوژی :

به چیدمان کامپیوترها جای قرارگیری و نوع اتصال شان به یکدیگر و همچنین سخت افزار به کار رفته در آنها توپولوژی می گویم. در واقع اشکال هندسی استفاده شده در وصل کردن کامپیوترها به یکدیگر را توپولوژی می گویند. علت اصلی شناخت توپولوژی‌ها شناسایی و آشنایی با مواردی همچنین نوع کابل کشی، هزینه های مربوط به پیاده سازی شبکه، و... می باشد.
http://www.persiancomputer.net/Document/Doc/7/آموزش-شبکه(آموزش-نتورک-پلاس)قسمت-دوم
Photo
Add a comment...

Post has attachment
آموزش برنامه نویسی اندروید - جلسه اول

اول از همه امروز درمورد مطالبی که باید از قبل بلد باشید یا اینکه بلد بودنشون بهتره صحبت میکنیم و نرم افزار های مورد نیاز رو معرفی می کنیم و لینک دانلودشون را میگذاریم
با ما همراه باشید...
http://www.persiancomputer.net/Document/Doc/6/آموزش-برنامه-نويسي-اندرويد---بخش-اول
Photo
Add a comment...

Post has attachment
مجموعه آموزش های نتورک پلاس
سلام بر مخاطبین عزیزهمیشگی سایت گروه فناوری اطلاعات پارسیان. با سری آموزش های "سریع" سایت پارسیان در خدمت شما هستیم. در سری آموزش های "سریع"، کتب مرجع آموزشی در حوزه آی تی در تمامی زمینه ها از جمله طراحی سایت، آموزش زبان برنامه نویسی اندروید، سئو، بهینه سازی، آموزش زبان سی شارپ و... برای شما عزیزان ترجمه می گردد و در اختیار کاربران عزیز قرار می گیرد. در این نوع آموزش مطالب مهم و کلیدی در یک ساختار کوتاه و البته کامل برای شما مخاطبین عزیز گرد آوری شده است.
ادامه در لینک زیر :
http://www.persiancomputer.net/Document/Doc/5/مجموعه-آموزش-های-نتورک-پلاس
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded