Profile cover photo
Profile photo
Drzwi i Okna - Impro Sp. z o. o.
8 followers
8 followers
About
Drzwi i Okna - Impro Sp. z o. o.'s posts

Post has attachment
Piękne okna służą nie tylko, jako istotny element ozdoby naszego domu. Przede wszystkim umożliwiają oświetlenie pomieszczenia. Warto zainwestować w trwałe okna, ponieważ jest to zakup na długie lata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okna od uznanych producentów: http://impro.com.pl/oferta/okna.

Post has attachment
Drzwi wejściowe to wizytówka naszego domu. Z tego względu warto zadbać, by wybrany produkt, był nie tylko praktyczny, ale również gustowny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg modeli drzwi: http://impro.com.pl/oferta/drzwi.
Photo

Post has attachment
Urządzając pomieszczenie często skupiamy się na meblach, które wykańczają całość pokoju. Warto jednak zwrócić uwagę na drzwi. Odpowiednio dobrane, służą nie tylko jako wejście, ale również tworzą miejsce unikatowym. http://impro.com.pl/oferta/drzwi
Photo

Wybór odpowiednich okien wiąże się nie tylko z kwestią estetyki, ale również jakości tworzywa, z którego zostały wykonane. My gwarantujemy jedno i drugie! Gustowne okna stworzone z najwyższej jakości materiałów, znajdziecie Państwo na: http://impro.com.pl/oferta.

Post has attachment
Szukasz odpowiednich okien do swojego domu? Twojej uwadze polecamy okna drewniane, które wyróżniają się nie tylko bardzo dobrą trwałością, ale także eleganckim i gustownym wyglądem. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą okien z drewna, zapoznaj się z naszą ofertą http://impro.com.pl/oferta/okna/44-okna-drewniane. 
Photo

Lubicie promocje? My je wręcz uwielbiamy! Wszystkich miłośników promocji serdecznie zapraszamy do regularnego śledzenia naszej zakładki http://impro.com.pl/promocje, w której prezentujemy aktualną ofertę promocyjną. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Post has attachment
Jeśli chcą Państwo osobiście zobaczyć, jak prezentują się oferowane przez nas produkty, zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów ekspozycyjnych, które mieszczą się we Wrocławiu. Dokładne adresy naszych sklepów publikujemy na stronie http://impro.com.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
Potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat oferowanych przez nas eleganckich drzwi i okien? Zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem - odpowiemy na Państwa pytania oraz doradzimy wybór odpowiedniego produktu. Nasze dane kontaktowe dostępne są na stronie http://impro.com.pl/kontakt. 
Photo

Post has attachment
Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z ofertą promocyjną, jaką przygotowało przedsiębiorstwo Impro z Wrocławia, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://impro.com.pl/promocje, gdzie znajdą Państwo informacje dotyczące promocji na nasz asortyment. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą regularną. 

Post has attachment
Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą drzwi i okien? A może poszukujesz rad, czym kierować się podczas wyboru danego produktu? Zachęcamy do śledzenia naszej zakładki "Aktualności" http://impro.com.pl/aktualnosci, gdzie prezentujemy nowości, jakie pojawiają się w naszym asortymencie oraz publikujemy artykuły z poradami. Serdecznie zapraszamy. 
Photo
Wait while more posts are being loaded