Profile

Cover photo
Robert Němec
Works at RobertNemec.com
Attends Stanford University
Lives in San Francisco Bay Area
466 followers|38,053 views
AboutPostsPhotosVideosReviews

Stream

Robert Němec

Shared publicly  - 
 
"Odkud jste?" ptá se mě ten chlapík starající se o driving range na Stanfordu.

"Z České republiky."

"Tam máte toho gaunera Železného." Jo jo, žádná Kvitová, Železný. "Vytáhne taky Koženého?" blesklo mi hlavou. 

"Víte, vlastnil jsem 10 % CME (té patří TV NOVA - pozn. RN). Nejprve samozřejmě mnohem méně, ale po té, co nám Železný ukradl televizi, šly ty akcie úplně ke dnu. Každou chvíli jsem byl na telefonu se CEO CME. A ten mi sliboval, že půjde po Železným kamkoli se hne. 

A taky, že jo. Rozjeli jsme sérii žalob. A CEO mi stále říkal: Vydrž, vydrž, neprodávej. Ty akci stály nic, a tak, když jsem viděl, že jsme do toho dostali i Clintona a vyjednávání o přistoupení ČR k EU, tak jsem naopak nakupoval. 

Jenom na českém státu jsme pak vysoudili nějakých 200 milionů dolarů. Mezitím šly akcie prudce nahoru a moje investice se zhodnotila tisícinásobně. Tisícinásobně! To je na burze něco naprosto nemožného.

Pak jsem to prodal a teď už si dělám, co chci. 

Všechno, co mám, jsem nakonec v podstatě vydělal díky tomu gaunerovi Železnému."
 ·  Translate
3
1
Pavel Jílek's profile photo
Add a comment...

Robert Němec

Shared publicly  - 
 
Tak, kdo má chuť hlídat firemní finance v RobertNemec.com? Máte-li alespoň dva roky zkušeností s financemi a účetnictvím, bydlíte-li v Brně a jste-li schopná říkat mi: "Ne, tohle si, Roberte, nemůžeš pořídit, to není v rozpočtu,", pak se 100% přihlaste.

Jo, a měla by to být žena. Časem byste měla z této pozice postoupit do vedení firmy. A protože ve vedení budou v té době jenom tři muži, tak potřebujeme nějaký ženský element a ženský pohled na věc.

(Nikdy bych si nemyslel, že budu zavádět kvóty pro ženy!)
 ·  Translate
Možná jste chtěl/a vědět, jaké to je pracovat pro největší značky. Ale možná vás neláká uniformnost a sevřenost korporátního světa a nechcete se stěhovat do Prahy. A ze startupů a malých firmiček, které tady zítra nemusí být, už jste možná vyrostla.
1
Add a comment...

Robert Němec

Shared publicly  - 
 
Nevíte-li, proč jít volit do Evropského parlamentu, sepsal jsem vám rychle pár argumentů na poslední chvíli. Volební místnost máte většinou za rohem - takže to ještě stihnete.
 ·  Translate
Tweet „Nevím, koho mám volit,“ slyším od kamarádů tyto volby. „To budou první volby, kdy nepůjdu k volbám,“ píší kamarádi. Abyste věděli, že evropský parlament má smysl, sepsal jsem „za dvě hodiny dvě“ pár bodů, o kterých budou nebo mohou (spolu)rozhodovat europoslanci v dalším období. Je to co mě rychle napadlo, není to žádná hluboká(...)
1
Add a comment...

Robert Němec

Shared publicly  - 
 
Vina padá na většinu z nás - ale můžeme to změnit.
 ·  Translate
Tweet Média žijí primárně z reklamy. Reklama se prodává hlavně tam, kde je hodně lidí. Aby média přilákala hodně lidí, píší o tom, co lidi zajímá. Na základě toho, na jaké články klikáš, se píší další články. Pokud jsi tedy někdy klikl na nějaký bulvární článek o Ivetě Bartošové, analytik nebo šéfredaktor později řekl: „Lidi(...)
1
Zdeněk Dvořák's profile photokarel zimmermann's profile photo
2 comments
 
...nikdo z nas za to nemuze preci. denne se odehraji xxxx suicides a neni treba nikoho vinit..maximalne v nadsazce dobu
 ·  Translate
Add a comment...

Robert Němec

Shared publicly  - 
 
Jak sbalit holku na plese.
Tweet Na běžném českém plese zaslechnete písně typu „a až tu malou zemi celou rozkradem, rozkradem“, případně „v mládí jsem se učil hrobařem, jezdit s hlínou, jezdit s trakařem“. Ale je to vzrušující? Rozbuší se při tom ženě srdce? Dá se na to někoho sbalit? Ne. A tak jsem si sepsal playlist na ideální ples.(...)
1
Add a comment...

Robert Němec

Shared publicly  - 
 
I když na tom budete tak špatně, že vás nikdo nebude chtít koupit ani za hubičku, je možné, že jednou budete větší než The Coca-Cola Company.
 ·  Translate
2
Add a comment...
Have him in circles
466 people
Andrea Žilinská's profile photo
Erika Lukáčiková's profile photo

Robert Němec

Shared publicly  - 
 
Tento článek jsem napsal svým přátelům, Hance a Zdeňkovi, k jejich svatbě. Doufám, že jej nikdy nebudu muset potřebovat.
1
Ľubomír Štulajter's profile photoJan Xaver Boštík's profile photo
2 comments
 
to já jedu raději "upgradovat" manželství do Káně v Tuchoměřicích u Prahy na tzv. manželáky na týden http://www.chemin-neuf.cz/akce/Pro-manzele/text-10manželáky...

ale rozvodům to nezabrání jen tak..,
 ·  Translate
Add a comment...

Robert Němec

Shared publicly  - 
 
Muž by měl minimalizovat množství šperků. Muže zdobí čin.
 ·  Translate
2
Add a comment...

Robert Němec

Shared publicly  - 
 #EU
 
Abych pravdu řekl, nevím, koho mám volit do evropských voleb. Protože se mi zdá, že zde není strana, která by pochopila, co je to Evropská unie a měla vizi jak a kam posunout Evropu dál. A nejvíce mě to mrzí u českých lidovců.
 ·  Translate
Tweet 1. Jednotný právní rámec Víte, že když se ubytujete v Rakousku, musíte dodržovat jiné storno podmínky než v Česku? Když chci obchodovat s Rakouskem nebo Spojeným královstvím, musím vypracovávat smlouvy pro každou zemi zvlášť a řídit se různými právními režimy? To zdražuje cenu produktů pro zákazníky. Podvedla vás rumunská firma a chcete ji zažalovat(...)
1
Pavel Jílek's profile photo
 
První bod určitě řeší +TOP 09, ale protože se v tomto tématu úplně přesně neorientuji, nebudu zde přímo argumentovat.
 ·  Translate
Add a comment...

Robert Němec

Shared publicly  - 
 
Před tím, než se začteme do článku o sebevraždě někoho, koho jsme neznali, bychom měli zapřemýšlet, zda raději třeba nezavolat svým nejbližším a projevit zájem o jejich život.
 ·  Translate
3
1
Matúš Hajduk's profile photo
 
Robert to si trafil klinec po hlavicke. Az ma zamrazilo... 
Add a comment...

Robert Němec

Shared publicly  - 
1
Jiří Najman's profile photo
 
Bez připojení se snažím být každý rok. A pokud možno raději dva týdny. Je to opravdu velmi příjemné.
 ·  Translate
Add a comment...

Robert Němec

Shared publicly  - 
 
Mnohé diplomky nemají cenu jediné věty. Třeba za práva k takově větě "Just Do It" bych byl ochoten vyměnit kompletní sbírku diplomových prací leckteré fakulty Masarykovy univerzity.

Nabízím proto kacířskou myšlenku, zda místo toho, abychom požadovali, že diplomová práce musí mít např. 80 stran, bychom měli požadovat, že student musí předvést, že je schopen vystihnout to podstatné a vejít se třeba na 20 stran. A naopak za psaní "omáčky" by se snižovalo hodnocení. Protože to ukazuje, že se student v problematice ve skutečnosti nevyzná.

P. S. "Zur Elektrodynamik bewegter Körper", což je dílo, ve kterém Einstein popsal speciální teorii relativity, má 31 stran. Takže když vám na popsání speciální teorie relativity stačí 31 stran, neříkejte mi, že ty naše žblebty potřebujeme rozepisovat na 80 stran.
 ·  Translate
7
1
Karel Skopec's profile photoPavel Jílek's profile photoPatrik Šíma's profile photo
2 comments
 
Přesně! Protože já mám přesně opačný problém. Vejít se do počtu stran :) (Škrtání je pak docela bolestné)
 ·  Translate
Add a comment...
People
Have him in circles
466 people
Andrea Žilinská's profile photo
Erika Lukáčiková's profile photo
Work
Occupation
CEO of a digital marketing agency, marketing expert
Employment
 • RobertNemec.com
  CEO, 2001 - present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
San Francisco Bay Area
Previously
Brno
Contact Information
Work
Phone
608 888 310
Email
Story
Tagline
CEO digitální agentury RobertNemec.com. Baví jej digitální marketing (SEO, sociální sítě a sociální média, webová analytika, emailový marketing) a strategický marketing, politika, ekonomie, cestování, jachting, potápění, golf, hudba, tancování a pánská móda.
Introduction
Robert Nemec is a CEO of RobertNemec.com, a full service digital marketing agency based in Prague, Czech Republic since 2001. He teaches web analytics at the Masaryk University in Brno since 2010.

Like a marketing expert he is passionate in search engine optimization and other areas of internet and digital marketing. He provides training in SEO, web analytics, social media and online marketing. He speech at conferences regularly, is mentioned 70+ in the news and many TV appearances. 

Robert Němec je ředitel internetové reklamní agentury RobertNemec.com a expert na marketing. Od roku 2010 také vyučuje webovou analytiku na Masarykově univerzitě. 

Zajímá-li vás internetový marketing (SEO, PPC, sociální sítě/sociální média, digitální analytika, e-mailový marketing, UX atd.), sledujte prosím spíše firemní profil agentury RobertNemec.com na Google+.

Zajímá se také o pánskou módu, o které píše na Elegantně.cz.

Tento úvod je ukázkou, jak funguje link-building a a další sociální signály na Google+. :-)
Bragging rights
Survived Yale University :-)
Education
 • Stanford University
  2014 - present
 • Yale University
  Business Seminar, 2012 - 2012
 • Masaryk University
  Psychologie, 1998 - 2003
 • Masaryk University
  Politologie, 1998 - 2007
Basic Information
Gender
Male
Birthday
April 23
Relationship
Single
Other names
Robert Nemec
Objevil jsem jí naprosto náhodou - a jsem z ní nadšený. Nejlepší kavárna v okolí 100 km - a možná i více. Káva vynikající a nádherná, dorty, pečené paní kavárníkovou, přelahodné. Rozhodně doporučuji. Zavírají ale již v 19.00.
Public - 9 months ago
reviewed 9 months ago
Skvělé, rychlé, dobrá cena, milá obsluha.
Public - a year ago
reviewed a year ago
2 reviews
Map
Map
Map