Profile cover photo
Profile photo
AES
84 followers -
Elektronická žákovská knížka, třídní kniha, ISO 9001
Elektronická žákovská knížka, třídní kniha, ISO 9001

84 followers
About
Communities and Collections
Posts

AES má již mobilní verzi prizpůsobenější pro mobily a tablety. Víme, že je stále co zlepšovat, tak nám zachovejte přízeň :-)
Add a comment...

Přejeme všem našim uživatelům pohodový rok 2014 a na jeho úvod jsme nachystali několik novinek...

Vydána nová verze AESu 4.4
Tato aktualizace přináší nový modul pro elektronický Omluvný list.
Taktéž jsme prepracovali a zpřehlednili úvodní stránku rodičům a učitelům zpřehlednili zápis absence ve třídách rozdělených do skupin.

Modul prohřešků a pochval byl přeprogramován a umožnuje není nastavit u každého prohřešku interval trestných bodů a učitel pak při zadávání volí z tohoto intervalu.
Add a comment...

Post has attachment
Odedneška máme časově omezenou akci na základní modul AESu, obsahující elektronickou knížku zdarma! Více na našem webu!
Add a comment...

Vydána nová verze AESu 4.0 v buildu 194
Aktualizace přináší tyto novinky a změny:
- U SMS modulu lze videt kolik bylo odesláno SMS zpráv od začátku kalendářního roku (platí pro uživatele s administrátorským oprávněním pro SMS modul)
- Modul Tiketů byl obohacen o možnost nechat zvoleným skupinám zasílat zprávy (potažmo mejly), pokud vznikne nový tiket v kategorii tiketů do kterých spadají (například Školník, IT, ...)
- Rodiče a studenti mohou nyní sledovat pokrok studia za celý školní rok, pokud se v přehledu poslednich znamek (dostupne z uvodni stranky po přihlašení) přepnou zo brazeni na "Všechny známky ve školním roce".
- Odstraněno několik chybek například v zobrazení finálního hodnocení ve spojení s Montessori modulem u známek 2. pololeti, v některých částech systému doplněn WYSIWYG editor CKEditor a pod.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Vydána nová verze AESu 4.0 v buildu 192
- Vytvoren novy modul Video, ktery umoznuje do systemu nahravat videa a system provede jejich konverzi a umozni sdileni v systemu podobne jako napriklad YouTube.
- Vytvoren modul umoznujici spojeni uzivatelskych uctu, ktery dovoluje propojit vice uzivatelskych uctu na stejne urovni (napriklad rodic) do jednoho.
- V modulu SMS zprav byla doplnena diakritika, zpravy lze tedy posilat s ceskymi znaky. Pokud ceske znaky nepouzijete, system to pozna a zpravu posle ve standardnim kodovani po 160 znacich na SMS.
- U zprav zasilanych v AESu cele tride byla defaultne zvolena polozka "nevybrano" misto "vsechny". Take lze zapnout potvrzovaci dialog pred kazdym odeslanim zpravy, ktery oznami komu a kterym urovnim (rodice, studenti,...) zpravu opravdu posilate, aby se snizil pocet chybne zasilanych zprav ze systemu.
Add a comment...

Vydan novy build 186 AESu v.3.8
- Pridan modul s kontakty a konzultacnimi hodinami ucitelu (primo do zakladu systemu, skola tedy nemusi nic dokupovat, modul je ZDARMA!)
- Rodice mohou uvest vice e-mailovych adres oddelenych carkou pro prijem e-mailovych notifikaci z AESu
- Ucitel (tridni) muze nove zakazat zobrazeni telefonniho cisla rodice a jeho modifikace pod rodicovskym uctem
- Rodice nove dostavaji notifikace o prohrescich udelenych studentovi, a rozlisuje se notifikace za kazenske opatreni a prohresek
- V administatorskem rozhrani byla na nekolika mistech doplnena ochrana proti CSRF utokum a doplneny nektere potvrzovaci hlasky
- Opraveny nahlasene chybky a jine drobnosti
Add a comment...

Vydan novy build 183 AESu v.3.8
- Rodice a Studenti vidi barevne odliseny nove (nove zadane) znamky.
- Ucitele vidi barevne odliseny znamky, ktere si jiz rodic zobrazil.
- U obrazkovych testu navyseno povolene rozliseni obrazku na 900x900px a pridana podpora formatu PNG.
- V tiskovych sestavach pridana moznost vynechat na vystupu Montessori a Slovne hodnocene predmety.
- Pri zadavani hodnoceni znamkou moznost nastavit defaultni median bodu (min, max, median).
- Vydan patch umoznujici pouzivat login obsahujici tecku (ale i presto se z vykonnostnich duvodu doporucuje teckam v loginech vyvarovat)
- Pridana moznost nechat si 1x denne zasilat SMS notifikaci (ve vecernich hodinach), pokud se vas tyka nejake suplovani na dalsi den.
- Odstraneny nahlasene preklepy a chyby v popiscich a jine drobne chybky.
Add a comment...

Post has attachment
AES Logo v lepsim rozliseni :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odedneska lze pri odesilani SMS z AESu nastavit datum a cas pozdejsiho odeslani SMS zpravy vcetne zaslani notifikace SMS zpravou o uspesnem odeslani zpravy/davky zprav
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded