Profile cover photo
Profile photo
مرکز خرید
31 followers
31 followers
About
Posts

پیشنهاد یک ازدواج کاری:
برای مشتری شما ، یک تصمیم خرید معمولاً به معنای ورود به یک ارتباط طولانی مدت با شما و شرکت شما می باشد. این بسیار شبیه به یک "ازدواج کاری" می باشد. قبل از اینکه مشتری تصمیم به خرید بگیرد ، می تواند شما را ترک کند یا اینکه با شما بماند. او به شما و یا شرکت شما نیاز ندارد. او انتخاب ها و اختیارات مختلفی دارد که تماماً به روی او باز هستند و خرید نکردن هم یکی از این انتخاب هاست. اما هنگامی که مشتری شما تصمیم می گیرد از شما خرید کند و به شما پولی را برای محصول یا خدمتی که می فروشید پرداخت کند به شما وابسته می شود ، پس در این زمان است که کار شما شروع می شود برای وابسته نگه داشتن مشتری به شما.

دوستانی که در مورد بازاریابی اینترنتی تجربیات و یا ایده های دارند لطفا این نظرات و ایده ها رو در اختیار دیگران قرار بدهند

همانطور كه مایل نیستم بنده كسی باشم، حاضر نیستم آقای كسی باشم. كسانی كه مخالف آزادی دیگرانند، خود لیاقت آزادی را ندارند. 
آبراهام لینکلن

 بزرگترین افتخار ما این نیست که هرگز شکست نمی خوریم، بلکه این است که بعد از هر شکست برمی خیزیم .

در زندگی و تجارت، خطر ۲ گناه بزرگ وجود دارد. اول این که بدون فکر کاری بکنید و دوم این که اصلا کاری نکنید .

امروزه  کمتر کسی در دنیای وجود دارد که از این اینترنت جهت تسریع ارتباطات و کاهش هزینه های خود استفاده ننماید. بنگاه ها نیز با تکیه بر این فناوری بسیاری از فرآیند های هزینه بر خود را حذف و امکان ارایه خدمات و کالاهای پیشین خود را با قیمت مناسب تر و سرعت بیشتر امکان پذیر نموده اند. طبیعی است هر بنگاهی که به آینده کسب و کار خود بیندیشد راهی جز انتخاب فناوری های مبتنی بر اینترنت نمی تواند انتخاب نماید.

بر اساس نظر سنجی های صورت گرفته یکی از دلایل اصلی خرید اینترنتی رضایت خاطر افراد می باشد این رضایت خاطر در مواردی نظیر دستیابی راحت به کالاها و توانایی پیدا کردن هر آنچه می خواهند می باشد. یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در رضایت خاطر مشتریان این است که خریداران می توانند از خطرات و زحمات خرید به صورت غیر مجازی(سنتی) مانند حمل کالاها جلوگیری کنند.

مشاهده قیمت های پایین تر به عنوان یک عامل مالی در روی آوردن مردم به خرید اینترنتی بسیار مهم می باشد. در نظر سنجی های صورت گرفته افراد بسیاری دستیابی به قیمت های پایین تر را از دلایل اصلی برای انجام خرید اینترنتی ابراز کرده اند. 

سهولت بيش تر در سفارش دادن، روابط متقابل و تحويل گرفتن سفارش:
مشتريان امروزي مي توانند از خانه، دفتر كار و حتي از طريق تلفن همراه، به صورت 24 ساعته و در تمامي هفت روز هفته سفارشات خود را ارايه بدهند و در ضمن اين محصولات در كم ترين زمان به دست آن ها مي رسد.

افزايش چشمگير قدرت خريدار:
 
امروزه تنها با يك كليك، خريداران مي توانند رقبا و محصولاتشان را با هم مقايسه كرده و پاسخ هاي خود را در كسري از ثانيه دريافت كنند. ديگر نيازي به رانندگي تا فروشگاه و پارك، انتظار در صف اتوبوس و جر و بحث با فروشندگان نيست.
Wait while more posts are being loaded