Profile cover photo
Profile photo
Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii
11 followers
11 followers
About
Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii's posts

Post has attachment
Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu ma doskonałe opinie zarówno wśród studentów, absolwentów, jak i pracodawców. Z niektórymi z nich możecie zapoznać się na http://www.wshig.pl/kandydat/opinie-o-uczelni/.
Zapraszamy!

Post has attachment
Absolwenci Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii to nasza wizytówka. Znajdują oni pracę w najlepszych firmach, hotelach oraz restauracjach. Jeśli i Wy chcecie dołączyć do tego zacnego grona zapraszamy do naszej Szkoły.
http://www.wshig.pl/o-uczelni/sylwetka-absolwenta/
Photo

Post has attachment
Chcąc studiować na naszej uczelni warto zapoznać się z zasadami rekrutacji. Są one dostępne na stronie http://www.wshig.pl/kandydat/rekrutacja-warunki-przyjecia-na-studia/. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszą Szkołą.
Photo

Post has attachment
Matury z podstawowych przedmiotów już za maturzystami. Teraz najwyższy czas zastanowić się nad swoją przyszłością. Czy wiesz już co chcesz robić w życiu? Jeśli nie to wejdź na ofertę naszej Szkoły i zapoznaj się z kierunkami, jakie możesz u nas studiować.
http://www.wshig.pl/
Photo

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii oferuje kandydatom studia na różnych stopniach oraz wiele specjalności. Kładziemy nacisk zarówno na wiedzę teoretyczną oraz praktykę, gdyż te dwie rzeczy są nierozerwalne w branżach hotelarskiej oraz gastronomicznej.
http://www.wshig.pl/kandydat/oferta-edukacyjna/system-studiow/

Jedną ze specjalności w ofercie edukacyjnej Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii jest Rekreacja Ruchowa. Wybierając ten kierunek dowiecie się m.in. jak organizować oraz nadzorować różne imprezy rekreacyjne.
Więcej informacji o tej specjalności znajdziecie na http://www.wshig.pl/kandydat/oferta-edukacyjna/specjalnosci/.

Post has attachment
Czy są tutaj tegoroczni maturzyści?
Przed Wami egzamin dojrzałości i warto już teraz zastanowić się nad kierunkiem studiów. My zapraszamy do Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu, gdzie zdobędziecie odpowiednią wiedzę oraz praktykę. Zapoznajcie się z naszą ofertą edukacyjną na http://www.wshig.pl/.
Photo

Post has attachment
Uwaga Studenci!
Nastąpiła zmiana w planach zajęć. Koniecznie wejdźcie na http://www.wshig.pl/2017/03/31/zmiany-w-planach-zajec-31-03-2017/ i sprawdźcie swój najnowszy harmonogram.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo

Zarządzanie nowoczesnym obiektem hotelowym to kolejny kierunek na studiach podyplomowych. Na tym kierunku dowiecie się jak kreować i świadczyć usługi hotelarskie na najwyższym poziomie, a nawet jak aranżować wnętrze hotelu!
http://www.wshig.pl/studia-podyplomowe/

Post has attachment
Na studiach podyplomowych na kierunku Animator i Manager Kultury absolwenci otrzymują wiedzę z zakresu zarządzania instytucjami kultury, rekreacji i turystyki. Dowiadują się także jak uatrakcyjnić czas grupom turystów.
http://www.wshig.pl/studia-podyplomowe/
Photo
Wait while more posts are being loaded