Profile

Cover photo
Hamidreza Fallah
Lived in qom
2,480 followers|317,630 views
AboutPostsPhotosYouTube+1's

Stream

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
 
مردی از تبار کربلای ۵
به مناسبت سالروز شهادت شهید مدافع حرم محمودرضا بیضایی
سه سال پس از پیروزی انقلاب در هجدهم آذرماه به دنیا آمد. همان سالی که موشک های عراقی شهرهای ایران را به آتش بسته بود و همان سالی که گروهک منافقین و فرقان، چهره های درخشانی همچون آیت‌ الله بهشتی و محمدعلی رجایی و باهنر را از مردم ما گرفته بودند
ادامه مطلب: http://hr-fallah.ir/?p=5050
 ·  Translate
1
Add a comment...

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
7
Add a comment...

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
 
صدایی که بوی شهادت می داد
به مناسبت ششمین سالگرد شهادت سردار شهید حسین غفاری نژاد این کلیپ تصویری که شامل چند فیلم منتشر نشده از دوست شهیدم می باشد را تقدیم می کنم.
لینک فایل تصویری: http://hr-fallah.ir/?p=4395

 ·  Translate
5
Add a comment...

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
 
برترین عمل در ماه مبارک رمضان
متن سخنان حضرت آیت الله وحیدخراسانی
لینک مستقیم مطلب: http://hr-fallah.ir/?p=4355
 ·  Translate
4
Add a comment...

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
 
مناجات شعبانیه با نوای حجت الاسلام میرزامحمدی
مکان برگزاری مراسم: زینبیّه مدرسه علمیه شهیدین
مدت زمان مناجات: ۵۳ دقیقه
لینک دانلود: http://hr-fallah.ir/?p=4341
#مناجات #مناجات_شعبانیه #ماه_شعبان
 ·  Translate
10
Add a comment...

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
 
اشک های امام صادق در غربت فاطمیون
از بَشّار مُكارى نقل شده است كه گويد: در شهر كوفه به خدمت امام صادق عليه السّلام رسيدم. حضرت مشغول خوردن خرماى طَبَرزَد بودند. فرمودند: اى بَشّار! بيا جلو و از این تناول نما! عرض كردم: فدایت شوم، گواراى وجودتان باد! در بين راه كه مى ‌آمديم، چيزى ديدم كه آتش غيرتم را برافروخت، دلم را به درد آورده ناراحتم كرده است. حضرت فرمودند: تو را به حقّى كه از من بر گردن دارى سوگند مى‌ دهم كه جلو بيا و از اين خرما بخور. بَشّار گويد: جلو رفته از آن خرما خوردم. سپس حضرت فرمودند: حالا داستانت را بگو! عرض كردم: در بين راه كه مى ‌آمدم يكى از مأموران خليفه را ديدم كه زنى را جلو انداخته و بر سرش تازیانه می زند و او را به سوى زندان مى ‌برد و او با صداى بلند فرياد مى ‌زد و مى‌ گفت: «الْمُسْتَغَاثُ بِاللَّهِ وَ رَسُولِه‏؛ از خدا و رسولش کمک می خواهم» و هيچ كس او را كمك نمى ‌كرد. حضرت پرسيدند:
چه کرده بود که با او اینگونه رفتار می نمودند؟ گفتم: شنيدم كه مردم مى ‌گفتند كه او پايش لغزيده و به زمين افتاده و در آن حال گفته است: «لَعَنَ اللَّهُ ظَالِمِيكِ يَا فَاطِمَة؛ ای فاطمه! خداوند لعنت كند كسانى را كه به تو ستم روا داشتند» به این دلیل او را بدین صورت به زندان می بردند و شلاق بر سر و رویش می نواختند. چون از گفتار خود فارغ گشتم حضرت دست از خوردن كشيدند و شروع به گريه كردند آن چنان كه محاسن شريف و سينه مباركش از اشك تر شد. سپس فرمود: اى بشار! برخيز تا با هم به مسجد سهله رويم و از خداوند متعال آزادى اين زن را درخواست كنيم. و بعد يكى از شيعيان را به در خانه ی فرماندار فرستاد و فرمود: همان جا باش تا به تو خبر دهيم و اگر ديدى مشكلى براى آن زن پديد آمده ما را خبر كن! بَشّار مى‌ گويد: در خدمت حضرت به مسجد سهله رفته هر يك از ما دو ركعت نماز خوانديم و بعد حضرت دستش را به سوى آسمان بلند كرده گفت: «أنتَ اللّهُ... ـ تا آخر دعا»، و بعد سر بر سجده گذارد، و من فقط صداى نفس آن حضرت را مى‌ شنيدم.
سپس سر از سجده برداشته فرمودند: برخیز!آن زن آزاد شد.
راوى گويد: در رکاب حضرت از مسجد خارج شدیم و در بين راه بوديم كه مردى كه او را به در خانه ی حاكم فرستاده بوديم، خود را به ما رسانيد. حضرت از او پرسيدند: چه خبر؟ گفت: آن زن آزاد شد. حضرت فرمودند: چگونه شد كه آزاد گرديد؟ گفت: نمى ‌دانم، ولى من بر در خانه ی حاكم ايستاده بودم كه ديدم يكى از دربانان جلو آمده به زن گفت: چه گفتى؟ پاسخ داد: پايم لغزيد و به زمين افتادم. در آن حال حضرت زهرا (علیهاالسّلام) را مخاطب ساخته گفتم: «لَعَنَ اللَّهُ ظَالِمِيكِ يَا فَاطِمَة؛ اى فاطمه! خداى لعنت كند كسانى را كه به تو ستم روا داشتند»، و بعد اين بلاها را بر سرم آوردند. حاجب دويست درهم بيرون آورده به او گفت: اين پول را بگير و از امير راضى شو و او را حلال كن! آن زن از گرفتن پول خوددارى كرد. حاجب وقتى ديد كه زن از گرفتن پول خوددارى مى ‌كند به درون خانه رفته امير را در جريان گذاشت. بعد از نزد امير بيرون شده گفت: برو به خانه‌ات! و آن زن هم به خانۀ خود رفت.
امام صادق عليه السّلام فرمودند: آيا از گرفتن دويست درهم خوددارى كرد؟ گفت:آرى، در حالى كه به خدا سوگند نيازمند آن بود. حضرت كيسه‌ اى از گريبان خود بيرون آورد كه هفت دينار طلا در درون آن بود و فرمود: اين كيسه را نزد آن زن ببر و سلام مرا به او برسان و اين دينارها را به او بده! راوى گويد: ما چند نفر نزد آن زن رفته سلام حضرت را به او ابلاغ نمودیم. زن پرسيد: شما را به خدا سوگند مى ‌دهم آيا واقعاً امام صادق عليه السّلام به من سلام رسانيد. گفتم: خداى تو را بيامرزد، به خدا سوگند كه خود حضرت صادق عليه السّلام به تو سلام رسانيد. وى از شدّت خوش‌حالى گريبان چاك زده از هوش رفت. لحظه ‌اى صبر كرديم تا به هوش آمد و گفت: بار ديگر فرمايش و سلام حضرت را به من بگوييد! تا سه مرتبه اين درخواست را تكرار كرد. سلام حضرت را ابلاغ كرديم و هر بار آن حالت به او دست مى‌ داد. بعد به او گفتيم: اين امانت حضرت است، از ما بپذير و بشارت باد تو را به اين هديه. او دينارها را از ما گرفت و گفت: از حضرت بخواهيد كه از خداوند بخشش و آمرزش كنيزش را بخواهد كه من كسى را نمى‌شناسم كه بيش از او و پدران و اجداد بزرگوارش بتوان در نزد خداوند به آنها توسّل نمود.
راوى گويد: نزد امام صادق علیه السّلام برگشته داستان را براى ايشان تعريف كرديم.
حضرت به هنگام شنيدن داستان مرتّب مى‌گريست و براى او دعا مى‌ كرد. پس از حضرت پرسيدم: ای کاش می دانستم کی فرج آل محمّد را می بینم.
منبع و لینک مستقیم مطلب: http://hr-fallah.ir/?p=4280

 ·  Translate
10
2
Add a comment...

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
 
بشارت امام حسین به مرحوم آیت الله بهجت
یکی از طلاب حوزه علمیه قم تعریف می کرد که نزدیک ماه محرم امسال در عالم رؤیا خدمت مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت (رضوان الله تعالی علیه) رسیدم و ایشان به من فرمودند: «من از آقا امام حسین (علیه السّلام) سؤال کردم که آیا تمام عمرم را در راه شما گذرانده ام؟ و آقا سیّدالشهداء در جواب به سؤال من فرمودند: بله! تمام عمرت را در راه ما خرج کردی!»
لینک مستقیم مطلب: http://hr-fallah.ir/?p=4418

 ·  Translate
4
Add a comment...

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
2
Add a comment...

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
 
هفت ساعت وقت اضافه
قطعه فیلم کوتاهی که فقط گنهکاران آن را ببینند!
لینک دانلود فایل تصویری: http://hr-fallah.ir/?p=4381
#گناه #خدا #توبه

 ·  Translate
4
Add a comment...

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
 
معصومه فاطمه است
هر کس می خواهد زیارت حضرت فاطمه زهرا را درک کند، مرقد حضرت فاطمه معصومه (علیهاالسّلام) را زیارت کند.
متن کامل را از اینجا بخوانید: http://hr-fallah.ir/?p=4365

 ·  Translate
10
1
Add a comment...

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
 
شهر موشک‌ ها
به بهانه ی چهارم خرداد، روز مقاومت، روز دزفول
صدای سوت موشک که تمام شد مردی قد خمیده که خود پدر دوازده شهید بود با زحمت بسیار خود را بر روی تل خرابه ‌ها رساند. فریاد پر خراش او پایان بخش هیاهو ها و ناله ‌های زخمی‌ ها و بازماندگانی بود که آسمان را به لرزه در آورده بود. «به امام نگویید چقدر شهید داده ‌ایم. به امام بگویید ما هنوز فرزندانی برای شهادت و مقاومت داریم.»
ادامه مطلب: http://hr-fallah.ir/?p=4345

 ·  Translate
9
Add a comment...

Hamidreza Fallah

Shared publicly  - 
 
تصاویر حرکت دسته عزاداری طلاب مدرسه علمیه شهیدین در روز شهادت حضرت زهرا علیها السلام به سمت حرم حضرت معصومه سلام الله علیها
لینک مستقیم تصاویر: http://hr-fallah.ir/?p=4311

 ·  Translate
11
Add a comment...
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
qom
Contact Information
Home
Phone
09376273304
Email
Basic Information
Gender
Male
Birthday
December 29
Relationship
Single
Hamidreza Fallah's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
بهاریه هیئت الرضا (ع) | تیر 94
behesht.info

بالا پایین. سربند شهید مدافع حرم، سین هفت سین بعضی ها. هر چه گویى آخرى دارد به غیر از حرف عشق. بی شک بهار را به عشق کسی آفریده اند. سراپا نا

گزارش مراسم بدرقه فاطمه سلام الله علیها - اسفند 94
behesht.info

سلام..خیلی ممنون ..خداقوت میگم به همه ی نوکرای حضرت زهرا (س) که واقعا گل کاشتند در ایام فاطمیه(س)....دمتون گرم...کوچکترین کاری که من میتونم