Profile

Cover photo
Pracownia Multimediów SNM
49 followers|30,189 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Studenci #PAM3 PJATK ćwiczą dziwne ruchy w #bluebox :) Stay tuned! #PJApocalypse
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Asiunia – aplikacja zrealizowana w +Pracownia Multimediów SNM jako praca dyplomowa +PJATK przez +Joanna Cichocka (Taracha) i Ulę Wojtaszek (Pelc), prod. wersji mobilnej: +Muzeum Powstania Warszawskiego będzie zaprezentowana w ramach wystawy – otwarcia nowej siedziby +Narodowy Instytut Audiowizualny: wernisaż 25 września o 19:00. Do zobaczenia!
https://play.google.com/store/apps/details?id=air.Asia&hl=pl
 ·  Translate
Aplikacja „Asiunia” to multimedialna adaptacja wielokrotnie nagradzanej ksi...
1
Add a comment...
 
#Yggdrasil  Drzewo Życia, w którego pniu, konarach i korzeniach mieści się kosmos nordyckiej mitologii. +Dana Maczyńska, studentka +Pracownia Multimediów SNM  stworzyła złożoną autorską wIzualizację i zaprojektowała topografię tego świata. Projekt został przygotowany z myślą o rozwinięciu go w aplikację mobilną. Jak wyglądają światy bogów? Zapraszamy 21 września do budynku SNM +PJATK na obronę dyplomu Bohdany.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
W +Pracownia Multimediów SNM finał roku akademickiego: nagrywamy dokumentacje projektów videomappingowych ?D i mapujemy sample redroom². Zapraszamy do C013 do obejrzenia na żywo! Stay tuned!
https://www.flickr.com/photos/ow-anim/18299842983/in/album-72157649281119976/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Studentki i Studenci! Absolwentki i Absolwenci! Centrum Sztuki WRO / WRO Art Center zwołuje wolontariuszy na WRO Media Art Biennale! Super warto! Jedyne takie Biennale i ludzie Nowych Mediów! Zachęcamy i polecamy! The best praktyki :)
https://www.facebook.com/events/509726822501291/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
#WebArt  nowe narzędzie do remixowania gifów by +Vince Mckelvie. Polecamy do zabawy gifami naszych studentów :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have them in circles
49 people
Marta Woźnowska's profile photo
Anna Klimczak's profile photo
Krzysztof Dabkowski's profile photo
Sonia Budner's profile photo
Ewelina Czarniecka's profile photo
Aleksandra Stodulska's profile photo
Tomasz Kucharczyk's profile photo
Jagoda Kaleta's profile photo
Wiktor Bartman's profile photo
 
#vine  Natalii Smoczyńskiej, 1 ze spójnego zestawu synchronicznych loopów, które zrealizowała w ramach projektu ?D, PAM2 2014/2015. Ten i pozostałe sample na vine +Pracownia Multimediów SNM +PJATK . Dokumentacja #videomapping u Natalii zawierającego wszystkie sample: https://vimeo.com/album/3468613/video/132716509

https://vine.co/v/eE60XX09mJg
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
#Astreus‬  nadchodzi! Z dumą informujemy, że ta autorska gra, zaprojektowana i wykonana w środowisku   #Unity2D‬  przez +Katarzyna Przybysz jako dyplom w +Pracownia Multimediów SNM będzie miała premierę podczas zbliżających się wrześniowych obron na Wydziale SNM +PJATK. Zapraszamy!
https://vine.co/v/etvVOxEeEZu
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
?D tegoroczny projekt #videomapping  -owy jeszcze do obejrzenia w C013 +Pracownia Multimediów SNM +PJATK – zapraszamy! Na zachętę zbiór dokumentacji zrealizowanych przez autorki i autorów animacji (1 rok SNM). Ale nie ma jak na żywo!
https://vimeo.com/album/3468613/
 ·  Translate
1
1
Olga Wroniewicz's profile photo
Add a comment...
 
W +Pracownia Multimediów SNM wybudowaliśmy górę z kubików do zabawy z #videomapping  -iem. Kubiki zbudowali studenci 1 i 2 roku MGR SNM. Bryła została zmapowana, jest gotowa na przyjęcie sampli tworzonych przez studentów i vj-ing-u. Stay tuned!
https://www.flickr.com/photos/ow-anim/17404423906/
 ·  Translate
testing setup for ?D videomapping project 2015
1
Add a comment...
 
Ręczenie animowany loop vj-ski +Katarzyna Gorska zasilił nasze nowe konto na Vine! Specyfika tego przystępnego medium jest pretekstem dla ostatniego mini-projektu PAM4 dla niebawem broniących swoje dyplomy studentów 2 roku SNM PJATK.
https://vine.co/v/ezTVTpuu6I9
 ·  Translate
#Katarzyna #Gorska #sample #modul #liquid #cut #framebyframe #mut #2015 #pjatk #yellow #loop
1
Add a comment...
 
W najbliższy czwartek, 23 kwietnia w Poznaniu, w ramach cyklu ANIMUZA | Nowe Oblicze Animacji odbędzie się projekcja najnowszych, w tym jeszcze nie publikowanych dokumentacji realizacji studentów +Pracownia Multimediów SNM +PJATK. Serdecznie zapraszamy! Wyboru filmów dokonała i o Pracowni opowie Olga Wroniewicz, asystent w Pracowni MUT. Do zobaczenia w  kinie Muza! :) 
https://www.facebook.com/events/830775233659561/
 ·  Translate
W programie pokazu zostały zawarte dokumentacje najnowszych projektów interdyscyplinarnych ze znacznym zastosowaniem animacji i śledzenia ruchu człowieka, zrealizowanych na potrzeby różnych środowisk i współczesnych zastosowań przez Pracownię MUT i jej studentów.
1
1
Olga Wroniewicz's profile photo
Add a comment...
Story
Tagline
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu/studia magisterskie (II-go stopnia), Wydział Sztuki Nowych Mediów; Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie
Introduction
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu w PJWSTK bazuje na wykorzystywaniu najnowszych technologii cyfrowych. Projekty powstające w pracowni są realizacjami interdyscyplinarnymi.

Pracownię prowadzą:
prof. nadzw. dr hab. Anna Klimczak
asystent: mgr Olga Wroniewicz
inż. Tomasz Miśkiewicz