Profile

Cover photo
Pracownia Multimediów SNM
46 followers|34,841 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Dzień zaćmienia spędziliśmy w świetle projektora. Przedbiegi nowego projektu realizowanego przez wszystkich studentów 1 roku studiów magisterskich SNM +PJATK. Stay tuned! #projection   #mapping   #videomapping  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zapraszamy do obejrzenia rezultatów projektu REDROOM:  #3RULES Każdy student 1 roku MGR SNM, w ramach zajęć PAM, zilustrował 3 wylosowane zasady animacji wg #Disney a. Animacje musiały zacząć i skończyć się kwadratem w centrum kadru, oraz bazować na siedmiu tanach – elementach chińskiej gry #tangram .
http://multimediastudio.tumblr.com/tagged/tangram
#12rules  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zachęcamy do śledzenia naszego konta #tumblr ! Wrzucamy kolejne animowane #gif  y zrealizowane przez studentów 1 i 2 roku mgr snm +PJATK. Załączone animacje to kolektywna realizacja by Anna Kociemba + Marcin Sowiński. Gratulacje!
http://multimediastudio.tumblr.com/post/111079465173
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Coś #mesmerizing   na weekend: te rzeźby – #aniformy   ożywają w świetle stroboskopowym.
#3Dprint   #Fibonacci  
https://vimeo.com/116582567
1
Add a comment...
 
Kalejdoskop modularnych sampli na stronie Pracowni MUT! Animowany GIF w tle to jedna z wielu zapętlonych krótkich animacji, które powstały w ramach projektu Videomapping Modularny, +Pracownia Multimediów SNM +PJATK  , maj 2014. Autorką animacji jest Petra Kolarikova. #loop   #sample   #gif   #animated   #modular #mapping  
http://multimedia.pja.edu.pl/portfolio/modular-samples/ 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Z przyjemnością informujemy, że aplikacja "Asiunia" absolwentek +Pracownia Multimediów SNM  Urszuli Pelc i Joanny Tarachy, jest już do pobrania z Google Play! Aplikacja powstała jako praca dyplomowa w 2013. Jest to multimedialna wersja książki Joanny Papuzińskiej z ilustracjami Macieja Szymanowicza. Projekt został zrealizowany we współpracy w Muzeum Powstania Warszawskiego. Aplikacja, w wersji na duży komputer dotykowy, jest również częścią ekspozycji Muzeum.
http://www.1944.pl/o_muzeum/news/premiera_aplikacji_asiunia
 ·  Translate
„Asiunia” Joanny Papuzińskiej to ceniona i nagradzana książka z serii Muzeum Powstania Warszawskiego dla dzieci. Od dzisiaj książka jest dostępna w nowej, multimedialnej adaptacji dostępnej na tablety. Korzystając z naszych doświadczeń...
1
Add a comment...
Have them in circles
46 people
Sandra Stańczyk's profile photo
Michal Wolosz's profile photo
Ewelina Czarniecka's profile photo
Andrey Zhukov's profile photo
Tomasz Miskiewicz's profile photo
Sonia Budner's profile photo
Little Beetle's profile photo
Izabela Litwin's profile photo
Olga Wroniewicz's profile photo
 
Z radością informujemy, że #videomapping   PERIOR Joachima Fusieckiego, z muzyką Jerzego Klimczaka zostanie zaprezentowany podczas konferencji Understanding Visual Music w stolicy Brazylii!
Projekt powstał jako praca dyplomowa pod opieką +Olga Wroniewicz. Prapremierowa projekcja na fasadzie +PJATK miała miejsce w ubiegłym roku, w ramach Nocy Muzeów.
#perior   #VisualMusic   #Niemeyer   #Brasilia  
http://uvm2015.unb.br/
 ·  Translate
1
1
Olga Wroniewicz's profile photo
Add a comment...
 
Kolejne modne konto +Pracownia Multimediów SNM: VINE! Zapraszamy do śledzenia! :)
https://vine.co/v/O2lF9gqtv3v
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Tyle super animowanych GIF-ów powstało w ramach zajęć Podstawy Animacji. Multimedia, że konto #tumblr  założyć MUSIELIŚMY! Zapraszamy do śledzenia! Uwaga na epilepsję i procesory ;)
http://multimediastudio.tumblr.com/
 ·  Translate
1
1
Olga Wroniewicz's profile photo
Add a comment...
 
#XMASS  ! +Pracownia Multimediów SNM zaprasza wszystkich: #hipsters   #beard   #women   #men   #students   #alumni   #graduates   #fans   #staff  na spotkanie przedświąteczne: wzbogacenia ciał i bród mile widziane! Anyway, niezobowiązująco czy wzbogacono, #AR by w realu: w najbliższą środę, 17 grudnia, C013, Zimna Piwnica +PJATK godz. 12:00. #HO   #Ho   #ho  !
http://www.boredpanda.com/the-twelve-beards-of-christmas/ — feeling excited at Pracownia Multimediów.
 ·  Translate
Movember has come and gone... but it's spirit lives on in DECEMBEARD! Early November, I thought about doing a photography project to support men's health and prostate cancer awareness. Rather than just photographing bearded men, I wanted to do something quirky and fun.
1
Add a comment...
 
Co słychać w +Pracownia Multimediów SNM? Jesteśmy właśnie w trakcie ćwiczeń i zabaw z #mapping -iem, równolegle przez cały semestr poznajemy różne aspekty Sztuki Nowych Mediów. Pierwsza prezentacja już za nami: było o #Generative Art. Jutro Ryoji Ikeda, #Urbanscreen i #vvvv !
https://www.flickr.com/photos/ow-anim/sets/72157649281119976/
 ·  Translate
Work inside the studio: internal workshops, presentations, experiments during 2014/2015 academic year
1
Add a comment...
 
Videomapping w średniej skali autorstwa Joachima Fusieckiego, Zofii Goss i Patryka Dmocha, zrealizowany w maju 2013 pod opieką +Olga Wroniewicz, został zauważony i doceniony przez samych twórców oprogramowania #MadMapper. To popularne wśród twórców mappingu oprogramowanie było użyte podczas projekcji, jest też częścią wyposażenia +Pracownia Multimediów SNM.
http://www.madmapper.com/2013/06/26/2830/
 ·  Translate
The Video Mapping Software! MadMapper provides a simple and easy tool for mapping projections.
1
Add a comment...
Story
Tagline
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu/studia magisterskie (II-go stopnia), Wydział Sztuki Nowych Mediów; Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie
Introduction
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu w PJWSTK bazuje na wykorzystywaniu najnowszych technologii cyfrowych. Projekty powstające w pracowni są realizacjami interdyscyplinarnymi.

Pracownię prowadzą:
prof. nadzw. dr hab. Anna Klimczak
as. mgr Olga Wroniewicz
stażysta Tomasz Miśkiewicz