Profile

Cover photo
Pracownia Multimediów SNM
52 followers|32,942 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
+Aleksandra Stodulska, nasza studentka jako monumentalna, apokaliptyczna dyrygentka. #PJApocalypse‬ projekcja na fasadzie Budynku Głównego podczas tegorocznej Nocy Muzeów. Kolejny projekt #videomapping ‪‬-owy zrealizowany w ramach zajęć #PAM4‬ prow. +Olga Wroniewicz 
https://vine.co/v/i00bOqImBLP
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
No i gdzie te m  #AR kery ?? +PJATK ?
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
Studenci #PAM3 PJATK ćwiczą dziwne ruchy w #bluebox :) Stay tuned! #PJApocalypse
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Asiunia – aplikacja zrealizowana w +Pracownia Multimediów SNM jako praca dyplomowa +PJATK przez +Joanna Cichocka (Taracha) i Ulę Wojtaszek (Pelc), prod. wersji mobilnej: +Muzeum Powstania Warszawskiego będzie zaprezentowana w ramach wystawy – otwarcia nowej siedziby +Narodowy Instytut Audiowizualny: wernisaż 25 września o 19:00. Do zobaczenia!
https://play.google.com/store/apps/details?id=air.Asia&hl=pl
 ·  Translate
Aplikacja „Asiunia” to multimedialna adaptacja wielokrotnie nagradzanej ksi...
1
Add a comment...
 
#Yggdrasil  Drzewo Życia, w którego pniu, konarach i korzeniach mieści się kosmos nordyckiej mitologii. +Dana Maczyńska, studentka +Pracownia Multimediów SNM  stworzyła złożoną autorską wIzualizację i zaprojektowała topografię tego świata. Projekt został przygotowany z myślą o rozwinięciu go w aplikację mobilną. Jak wyglądają światy bogów? Zapraszamy 21 września do budynku SNM +PJATK na obronę dyplomu Bohdany.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
W +Pracownia Multimediów SNM finał roku akademickiego: nagrywamy dokumentacje projektów videomappingowych ?D i mapujemy sample redroom². Zapraszamy do C013 do obejrzenia na żywo! Stay tuned!
https://www.flickr.com/photos/ow-anim/18299842983/in/album-72157649281119976/
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have them in circles
52 people
Krzysztof Dąbkowski's profile photo
Agata Droga's profile photo
Animacja stud Wroniewicz's profile photo
Sayam Ghosh's profile photo
Karolina Jakóbczak's profile photo
Joachim Fusiecki's profile photo
Jakub Skafiriak's profile photo
Anna Turowska's profile photo
Maciej Jędrzejec's profile photo
 
Robert Milewski, dokumentacja instalacji interaktywnej FISHEYE w +Pracownia Multimediów SNM – finał tegorocznego kursu podstaw multimediów dla 1 roku MGR SNM. Animacja zrealizowana w ramach PAM1 prow. +Olga Wroniewicz 
https://vimeo.com/153358588
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zapraszamy w środę, 9.12 o 11:00 do budynku C +PJATK  na otwarty przegląd projektu #AR  "Multimedia to..." ze smartfonami / tabletami i aplikacją Junaio. Do zobaczenia!
 ·  Translate
 
Jak studenci 1. roku studiów magisterskich SNM wyobrażają sobie pojęcie "multimedia"? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie podczas otwartego, interaktywnego przeglądu zadania "Multimedia to...", zrealizowanego w Pracownia Multimediów. Zapraszamy! :)

#multimedia   #PJATK   #Warszawa   #wystawa  
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...
 
#vine  Natalii Smoczyńskiej, 1 ze spójnego zestawu synchronicznych loopów, które zrealizowała w ramach projektu ?D, PAM2 2014/2015. Ten i pozostałe sample na vine +Pracownia Multimediów SNM +PJATK . Dokumentacja #videomapping u Natalii zawierającego wszystkie sample: https://vimeo.com/album/3468613/video/132716509

https://vine.co/v/eE60XX09mJg
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
#Astreus‬  nadchodzi! Z dumą informujemy, że ta autorska gra, zaprojektowana i wykonana w środowisku   #Unity2D‬  przez +Katarzyna Przybysz jako dyplom w +Pracownia Multimediów SNM będzie miała premierę podczas zbliżających się wrześniowych obron na Wydziale SNM +PJATK. Zapraszamy!
https://vine.co/v/etvVOxEeEZu
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
?D tegoroczny projekt #videomapping  -owy jeszcze do obejrzenia w C013 +Pracownia Multimediów SNM +PJATK – zapraszamy! Na zachętę zbiór dokumentacji zrealizowanych przez autorki i autorów animacji (1 rok SNM). Ale nie ma jak na żywo!
https://vimeo.com/album/3468613/
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
W +Pracownia Multimediów SNM wybudowaliśmy górę z kubików do zabawy z #videomapping  -iem. Kubiki zbudowali studenci 1 i 2 roku MGR SNM. Bryła została zmapowana, jest gotowa na przyjęcie sampli tworzonych przez studentów i vj-ing-u. Stay tuned!
https://www.flickr.com/photos/ow-anim/17404423906/
 ·  Translate
testing setup for ?D videomapping project 2015
1
Add a comment...
Story
Tagline
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu/studia magisterskie (II-go stopnia), Wydział Sztuki Nowych Mediów; Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie
Introduction
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu w PJWSTK bazuje na wykorzystywaniu najnowszych technologii cyfrowych. Projekty powstające w pracowni są realizacjami interdyscyplinarnymi.

Pracownię prowadzą:
prof. nadzw. dr hab. Anna Klimczak
asystent: mgr Olga Wroniewicz
inż. Tomasz Miśkiewicz