Profile

Cover photo
Pracownia Multimediów SNM
52 followers|71,126 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Ho-ho-ho! Zapraszamy w środę, 21 grudnia o godz. 11:00 do C013 na XMAS PARTY w +Pracownia Multimediów SNM! Do zobaczenia! Animacja: Anna Poszepszyńska.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Fotografie z lipcowych obron studentów magisterskich SNM +PJATK. Nasze dyplomantki: +Ewelina Czarniecka i +Aleksandra Stodulska obroniły swoje prace na 5 z wyróżnieniem! Gratulujemy!
 ·  Translate
63 nowe zdjęcia · Autor albumu: Pracownia Multimediów SNM
1
Add a comment...
 
+Aleksandra Stodulska, nasza studentka jako monumentalna, apokaliptyczna dyrygentka. #PJApocalypse‬ projekcja na fasadzie Budynku Głównego podczas tegorocznej Nocy Muzeów. Kolejny projekt #videomapping ‪‬-owy zrealizowany w ramach zajęć #PAM4‬ prow. +Olga Wroniewicz 
https://vine.co/v/i00bOqImBLP
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
No i gdzie te m  #AR kery ?? +PJATK ?
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
Studenci #PAM3 PJATK ćwiczą dziwne ruchy w #bluebox :) Stay tuned! #PJApocalypse
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Asiunia – aplikacja zrealizowana w +Pracownia Multimediów SNM jako praca dyplomowa +PJATK przez +Joanna Cichocka (Taracha) i Ulę Wojtaszek (Pelc), prod. wersji mobilnej: +Muzeum Powstania Warszawskiego będzie zaprezentowana w ramach wystawy – otwarcia nowej siedziby +Narodowy Instytut Audiowizualny: wernisaż 25 września o 19:00. Do zobaczenia!
https://play.google.com/store/apps/details?id=air.Asia&hl=pl
 ·  Translate
Aplikacja „Asiunia” to multimedialna adaptacja wielokrotnie nagradzanej ksi...
1
Add a comment...
 
Zapraszamy na wernisaż wystawy dyplomu naszej absolwentki +Aleksandra Stodulska 1 grudnia 2016 o 18:30 w +Pracownia Multimediów SNM. Wystawa potrwa do 14 grudnia. Do zobaczenia!
https://www.facebook.com/events/207745896338007/
 ·  Translate
Serdecznie zapraszamy na wystawę pracy dyplomowej Aleksandry Stodulskiej pt. 'Lazy Eye' zrealizowanej w: Pracownia Multimediów na Wydziale Sztuki Nowych Mediów PJATK w Warszawie. Wernisaż wystawy odbędzie się 1 grudnia (czwartek) o godzinie 18:30 w Galerii Medium SNM | budynek C | poziom -1 ...
1
Add a comment...
 
Prezentacja dyplomowa +Ewelina Czarniecka, która w lipcu obroniła z wyróżnieniem dyplom w +Pracownia Multimediów SNM  do przejrzenia na naszym issuu. Polecamy.
https://issuu.com/mutpj/docs/prezentacja_dyplomowa_czarniecka/c/smy295m
 ·  Translate
Ewelina Czarniecka, magisterska praca dyplomowa, Pracownia Multimediów, SNM PJATK, 2016
1
Add a comment...
 
Robert Milewski, dokumentacja instalacji interaktywnej FISHEYE w +Pracownia Multimediów SNM – finał tegorocznego kursu podstaw multimediów dla 1 roku MGR SNM. Animacja zrealizowana w ramach PAM1 prow. +Olga Wroniewicz 
https://vimeo.com/153358588
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zapraszamy w środę, 9.12 o 11:00 do budynku C +PJATK  na otwarty przegląd projektu #AR  "Multimedia to..." ze smartfonami / tabletami i aplikacją Junaio. Do zobaczenia!
 ·  Translate
 
Jak studenci 1. roku studiów magisterskich SNM wyobrażają sobie pojęcie "multimedia"? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie podczas otwartego, interaktywnego przeglądu zadania "Multimedia to...", zrealizowanego w Pracownia Multimediów. Zapraszamy! :)

#multimedia   #PJATK   #Warszawa   #wystawa  
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...
 
#vine  Natalii Smoczyńskiej, 1 ze spójnego zestawu synchronicznych loopów, które zrealizowała w ramach projektu ?D, PAM2 2014/2015. Ten i pozostałe sample na vine +Pracownia Multimediów SNM +PJATK . Dokumentacja #videomapping u Natalii zawierającego wszystkie sample: https://vimeo.com/album/3468613/video/132716509

https://vine.co/v/eE60XX09mJg
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu/studia magisterskie (II-go stopnia), Wydział Sztuki Nowych Mediów; Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie
Introduction
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu w PJWSTK bazuje na wykorzystywaniu najnowszych technologii cyfrowych. Projekty powstające w pracowni są realizacjami interdyscyplinarnymi.

Pracownię prowadzą:
prof. nadzw. dr hab. Anna Klimczak
asystent: mgr Olga Wroniewicz
inż. Tomasz Miśkiewicz