Profile

Cover photo
Pracownia Multimediów SNM
49 followers|27,498 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
W +Pracownia Multimediów SNM finał roku akademickiego: nagrywamy dokumentacje projektów videomappingowych ?D i mapujemy sample redroom². Zapraszamy do C013 do obejrzenia na żywo! Stay tuned!
https://www.flickr.com/photos/ow-anim/18299842983/in/album-72157649281119976/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Studentki i Studenci! Absolwentki i Absolwenci! Centrum Sztuki WRO / WRO Art Center zwołuje wolontariuszy na WRO Media Art Biennale! Super warto! Jedyne takie Biennale i ludzie Nowych Mediów! Zachęcamy i polecamy! The best praktyki :)
https://www.facebook.com/events/509726822501291/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
#WebArt  nowe narzędzie do remixowania gifów by +Vince Mckelvie. Polecamy do zabawy gifami naszych studentów :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Graliście już? szukajcie czegokolwiek a znajdziecie! ;)
#pacman  
https://www.google.pl/maps
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Z radością informujemy, że #videomapping   PERIOR Joachima Fusieckiego, z muzyką Jerzego Klimczaka zostanie zaprezentowany podczas konferencji Understanding Visual Music w stolicy Brazylii!
Projekt powstał jako praca dyplomowa pod opieką +Olga Wroniewicz. Prapremierowa projekcja na fasadzie +PJATK miała miejsce w ubiegłym roku, w ramach Nocy Muzeów.
#perior   #VisualMusic   #Niemeyer   #Brasilia  
http://uvm2015.unb.br/
 ·  Translate
1
1
Olga Wroniewicz's profile photo
Add a comment...
 
Kolejne modne konto +Pracownia Multimediów SNM: VINE! Zapraszamy do śledzenia! :)
https://vine.co/v/O2lF9gqtv3v
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have them in circles
49 people
Alicja Derlak's profile photo
Sandra Stańczyk's profile photo
Wiktor Bartman's profile photo
Joanna Taracha's profile photo
Griffin Art Space's profile photo
Alicja Matejuk's profile photo
Jagoda Kaleta's profile photo
Izabela Litwin's profile photo
Katarzyna Muriasz's profile photo
 
W +Pracownia Multimediów SNM wybudowaliśmy górę z kubików do zabawy z #videomapping  -iem. Kubiki zbudowali studenci 1 i 2 roku MGR SNM. Bryła została zmapowana, jest gotowa na przyjęcie sampli tworzonych przez studentów i vj-ing-u. Stay tuned!
https://www.flickr.com/photos/ow-anim/17404423906/
 ·  Translate
testing setup for ?D videomapping project 2015
1
Add a comment...
 
Ręczenie animowany loop vj-ski +Katarzyna Gorska zasilił nasze nowe konto na Vine! Specyfika tego przystępnego medium jest pretekstem dla ostatniego mini-projektu PAM4 dla niebawem broniących swoje dyplomy studentów 2 roku SNM PJATK.
https://vine.co/v/ezTVTpuu6I9
 ·  Translate
#Katarzyna #Gorska #sample #modul #liquid #cut #framebyframe #mut #2015 #pjatk #yellow #loop
1
Add a comment...
 
W najbliższy czwartek, 23 kwietnia w Poznaniu, w ramach cyklu ANIMUZA | Nowe Oblicze Animacji odbędzie się projekcja najnowszych, w tym jeszcze nie publikowanych dokumentacji realizacji studentów +Pracownia Multimediów SNM +PJATK. Serdecznie zapraszamy! Wyboru filmów dokonała i o Pracowni opowie Olga Wroniewicz, asystent w Pracowni MUT. Do zobaczenia w  kinie Muza! :) 
https://www.facebook.com/events/830775233659561/
 ·  Translate
W programie pokazu zostały zawarte dokumentacje najnowszych projektów interdyscyplinarnych ze znacznym zastosowaniem animacji i śledzenia ruchu człowieka, zrealizowanych na potrzeby różnych środowisk i współczesnych zastosowań przez Pracownię MUT i jej studentów.
1
1
Olga Wroniewicz's profile photo
Add a comment...
 
Dzień zaćmienia spędziliśmy w świetle projektora. Przedbiegi nowego projektu realizowanego przez wszystkich studentów 1 roku studiów magisterskich SNM +PJATK. Stay tuned! #projection   #mapping   #videomapping  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zapraszamy do obejrzenia rezultatów projektu REDROOM:  #3RULES Każdy student 1 roku MGR SNM, w ramach zajęć PAM, zilustrował 3 wylosowane zasady animacji wg #Disney a. Animacje musiały zacząć i skończyć się kwadratem w centrum kadru, oraz bazować na siedmiu tanach – elementach chińskiej gry #tangram .
http://multimediastudio.tumblr.com/tagged/tangram
#12rules  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zachęcamy do śledzenia naszego konta #tumblr ! Wrzucamy kolejne animowane #gif  y zrealizowane przez studentów 1 i 2 roku mgr snm +PJATK. Załączone animacje to kolektywna realizacja by Anna Kociemba + Marcin Sowiński. Gratulacje!
http://multimediastudio.tumblr.com/post/111079465173
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu/studia magisterskie (II-go stopnia), Wydział Sztuki Nowych Mediów; Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie
Introduction
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu w PJWSTK bazuje na wykorzystywaniu najnowszych technologii cyfrowych. Projekty powstające w pracowni są realizacjami interdyscyplinarnymi.

Pracownię prowadzą:
prof. nadzw. dr hab. Anna Klimczak
as. mgr Olga Wroniewicz
stażysta Tomasz Miśkiewicz