Profile

Cover photo
Pracownia Multimediów SNM
31 followers|12,242 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Przedsmak instalacji z AR (Rzeczywistość Wzbogacona), których można będzie doświadczyć 17 maja, podczas tegorocznej Nocy Muzeów w PJWSTK. Autorką projektu jest studentka Pracowni Multimediów SNM Katarzyna Przybysz.
https://vimeo.com/88755150
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Projekt Bartłomieja Gadzały, zrealizowany w Pracowni Multimediów, 2013. Interaktywne doświadczenie zjawiska iluzji optycznej. Koło zębate widoczne na ekranie, poruszające się zgodnie z ruchem użytkownika instalacji, zdaje się obracać mimo, że tak naprawdę jest jedynie przesuwane w osi x i y.

Praca bazuje na technologii śledzenia ruchu w czasie rzeczywistym (sensor Kinect), otwartym oprogramowaniu Animata autorstwa Kitchen Budapest, oraz programie NI Mate – do interpretacji danych pomiędzy programami via OSC.
https://vimeo.com/87195322
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Aplikacja Warrena Stringera PYR Visual Music, napisana specjalnie dla uczestników warsztatów w ramach Punto y Raya Festival w Reykjaviku. Aplikacja jest darmowa, jeszcze przez chwilę dostępna w appstore i androidmarket. Pan Warren Stringer odsłonił uczestnikom swojego warsztatu w Reykjaviku kulisy powstania oraz zasady jej działania.
https://itunes.apple.com/us/app/pyr-visual-music/id802910921?mt=8
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Już we wtorek, 29 października, w kawiarni Hoża 51 spotkanie Human Tech Art. Bohaterem będzie Tomek Miśkiewicz (IT PJWSTK), autor aplikacji diSpray zrealizowanej we współpracy z Pracownią Multimediów. Będzie można wypróbować aplikację w akcji, dowiedzieć się jak powstała i na czym polega jej działanie od samego autora. Prezentacja Tomka zaraz po 19. Wstęp wolny ale trzeba się zarejestrować. Do zobaczenia!
http://www.humantechart.pl/
1
Add a comment...
Have them in circles
31 people
Katarzyna Gorska's profile photo
Anna Klimczak's profile photo
Olga Wroniewicz's profile photo
Anna Turowska's profile photo
Mariusz Klec's profile photo
Wioletta Maleszyk's profile photo
Radosław Skonieczny's profile photo
Joanna Taracha's profile photo
Karolina Jakóbczak's profile photo
 
Instalacja Prof. Anny Klimczak w BWA Zielona Góra.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Materiały z warsztatów Enrique Ramíreza w ramach festiwalu Reykjavík Visual Music Festival + Punto y Raya Festival. Efektem warsztatów jest aplikacja w języku Processing, z zastosowaniem sensora Kinect. Spadające z góry siłą grawitacji kolorowe kulki są zatrzymywane, łapane, odbijane przez użytkownika instalacji. Polecamy!
http://vjspain.com/blog/2014/02/07/resources-for-workshop-moving-dots-and-lines-with-processing/
 ·  Translate
1
1
Olga Wroniewicz's profile photo
Add a comment...
 
Cube, praca dyplomowa Angeliki Długozimy, obroniona w Pracowni Multimediów w lutym 2013. Cztery gry dla czterech graczy, sterowane ruchem za pomocą ukrytych w kubikach wiimotów, kwadroprojekcja na podwieszonym sześcianie.  Promotor główna: Prof. Anna Klimczak, promotor techniczny mgr inż. Marcin Wichrowski. Dokumentacja do obejrzenia na stronie Pracowni Multimediów. zdj. Olga Wroniewicz

http://multimedia.pjwstk.edu.pl/portfolio/cube/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
26 i 27 października 2013 w ramach festiwalu Need For Street prezentowali swoje prace studenci PJWSTK związani z Pracownią Multimediów SNM. Joachim Fusiecki, Zofia Goss, Patryk Dmoch – autorzy mappingu w średniej skali, Gosia Bielecka – autorka interaktywnej fotografii, oraz Tomek Miśkiewicz – autor aplikacji do wirtualnego malarstwa diSpray. zdjęcia: Olga Wroniewicz (Pracownia Multimediów SNM)
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Dźwiękowo-dotykowa instalacja studentki Pracowni Multimediów Gosi Bieleckiej już we wtorek, 13 października o 18 tej w Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Zapraszamy! 
Uwaga! Praca będzie prezentowana tylko w dniu wernisażu! Do zobaczenia!

Praca wykonana została w oparciu o fotografię analogową, którą następnie przerobiono na aplikację. Naciskając poszczególne szyszki widz może sprawić, że spadną. Każda z 40 aktywnych szyszek ma zakodowany inny dźwięk, który załącza się po naciśnięciu. Uinteraktywnienie fotografii daje widzowi możliwość nowego rodzaju kontaktu z nią.
1
Add a comment...
Story
Tagline
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu/studia magisterskie (II-go stopnia), Wydział Sztuki Nowych Mediów; Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie
Introduction
Pracownia Multimediów i Technik Przetwarzania Obrazu w PJWSTK bazuje na wykorzystywaniu najnowszych technologii cyfrowych. Projekty powstające w pracowni są realizacjami interdyscyplinarnymi.

Pracownię prowadzą:
prof. nadzw. dr hab. Anna Klimczak
as. mgr Olga Wroniewicz
stażysta mgr Michał Buczyński-Pałka