Profile cover photo
Profile photo
Soluma SEM - pozycjonowanie stron
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Z tytułowym problemem każdego dnia spotykają się tysiące właścicieli stron internetowych, a właściwie obsługujące ich agencje. Nie jesteśmy tutaj żadnym wyjątkiem. Wielokrotnie musieliśmy brać się za bary z nieprzyjemną sytuacją, jaką jest gwałtowny spadek pozycjonowanej strony w wynikach wyszukiwania. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka, ale żadna agencja nie ma patentu na zapewnienie swoim klientom 100% ochrony przed utratą wypracowanych pozycji. Co należy zrobić w takiej sytuacji?
Add a comment...

Post has attachment
Była spokojna środa, 8 marca, Dzień Kobiet. Osoby profesjonalnie zajmujące się pozycjonowaniem oraz właściciele stron internetowych od rana nie myśleli jednak o kwiatkach i pończochach, ale o tym, co stało się w nocy. W indeksie Google zaszły poważne zmiany – dla jednych korzystne, dla drugich wręcz odwrotnie. Wiemy już, że Google przeprowadziło po cichu zmianę algorytmu, który doczekał się wdzięcznej nazwy Fred. Co się zmieniło? Przeczytaj.
Add a comment...

Post has attachment
Źle zoptymalizowana strona nigdy nie osiągnie najwyższych pozycji w Google. Na czym jednak właściwie polega optymalizacja sklepu internetowego? Poznaj cały proces krok po kroku.
Add a comment...

Post has attachment
Nadal wahasz się, czy warto w to zainwestować? Poznaj 5 najważniejszych argumentów, które pozwolą Ci pozbyć się wątpliwości.
Add a comment...

Post has attachment
Pozycjonowanie sklepu internetowego to bardzo złożona kwestia. Każdy właściciel e-sklepu powinien się z nią jednak zapoznać, aby mieć jakiekolwiek szanse na odniesienie sukcesu na rynku e-commerce. Od czego zacząć pozycjonowanie sklepu? W tym wpisie przedstawimy Ci najważniejsze etapy.

Add a comment...

Post has attachment
Content is King – każdy, kto zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, doskonale zna to hasło. Zbyt często jednak skupiamy się na samych tekstach, zapominając o fotografiach, które także są bardzo ważne. Skąd brać taki content, aby za niego nie płacić? Poznaj naszych 7 propozycji.
Add a comment...

Post has attachment
Remarketing to obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi reklamy w wyszukiwarce i w sieci reklamowej Google. Pozwala zaoferować swoje produkty i usługi osobom, które rzeczywiście są nimi zainteresowane, ponieważ już kiedyś się z nimi zapoznawały. Kiedy więc się na nią zdecydować? Oto 5 najlepszych momentów.
Add a comment...

Post has attachment
Wyniki wyszukiwania w Google w większości mają bardzo podobną formę. Widzimy tytuł strony, opis meta description oraz adres URL. Na podstawie tych informacji użytkownik podejmuje decyzję, czy odwiedzić stronę. Google daje jednak możliwość dodatkowego wyróżnienia widoku poprzez Rich Snippets. Przeczytaj, dlaczego warto się tym zainteresować.
Add a comment...

Post has attachment
Google jakiś czas temu uruchomiło w Polsce nowe rozszerzenie, które pozwala wyświetlać ocenę przy reklamie AdWords. Przeczytaj, na czym to polega.
Add a comment...

Post has attachment
W jednym z wcześniejszych wpisów przedstawiliśmy 13 najważniejszych czynników rankingowych. Gdy niedawno zapytano Google o wskazanie tych absolutnie najistotniejszych, padła zaskakująca dla wielu odpowiedź. Liczy się treść, linkowanie (to akurat oczywiste) oraz RankBrain. Czym jest ten stosunkowo nowy czynnik, u którego podstaw leży rozwój sztucznej inteligencji? Przeczytaj.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded