Profile cover photo
Profile photo
P.H.U. Lidmar
About
Posts

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w grawerowaniu. Wykorzystujemy najnowocześniejszą dostępną na rynku technologię, taką jak laser. Grawerujemy zarówno tabliczki pamiątkowe, jak i długopisy, puchary i inne trofea, a także identyfikatory czy szablony. Ponadto wykonujemy wizytówki oraz numery drzwiowe, wyroby szklane i kalendarze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, a w przypadku wątpliwości do kontaktu.
http://lidmar.com/grawerowanie/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. szeroki wybór materiałów stemplarskich. Współpracujemy z takimi firmami jak Colop, Trodat czy Wagraf. Dysponujemy zarówno automatycznymi oprawami stemplarskimi, jak i datownikami, numeratorami czy tuszami, a także wkładkami do pieczątek automatycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.
http://lidmar.com/materialy-stemplarskie/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pieczątki laserowe powstają w niecały kwadrans. Na proces ich powstawania składa się m.in. projekt graficzny, wycięcie treści przy pomocy lasera, a także mycie, oprawianie i wietrzenie. Wszystkie osoby, które są zainteresowane artykułami reklamowymi oraz poligraficznymi najwyższej jakości, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://lidmar.com/poligrafia/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pieczątki polimerowe to modele, których produkcja zajmuje około jednej godziny. Na proces ich powstawania składa się zarówno projekt graficzny, jak i druk oraz przeniesienie do ciemni. Ponadto formę zalewa się specjalnym fotopolimerem, a pęcherzyki powietrza usuwa próżniowo. W końcowym etapie całość podkleja się taśmą dwustronną i odpowiednio oprawia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami dotyczącymi asortymentu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://lidmar.com/pieczatki/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą datowników oraz numeratorów szkieletowych. Datownik to rodzaj stempla, który skonstruowano w taki sposób, aby możliwe było ustawianie w nim czcionek, a odcisk ukazywał aktualną datę. Urządzenie jest niezwykle popularne w urzędach pocztowych oraz biurach, a także wszędzie tam, gdzie priorytetem jest dokument oznakowany datą. Zapraszamy do współpracy.
http://lidmar.com/pieczatki/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. pieczęcie suche. Stanowią one nie tylko doskonałe zabezpieczenie dokumentów przed kopiowaniem, ale także z powodzeniem zastępują pieczątki tuszowe. Uzyskany na papierze odcisk jest trójwymiarowy i z łatwością pomieści dowolną grafikę zgodną z wymiarami matrycy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.
http://lidmar.com/pieczatki/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w grawerowaniu identyfikatorów, tabliczek informacyjnych oraz pucharów. Wykonujemy również tabliczki znamionowe, długopisy, trofea sportowe czy wyroby szklane. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy mieć pewność, że poradzimy sobie nawet z najbardziej wymagającymi projektami. Zapraszamy do współpracy.
http://lidmar.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. szeroki wybór pieczątek. Specjalizujemy się również w znakowaniu oraz cięciu laserowym. Wykonujemy także grawerowanie, poligrafię czy reklamy. Jeżeli szukacie Państwo zaufanej i rzetelnej firmy, który wykona dla Was nie tylko dyplomy, ale też tabliczki pamiątkowe, piktogramy czy identyfikatory, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.
http://lidmar.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. tabliczki pamiątkowe, dyplomy, a także długopisy, tabliczki znamionowe oraz puchary i trofea sportowe. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli szukacie wizytówek, identyfikatorów lub wyrobów szklanych najwyższej jakości, zapraszamy do kontaktu, a w przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji.
http://lidmar.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w grawerowaniu, znakowaniu, a także cięciu przy pomocy lasera. Wykorzystujemy zarówno nowoczesną technologię, jak i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość usług, ale także dbałość o każdy szczegół. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z asortymentem.
http://lidmar.com/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded