Profile cover photo
Profile photo
Laguna Medical
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
MEDYCYNA ESTETYCZNA NARZĄDU WZROKU
przywracamy zarówno komfort życia bez okularów jak też blask i młodość spojrzenia. Medycyna estetyczna narządu wzroku to sposób na przywrócenie możliwości prowadzenia samochodu, czytania, korzystania z telefonu telefonu komórkowego i komputera bez szkieł korekcyjnych, również po 45 roku życia. To też korekcja łuków brwiowych, powiek, cieni pod oczami i zmarszczek mimicznych co poprawi wygląd okolic oczu, ożywi i odmłodzi spojrzenie. Twój wizerunek zyska na atrakcyjności, a TY poczujesz się młodziej i lepiej.
http://lagunaestetica.pl/medycyna-estetyczna-narzadu-wzroku/
Add a comment...

Post has attachment
Nasze zabiegi: Leczenie nadpotliwości
w trakcie zabiegu podawana jest toksyna botulinowa aby zahamować wydzielanie gruczołów potowych. Leczenie dotyczy dłoni, pach oraz stóp. Znieczulenie jest miejscowe, zabieg trwa ok. trwa ok. 30 minut, a efekt utrzymuje się od sześciu do kilkunastu miesięcy.
http://lagunaestetica.pl/dermatologia-estetyczna/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Warto je ćwiczyć! ;)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Operacje brzucha i pośladków poprawiają wygląd i kształtują całą sylwetkę. Plastyka brzucha wyraźnie wysmukla i odmładza ciało, a zabiegi na pośladki przywracają ciału jędrny i zdrowy wygląd. Zabiegi na brzuch i pośladki polegają głównie na usuwaniu nadmiaru tłuszczu i skóry, jednak plastyka pośladków to również wypełniane, powiększanie pośladków. Zabiegi te sprawiają, że sylwetka staje się bardziej smukła i jędrna, wyraźnie młodsza. W zależności od stopnia skomplikowania operacje brzucha i pośladków trwają 2-5h , a po operacji przez jedną noc należy zostać pod opieką lekarza.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
„Zapal światło, popsujesz sobie oczy!” - napewno każdy z nas słyszał to zdanie chociaż raz w życiu. Okazuje się jednak, że jedna z najczęściej powtarzanych przestróg naszych rodziców wcale nie ma związku z rzeczywistością - czytanie przy słabszym świetle nie wpływa na pogorszenie wzroku. Faktem jest, że po dłuższym czytaniu możemy odczuwać dyskomfort, a nawet ból oczu. Przyczyną takiego stanu rzeczy nie jest jednak światło, ale wysuszenie spojówek spowodowane wytężonym wysiłkiem mięśni oka, gdy czytamy z małej odległości (np. ekranu laptopa czy telefonu). To, co naprawdę szkodzi naszym oczom to także czytanie przy bardzo dużym kontraście, np. kiedy lampka oświetla tylko książkę lub korzystamy z komputera w ciemnym pomieszczeniu. Warto w takich sytuacjach zapalić dodatkowe światło i rozjaśnić resztę pokoju.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Reaktywne zapalenie stawów (kiedyś zespół Reitera) to choroba reumatyczna, która daje wiele objawów. W związku z tym trudno ją zdiagnozować, ale jeszcze trudniej znaleźć jej przyczyny. Zauważono jednak, że reaktywne zapalenie stawów najczęściej rozwija się po przebytych infekcjach m.in. układu moczowo-płciowego (np. chlamydiozie). Jakie są przyczyny i objawy reaktywnego zapalenie stawów? Jak przebiega leczenie?
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Dermatoskopia to badanie przy pomocy dermatoskopu (aparat wykonuje kilkudziesięciokrotne zbliżenie), służące do oceny zmian skórnych na ciele, do odróżniania łagodnych od nowotworowych znamion barwnikowych. Do badania nie potrzeba specjalnego przygotowania ani znieczulenia.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded