Profile cover photo
Profile photo
Adam Gołąbski
48 followers
48 followers
About
Adam's posts

Post is pinned.Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Zdjęcia
23 Photos - View album

Post has attachment
Lot hydroplanem nad Malediwami Ocean Indyjski

Post has shared content
Konto oszczędnościowe na którym poza podstawowym oprocentowanie jest również roczna premia, która rośnie o 1% z każdym rokiem począwszy od 2%, do tego za każde dziecko +1% (max 4%). Idealne konto oszczędnościowe? Nie do końca. Produkt niezły, ale jest też haczyk.
Analiza Konta oszczędnościowego Nest Rodzinne Oszczędności w Nest Banku. Ciekawy produkt, ale zwiera pewien haczyk, o czym dowiesz się na końcu artykułu. Zapraszam.

Post has shared content
Analiza pierwszej pożyczki za darmo do 1500 zł na okres do 35 dni w Pożyczkomat w AntyRANKINGU.
Konkurencja na rynku pożyczek rośnie. Ostatnio Pożyczkomat wprowadził do swojej oferty pierwszą pożyczkę za darmo do 1500 zł na 35 dni. Widać, muszą się dostosować do zmieniających się warunków. Przyjrzeliśmy się z bliska tej ofercie: https://antyranking.blogspot.com/2016/08/pozyczkomat-pl-opinie-pozyczka.html

Post has shared content
Klasyczna lokata Happy Plus bez konta w Idea Bank 3,25% na 3 miesiące dla kwot od 10 tys. do 100 tys. zł. Niestety tylko dla nowych klientów.
Najlepsza na rynku lokata dla osób, które dysponują  większym kapitałem - powyżej 10 tys. zł.
Happy Plus w Idea Bank 3,25% na 3 miesiące dla kwot od 10 tys. do 100 tys. zł. Niestety tylko dla nowych klientów.
https://clk.leadexpert.pl/click?c=IQkFZtCt&cr=pTfJ5eFJ&s=gGLjuUyv

Post has attachment
Analiza pierwszej darmowej pożyczki w Ferratum Bank i innych markach należących do Ferratum - Ekspres Kasa, KasaTAK oraz pośredników jak Ofin. Wszędzie mamy tą samą ofertę pierwszej darmowej pożyczki, ale tak naprawdę możemy skorzystać z niej tylko raz w jednej z platform Ferratum bez względu na to pod jaką marką. Jeśli skorzystamy drugi raz w innej platformie należącej do Ferratum, to naliczą nam już normalne odsetki i opłaty, które małe nie są! Dlatego warto zwrócić uwagę na nazwę spółki, która udziela pożyczki i pamiętać od kogo się pożyczało w przeszłości https://antyranking.blogspot.com/2016/06/ferratum-bank-ekspres-kasa-tak-ofin.html

Post has shared content
Analiza reklamowane w telewizji pierwszej pożyczki za darmo w Filarum.pl marce należącej do Rapid Finance Polska SP. z o.o. Jeśli zamierzasz skorzystać, koniecznie przeczytaj https://antyranking.blogspot.com/2016/06/filarumpl-sohocredit-opinie-o-pierwszej.html

Post has shared content
Recenzja  i opinie na temat pierwszej darmowej pożyczki do 2000 zł na okres do 45 dni w Extraportfel.pl (właściciela marki Lendon). Najwyższa kwota pierwszej darmowej pożyczki i jeden z najdłuższych okresów. Aczkolwiek nie powinno się próbować korzystać z pierwszej darmowej pożyczki w obu platformach - Lendon i Extraportfel, bo należą do tej samej firmy. Jak ktoś chce skorzystać z promocyjnej darmowej pożyczki, to powinien zdecydować się na jedną, bo w drugiej prawdopodobnie naliczą normalne odsetki i opłaty. Promocyjna pożyczka musi być pierwszą w jednej firmie i koniecznie trzeba ją spłacić w terminie, bo w innym wypadku przestanie być darmowa i naliczą wysokie opłaty i odsetki.
Analiza kolejnej promocyjnej pożyczki za darmo (tylko pierwsza). Tym razem prześwietliliśmy pożyczkę w Extraportfel - platformie należącej do tej samej firm co Lendon

Post has shared content
Zestawienie najlepszych lokat bankowych - czystych lokat bez kombinowania z dodatkiem innych produktów. Klasyczne depozyty bankowe objęte ochroną BFG, na których mimo niskich stóp procentowych można jeszcze zyskać w miarę dobry procent.
Zestawienie klasycznych, bezpiecznych lokat, na których nadal da się uzyskać dobry procenta jak na aktualne warunki. Zakładane w pełni przez Internet bez konieczności zakładania konta osobistego. Mimo niskich stóp procentowych nadal da się znaleźć w miarę dobre zwykłe lokaty bankowe bez dodatków.

Post has attachment
Analiza pierwszej pożyczki w NetCredit i InCredit do 2000 zł na 30 dni za darmo. (W praktyce jednak warto poznać kilka szczegółów, które pomogą nam uniknąć rozczarowań i błędów mogących nas sporo kosztować)
https://antyranking.blogspot.com/2016/06/netcredit-incredit-opinie.html
Wait while more posts are being loaded