Profile cover photo
Profile photo
İmer Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.
16 followers -
İMER Group Gümrük Müşavirliği, Genel Antrepoculuk, Uluslararası Taşımacılık ve Sigorta hizmetlerini, oluşturduğu şirketleriyle bir bütün olarak sunmaktadır.
İMER Group Gümrük Müşavirliği, Genel Antrepoculuk, Uluslararası Taşımacılık ve Sigorta hizmetlerini, oluşturduğu şirketleriyle bir bütün olarak sunmaktadır.

16 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

SİGORTA HİZMETLERİ


İMER müşterilerinin her türlü dış ticaret işlemleriyle ilgili olarak GENEL SİGORTA güvencesiyle sigortacılık hizmetleri vermektedir. A tipi acente olarak tüm kategoriler de kişi ve kuruluşlara İMERCAN Sigorta Hizmetleri kapsamında, sınırsız hizmet sunmaktadır.
Commenting is disabled for this post.

ULUSLARARASI TAŞIMA ORGANİZASYONU


İMER Dış Ticaret Limited Şirketi bünyesinde oluşturmuş olduğu acentalık ağlarıyla; kara, deniz ve havayolu taşımacılığı konusunda seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.
Commenting is disabled for this post.

ANTREPO HİZMETLERİMİZ


İMER Group, Hadımköy Genel Antreposu ve Lojistik Merkezi'yle hizmetlerini eksiksiz ve kusursuz olarak sunmaktır. A Tipi Genel Antrepo; gümrüklü depolama ve gümrüklü açık depolama alanlarına sahiptir.

Her türlü elleçleme talebi geniş teknik ekipmanlara rahatlıkla karşılanmaktadır. İthalatı gerçekleşen emtialar ve ihraç yükleri için gümrüksüz depolama ve işlem alanı mevcut olan antrepo Halkalı Gümrük Müdürlüğü'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İMER Antrepo'da bulunan eşyalar her türlü riske karşı yüksek teminatlı sigorta poliçesiyle güvence altına alınmakta olup, tüm güvenlik ve koruma önlemleri en üst düzey de uzman personelle sağlanmaktadır.
Commenting is disabled for this post.

EĞİTİM HİZMETLERİMİZ


Hızla değişen ve çeşitlenen dış ticaret işlemlerinde zamanı yakalamanın eski alışkanlıklar ile sürdürülemeyeceğini bilen İMER bu değişime cevap verebilmek için;

Bünyesinde yer alan öğretim görevlisi personeli ile hizmet verdiği müşterilerine ve kurumsal şirketlere eğitimler vermektedir.
Commenting is disabled for this post.

DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI


Hızla globalleşen dünya ekonomisine paralel olarak artan dış ticaret işlemleri, uluslar arası ve bölgesel ülke grupları arasında yeni ticaret anlaşmaları yapılmasına sebep olmuştur.

Bu anlaşmalar yeni pazarlar, ileri teknoloji kullanımı ise yeni ürünleri toplumların kullanımına sunmuştur. Kalkınmasını İhracata yönelik bir büyüme modeline göre yeniden düzenleyen ülkemizde dış ticaret erbabı bu yeni dünyaya ayak uydurmak, zamanı yakalamak durumundadır.

Dış ticarete konu olan bu ilişkileri ve yeniden yapılanmaları yakından takip eden İMER eğitimli kadroları ve bilgi birikimi ile müşterilerine dış ticaret danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Commenting is disabled for this post.

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ


İMER, Gümrük Müşavirliği hizmetini mesleki bir faaliyet olarak görür. Mesleki bir faaliyetin ancak bu faaliyetin sorumluluğunu üstlenmiş meslek mensubu tarafından yapılması gerektiğinin bilincindedir. Bu anlayışı ilke edinmiş İMER yönetimi için mesleki başarı ticari başarıdan daha değerli olmuştur.

İMER yönetimi sorumluluğunu taşıyacağı, birebir takip edebileceği kadar büyümeden yana olmuştur. Sektör içinde orta ölçekli bir şirket olmakla beraber adının çok önde olmasının arkasında bu ilkeli duruşu vardır. İMER Dış ticaret işlemlerinin en önemli ayağı olan gümrük işlemlerinin uluslararası ve ulusal mevzuatın hükümleri çerçevesinde yürüdüğünün ve yapılan beyanların mükelleflere ağır sorumluluklar yüklediğinin bilincindedir. İMER bilgi birikimi, tecrübesi ve güvenilirliği ile hizmet verdiği müşterilerinin devlete karşı olan sorumluluklarının yerine getirmesinde mağdur olmaması için her türlü desteği tecrübeli personelleri ile sağlamaktadır.
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
HAKKIMIZDA


İMER Gümrük Müşavirliği şirketi 1984 yılında Esen YAĞCI tarafından kurulmuştur.

İMER,1984 yılında faaliyete başladığı günden bu yana müşteri beklentilerinin belirlediği şartlar içinde gelişimini sürdürerek; dış ticaretin tüm lojistik hizmetlerini elektronik ortamda sunabilen bugünkü yapısına ulaşmıştır.

İMER Group Gümrük Müşavirliği, Genel Antrepoculuk, Uluslararası Taşımacılık ve Sigorta hizmetlerini, oluşturduğu şirketlerle bir bütün olarak sunmaktadır.

Gelişimini İMER Kalitesi anlayışına uygun çalışmasıyla sağlayan İMER kendisine hizmet verdiği firmaların dış ticaret departmanı olarak görmektedir. Bu çerçevede İMER Group, Uluslararası Dış Ticaret Mevzuatı hükümleri doğrultusunda, ulusal mevzuatın yüklediği sorumluluğun bilinciyle müşterilerinin çıkarlarını en iyi şekilde korumayı ilke edinmiştir. İMER Group hizmet verdiği tüm sektörlerde "işi doğru görme, doğru iş görme" uluslararası kalite prensibiyle hareket etmektedir.

İMER, TÜV NORD ISO 9001 belgesi kapsamında uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Bu ilke ve prensiplere "İMER" markası, farklılığını sektörde hissettirerek, güçlü ve ayrıcalıklı kurum kimliğini, deneyimli ve uzman kadrosuyla devam ettirmektedir.
Commenting is disabled for this post.
Wait while more posts are being loaded