Profile cover photo
Profile photo
Agencja SEO SEM - Projekt Marketing
Projekt Marketing - Agencja SEO / SEM
Projekt Marketing - Agencja SEO / SEM
About
Posts

Post has attachment
W branży utarło się, że agencja SEO to inaczej firma pozycjonerska. Utarło się także stwierdzenie, że SEO w praktyce znaczy dokładnie tyle, co pozycjonowanie. Na forach dyskusyjnych, portalach i blogach pojęcia są zamiennie cytowane. Czy SEO=Pozycjonowanie? Co oznacza SEO i na czym polega pozycjonowanie stron? Jaki jest cel i zakres prac wchodzących w skład wyżej wymieniowych pojęć? Zrozumienie tych zagadnień można prosto wytłumaczyć na przykładzie z życia wziętym. Czy ziarnko, jest jabłkiem? Nie, ziarnko jest częścią jabłka – podobnie SEO jest częścią pozycjonowania. Na podstawie symbolicznego przykładu powinieneś wiedzieć, że SEO istotnym elementem skutecznego pozycjonowania stron, który przynosi owoce w postaci klientów z wyszukiwarki Google.

https://projektmarketing.pl/pozycjonowanie-seo-w-czym-roznica-pojec/
Add a comment...

Post has attachment
Sukcesy i porażki w biznesie są nośnikiem ogromnej porcji wiedzy z której warto korzystać pełnymi garściami. W dzisiejszym artykule chciałbym zaprezentować potęgę content marketingu w branży pozycjonowania stron. Pokażę Ci, jak szybko i praktycznie za darmo pozyskałem pierwszego klienta do pozycjonowania firmowej strony lokalnej za pośrednictwem strony Projekt Marketing, a dokładnie wpisu na blogu. Warto pamiętać, że branża pozycjonowania stron jest konkurencyjna, a klienci nieufni z powodu dużej ilości nieuczciwych agencji SEO. Sukces naszej firmy jest tym większy, że test pozyskania klienta okazał się w 100% skuteczny i efektywny.

https://projektmarketing.pl/content-marketing-w-pozycjonowaniu-stron/
Add a comment...

Post has attachment
W jakie źródła ruchu warto inwestować pieniądze po założeniu nowej strony internetowej? Które kanały dotarcia do klientów są najlepsze dla prężnie funkcjonującego przedsiębiorstwa? Wskazanie jednoznacznej odpowiedzi jest niemożliwe, ponieważ to zależy od rodzaju prowadzonego biznesu, sezonowości, czy grupy docelowej. Co lepiej wybrać – pozycjonowanie stron internetowych potocznie nazywane jako SEO, czy może lepszym rozwiązaniem okażą się linki sponsorowane w Google AdWords? Przygotowałem charakterystykę porównawczą, która może się okazać skuteczną receptą przy wyborze kanału dotarcia do potencjalnych klientów. Bitwę na argumenty czas zacząć.

https://projektmarketing.pl/co-jest-lepsze-pozycjonowanie-czy-adwords/
Add a comment...

Post has attachment
Dobra optymalizacja strony wspomaga pozycjonowanie stron, które może być skuteczne i efektywne. Jednym z elementów checklisty optymalizacyjnej jest sprawdzenie, pod jakimi adresami dostępna jest strona główna – http://, http://www, https://, https://www. Strona zindeksowana w Google pod różnymi adresami wywołuje negatywne zjawisko duplikacji treści, efektem czego jest utrata mocy SEO i obniżenie widoczności strony w wyszukiwarce. Rozwiązaniem problemu jest przekierowanie 301 (Redirect 301), które pozwala trwale przenieść moc ratingową z jednego adresu na drugi adres. To zaledwie jeden z wielu przypadków, gdzie można wykorzystać potencjał przekierowania z kodem 301. Osoby początkujące, które rozpoczynają przygodę z pozycjonowaniem muszą zrozumieć, na czym polegają przekierowania i co to jest 301. W jakich sytuacjach należy obowiązkowo wykonać 301 i dlaczego? Zapraszam do obejrzenia wideo poradników.

https://projektmarketing.pl/przekierowanie-301/
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszym artykule chciałbym zaprezentować poradnik YouTube. Serwis ten jest użyteczną platformą do wideo marketingu. Przygotowałem ciekawe przewodniki po serwisie YT, które zawierają proste instrukcje. Zobaczysz, jak krok po kroku założyć własny kanał firmowy. Nauczysz się optymalizować kanał i każdy film publikowany na tej platformie. Dowiesz się, jak skutecznie pozycjonować wideo na YouTube i pokażę Ci jak włączyć zarabianie na reklamach emitowanych w tym medium społecznościowym. Czy każdy może zarabiać na YT? Jakie nowe warunki dają przepustkę do generowania przychodu? Zapraszam do lektury.

https://projektmarketing.pl/youtube/
Add a comment...

Post has attachment
Jak zrobić dobry marketing w nowej firmie i zdobyć pierwszych klientów z wyszukiwarki Google? W jaki sposób wznieść uznaną markę na wyższy poziom i zwiększyć zyski? Odpowiedzią jest content marketing, czyli użyteczna i atrakcyjna forma treści, która jest chętnie udostępniana przez ludzi. Cytowanie angażującej treści w mediach społecznościowych, forach, czy blogach pozwala skierować ruch na stronę, który konwertuje nowych klientów. Jednak starannie przygotowany artykuł będzie nieprzeczytany, jeżeli będzie odpowiadał na pytania, o które nikt nie pyta w wyszukiwarce Google. Prawdziwą sztuką jest opracowanie treści, która trafi w potrzeby użytkowników. W dzisiejszym artykule zaprezentuję, jak wykorzystać darmowe narzędzie SEO do kampanii content marketingowych. Przygotowałem poradnik narzędzia Answer The Public, który jest sejfem pomysłów na content. Wystarczy zaledwie kilka sekund, aby odkryć pytania użytkowników wyszukiwarki Google, zaplanować działania content marketingowe lub zoptymalizować istniejące treści na stronie internetowej.

https://projektmarketing.pl/answer-the-public/
Add a comment...

Post has attachment
Każdy biznes można opisać za pomocą rozmaitych słów kluczowych będących nazwami ofert, usług, czy produktów. Czy wiesz, że Trendy Google umożliwiają dogłębną analizę niszy pod kątem planowania działań marketingowych? Co więcej… Narzędzie Google Trends to idealny przewodnik dla początkujących przedsiębiorców, którzy poszukują dobrych pomysłów na biznes. Trendy zapytań w Google są użyteczne pod kątem wyboru biznesu, ale również oceny sezonowości usług i produktów odnośnie sprzedaży. Każde słowo kluczowe wpisywane do wyszukiwarki Google posiada swoją unikalną sezonowość zależną od pory roku, sytuacji na rynku, czy nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Być może jesteś właścicielem biznesu sezonowego, dlatego strategia pozyskiwania klientów z wyszukiwarki powinna być starannie dopracowana, aby odniosła sukces w miesiącach szczytu. Przewidywanie zmian zachodzących w biznesie pozwala przygotować się na lepsze i gorsze okresy panujące na rynku.

https://projektmarketing.pl/google-trends/
Add a comment...

Post has attachment
Poszukujesz najlepszych słów kluczowych do kampanii SEO i reklam AdWords? W dzisiejszym poradniku zaprezentuję potęgę narzędzia Ubersuggest.io do robienia researchu słów kluczowych z nastawieniem na frazy long tail, czyli długi ogon. Wyszukiwanie odpowiednich fraz jest kluczem, który umożliwia skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google, efektywne przeprowadzenie kampanii AdWords i produktywne zaplanowanie działań content marketingowych. Według utartej opinii, narzędzia SEO do wyszukiwania słów kluczowych służą wyłącznie do researchu dobrych, konwertujących fraz. Przygotowując kompletny marketing strony w wyszukiwarce Google należy również zoptymalizować kampanie reklamowe i wykluczyć słowa kluczowe, które wygenerują oszczędności dla budżetu.

https://projektmarketing.pl/ubersuggest-io/
Add a comment...

Post has attachment
Poszukujesz słów kluczowych do pozycjonowania w Polsce lub międzynarodowego SEO? Wyszukiwanie najlepszych fraz to klucz otwierający bramy konwersji. W dzisiejszym artykule przedstawię przewodnik po narzędziu KeywordTool.io do wyszukiwania słów kluczowych. Zbuduj strategię pozycjonowania strony, która uwzględnia słowa kluczowe z długiego ogona (long tail). Wystarczy jedno kliknięcie myszy, aby całkowicie za darmo pobrać z narzędzia setki przydatnych zwrotów i tysiące wyrażeń do pozycjonowania szerokiego. Zobacz, jak zrobić błyskawiczny Keyword Research, który dostarczy wiele słów kluczowych do analizy SEO i pomysłów na optymalizację strony.

https://projektmarketing.pl/keywordtool-io/
Add a comment...

Post has attachment
Profesjonalna i rzetelna optymalizacja strony umożliwia skuteczne pozycjonowanie. Jednym z elementów checklisty optymalizacyjnej jest sprawdzenie, czy podstrony serwisu zostały uruchomione pod przyjaznymi adresami URL dla ludzi oraz robotów sieciowych. Z mojego doświadczenia i współpracy z klientami wynika, że nadal istnieje wiele stron internetowych, których struktura zawiera nieprzyjazne linki. Artykuł dedykuję dla właścicieli stron, początkujących webmasterów i programistów, aby w trakcie tworzenia nowych serwisów pamiętali o uruchomieniu przyjaznych linków. Algorytm wyszukiwarki Google dynamicznie się zmienia, dlatego adresy URL rozpatruję zupełnie inaczej, znacznie szerzej niż dotychczas.

https://projektmarketing.pl/przyjazne-linki-seo-optymalizacja-adresow-url/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded