Profile cover photo
Profile photo
P.H.U. Raf-Bud Rafał Mamel
About
Posts

Post has attachment
Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Podejmujemy się wykonania posadzek poliuretanowych oraz epoksydowych. Mamy na koncie wiele zrealizowanych zleceń. Zawsze pracujemy dokładnie i terminowo. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi remontowe to nasza specjalność. Realizujemy różne zlecenia związane z wykonaniem posadzek przemysłowych. W pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyny, dysponujemy własnym parkiem maszynowym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekologiczne rozwiązania stają się coraz popularniejsze, również w temacie urządzenia domu. Stosowanie ekologicznych rozwiązań takich jak odnawialne źródła energii przyczynia się do ochrony środowiska. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapraszamy na naszą stronę internetową - http://posadzkipomorskie.pl/najbardziej-ekologiczne-rozwiazania-dla-domu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Własny dom to marzenie wielu z nas. Ważne jednak, by nie zapominać o bezpieczeństwie i pomyśleć o odpowiednich zabezpieczeniach naszego domu. Dobrym pomysłem będą systemy alarmowe, nie tylko przy drzwiach i oknach, lecz także przy bramie wjazdowej. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej - http://posadzkipomorskie.pl/skuteczne-zabezpieczenie-domu-przed-zlodziejem/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W trosce o Wasze potrzeby wciąż doskonalimy nasze oferty. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i również biznesowymi. Zaufało nam już mnóstwo klientów. Służymy fachową poradą! Skontaktuj się z naszą firmą już teraz. Więcej wiadomości znajduje się na naszej stronie internetowej http://posadzkipomorskie.pl/. Zapraszamy do współpracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz profesjonalnej firmy? Rewelacyjnie trafiłeś! Zgłoś się do nas już dziś. Gwarantujemy szybką realizację zleceń. Mamy w swojej ofercie, przygotowane dla Państwa atrakcyjne propozycje. Szczegółowe informacje są dostępne dla Państwa na naszej witrynie internetowej http://posadzkipomorskie.pl/. Serdecznie zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pracownicy naszej firmy to kompetentna i wyspecjalizowana kadra, realizująca każde zlecenie sprawnie i z zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie wzbogacane jest odpowiednimi szkoleniami, co potwierdzają pozytywne komentarze. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetową http://posadzkipomorskie.pl/. Sprawdź szczegóły naszej oferty i zgłoś się już dziś!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcemy przekazać Wam szereg zdobytych doświadczeń! Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową http://posadzkipomorskie.pl/, gdzie dostępne są szczegółowe informacje. Efekty końcowe naszych zleceń już nie raz pozytywnie zaskoczyły nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź i Ty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma świadczy kompleksowe usługi. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Jeśli szukasz specjalistów, skontaktuj się z nami już dziś! Więcej szczegółowych wiadomości znajduje się na naszej witrynie internetowej http://posadzkipomorskie.pl/. Dajemy gwarancję na wykonywane przez nas usługi. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy naszym klientom konkurencyjne ceny nie nadwyrężające kieszeni. Koniecznie sprawdź! Chętnie udzielimy wszelkich wskazówek oraz pomożemy w wyborze. Nasza firma istnieje już na rynku od dłuższego czasu. Więcej szczegółowych informacji jest na naszej witrynie internetowej http://posadzkipomorskie.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded