Profile cover photo
Profile photo
Oficyna Wydawnicza UNIMEX
About
Oficyna Wydawnicza UNIMEX's posts

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą e – booków, czyli publikacji elektronicznych. Treść książki zapisuje się w formie elektronicznej, a do jej odczytu służy urządzenie ze specjalistycznym oprogramowaniem. Może to być zarówno komputer, jak i czytnik książek, telefon czy nawet palmtop. Elektroniczne ujęcie literatury gwarantuje nie tylko wygodę, ale także ogólną dostępność, niższą cenę oraz wielokrotność użytkowania bez widocznych śladów. Zapraszamy do skorzystania.
http://unimex.pl/oferta/ebook/

Photo

Post has attachment
W ofercie naszej oficyny znajdziecie Państwo m.in. szeroki wybór bestsellerów wydawniczych. Są to najlepiej sprzedające się pozycje, które zarówno dzięki poruszanemu tematowi, jak i sposobowi ujęcia zyskują popularność. Jeżeli szukacie Państwo interesujących publikacji z zakresu prawa podatkowego czy rachunkowości bądź finansów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://unimex.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Chętnie nawiążemy współpracę z księgowymi, doradcami podatkowymi, a także finansowymi. Dysponujemy publikacjami dopasowanymi bezpośrednio do oczekiwań i zainteresowań czytelników. W dobie Internetu staramy się, aby oferowana przez nas literatura była atrakcyjna wizualnie i zachęcająca do sięgnięcia. Dbamy również o to, aby poruszana przez nas tematyka była opracowana rzetelnie oraz merytorycznie. Zachęcamy do współpracy.
http://unimex.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Nasza oficyna zajmuje się m.in. prowadzeniem serii wydawniczych, w których znajdziecie Państwo szeroki wybór zarówno leksykonów, jak i poradników z zakresu prawa czy podatków. Ponadto sprzedajemy literaturę w wersji cyfrowej. Polecamy również kwartalniki z dziedziny prawa podatkowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://unimex.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Informujemy, że „Leksykon podatek dochodowy od osób fizycznych – 2017” jest już dostępny w sprzedaży. Jeżeli są Państwo zainteresowani jego kupnem w wersji papierowej lub elektronicznej, to zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego: http://unimex.pl/leksykon-podatek-dochodowy-osob-fizycznych-2017-podatkowa-ksiega-przychodow-rozchodow/.
Photo

Oficyna Unimex kieruje swoje publikacje przede wszystkim do klientów z branż: finansowych, księgowych, doradców podatkowych, pracowników organów skarbowych oraz przedsiębiorców. Jeżeli poszukują Państwo literatury specjalistycznej, to wybór naszej oferty z pewnością okaże się najlepszym rozwiązaniem: www.unimex.pl.

Post has attachment
Swoją ofertę dopasowujemy do zmieniających się potrzeb rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy możliwość kupowania książek w formie elektronicznej. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod adresem: http://unimex.pl/.
Photo

Post has attachment
Głównym przedmiotem naszej działalności jest prowadzenie oficyny wydawniczej. Na polskim rynku działamy od ponad dwudziestu lat. Do współpracy zachęcamy klientów z Wrocławia i okolic. W naszym zabiorze znajdą Państwo szeroki wybór pozycji z zakresu opodatkowań, prawa podatkowego oraz rachunkowości. Po więcej informacji zapraszamy na: www.unimex.pl.
Photo

Od stycznia 2017 roku zaczną obowiązywać nowe, liczne regulacje, w tym min dotyczące kaucji rejestracyjnych, możliwości łatwiejszego wyrejestrowania firmy, sankcji za nieprawidłowe rozliczenia VAT, nowych reguł dot. Obciążenia VAT itd. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poradników: www.unimex.pl

Oficyna wydawnicza UNIMEX prowadzi działalność od 1994 roku, wydając fachowe publikacje z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości oraz finansów. Nasze serie wydawnicze to: leksykony, komentarze, opodatkowania czy poradniki. www.unimex.pl
Wait while more posts are being loaded