Profile cover photo
Profile photo
Libertinus Swingers
Makes finding other swingers easier than ever. Swingersi łączcie się!
Makes finding other swingers easier than ever. Swingersi łączcie się!
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Jak pokochać sport?

Jesienią oraz zimą wiele z nas ma tendencję do odkładania zbędnego tłuszczyku, którego trudno się pozbyć na wiosnę. Najlepszym sposobem aby zachować piękną i smukłą sylwetkę przez cały rok są regularne ćwiczenia - jednak co zrobić jeśli nie jesteś fanką siłowni? Oto 9 praktycznych sposobów jak polubić ćwiczenia.
Add a comment...

Post has attachment
To all of you who love ghosts, pumpkins, phantoms and haunted houses, we wish a great weekend. If you decide to join a dress up party, you have a great opportunity to become one of the scary creatures from your favorite horror movie!
Add a comment...

Post has attachment
Najlepszym sposobem na dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych minerałów i witamin jest takie komponowanie posiłków, aby na talerzu znalazły się produkty we wszystkich kolorach tęczy. Pigmenty, które nadają warzywom i owocom ich specyficzny kolor, mają działanie antyoksydacyjne, zapobiegają degeneracji komórek i przeciwdziałają chorobom serca. Każdy kolor pomoże Ci w określony sposób:
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim miłośnikom dyni, duchów, upiorów i nawiedzonych domów życzymy udanego weekendu. Jeśli zamierzacie imprezować, radzimy popuśćcie wodze fantazji i na tę jedną noc przemieńcie się w postać rodem z horrorów!
Add a comment...

Post has attachment
Andropauza i sposoby przeciwdziałania jej skutkom cz.2

Stan układu krążenia
Poprzez przywrócenie dobrego stanu układu krążenia mężczyźni odzyskują siły i energię, w tym także seksualny wigor. Niacyna i wit E są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia zatem warto zwiększyć ich podaż w diecie, zwłaszcza, że jak już wspomnieliśmy, zdolność organizmu do przyswajania niezbędnych dla zdrowia elementów spada wraz wiekiem. Karnityna (aminokwas) wspomaga leczenie chorób układu krążenia, poprzez obniżenie poziomu złego cholesterolu (TGL) i podniesienie poziomu dobrego cholesterolu (HDL). Tyrozyna zwiększa chęć na seks poprzez stymulowanie nadnerczy do produkcji hormonów oraz powoduje...
Add a comment...

Post has attachment
Wielu mężczyzn pomiędzy 45 i 80 rokiem życia doświadcza tak zwanej andropauzy, która wiąże się ze spadkiem poziomu androgenów, a przejawia spadkiem libida i problemami z erekcją. Ze wzglądu na zróżnicowanie objawów jak i ich różne nasilenie, początki andropauzy często nie są wychwytywane w porę. Z drugiej strony należy pamiętać, że pomimo andropauzy mężczyźni pozostają płodni, a spadek hormonów jest stopniowy, a nie gwałtowny jak w przypadku kobiet. W jaki sposób mężczyzna może zatem zachować młodość na dłużej? Sprawność seksualna, wbrew temu co niektórzy myślą, to temat złożony, nie ograniczający się wyłącznie do cyrkulacji krwi. Wśród najważniejszych czynników należy wymienić psychikę, hormony, dietę i styl życia, układ krążenia, stan neurologiczny i inne.
Add a comment...

Post has attachment
TEST NA POTENCJĘ

Poniżej znajdziecie test, który pozwoli wam wstępnie oszacować jak wasza sprawność seksualna będzie wyglądać za parę lat. Test pochodzi z książki E.R. Braverman "Male Sexual Fitness: A Perspective on Andropause - Causes and Solutins for Men-In-Pause".

Postaw krzyżyk obok tych czynników, które mają miejsce w Twoim przypadku, następnie zsumuj liczby podane obok czynników, które zaznaczyłeś i sprawdź swój wynik.
Add a comment...

Post has attachment
Thanks to one of our users... :)
Add a comment...

Post has attachment
Alternatywa dla viagry? Tak!

Wszyscy znają osławioną niebieską pigułkę, niemniej jednak nie każdy dobrze toleruje jej działanie i skutki uboczne, nie każdy ma ochotę pofatygować się po receptę na jej zakup i nie każdy od razu potrzebuje tak silnego środka. Dla tych, którzy szukają alternatywy dla Viagry przygotowaliśmy kilka propozycji. Spośród szerokiego spektrum środków, wybraliśmy te, które od lat przynoszą medycznie potwierdzone pozytywne rezultaty. Już dziś przeczytacie o Ginkgo Biloba, Ginseng i L-argininie, a za tydzień cześć druga, z której dowiecie się więcej na temat Muira Puama, Tribulus Terrestris oraz Yohimbe.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded