Profile cover photo
Profile photo
Jirka Pech
75 followers -
minimalist...
minimalist...

75 followers
About
Jirka's posts

Post has attachment
Diners Club kreditku mám již nějaký ten pátek.. a v lecčem obohatila můj život.. :-) (hlavně mám díky ní každé ráno skvělé kafe.. :-).. ale o tom blíž v článku :)).

Post has attachment
Máme tu nový článek.. :-) a protože je léto, tak si dáme něco trochu oddechovějšího.. :-)

Post has attachment
Taky jste už dostali nabídku na koupi zajímavého dluhopisu? A lákala Vás? Pojďme se podívat, proč většina z těchto dluhopisů není vůbec dobrý nápad a co Vám o nich prodejci neřeknou. O tom, jaké jsou Vaše zkušenosti s dluhopisy můžete také diskutovat pod článkem a nebo pod příspěvkem.

Post has attachment
Jasně, chápu... teď není vhodná doba, potřebujete ještě koupit auto, televizi, atd... ale víte kolik Vás toto odkládání pravidelné investice bude stát v budoucnu?!

Post has attachment
Aby toho dnes na blogu nebylo málo... ještě se s Vámi podělím o moje postřehy z prvního podávání daňového přiznání přes datovou schránku! A jenom dopředu předesílám... je to super!

Post has attachment
Kdyby někoho zajímalo jak bylo v Barceloně :-)

Post has attachment
Máme tu nový článek, který určitě přijde vhod všem, kteří se rozhodli, že budou chtít investovat prostřednictvím podílových fondů a nevědí si rady tím, které poplatky jsou ještě OK a které jsou vyloženě okrádáním investorů.

Post has attachment
Jeden z nejbohatších lidí planety přišel se zajímavým nápadem... :-) Co si o 3 denním pracovním týdnu myslíte Vy? Mohlo by to podle Vás fungovat? ... Dle mého asi ano a asi by mi to i vyhovovalo víc :-)

Post has attachment
Tak konečně jsem našel chvíli a tak nějak jsem to sepsal co a jak se mi líbilo.. ale taky co mi v Ženevě přišlo postavený na hlavu.. :-) Pokud vás to zajímá čtěte dál.. a případně nechce koment pod článkem :-))

Post has attachment
Máme tu nový článek - resp. tentokrát bych se s vámi chtěl podělit o jeden ze smysluplných assignmentů (o jeho praktickou část) z BIBSu :-) Uvítám jakoukoliv profesionální i akademickou kritiku :-)
Wait while more posts are being loaded