Profile cover photo
Profile photo
GREŃ sp.j.
About
GREŃ sp.j.'s posts

Post has attachment
Jeśli szukają Państwo małego, ale wydajnego kotła, zapraszamy na naszą stronę. Oferujemy Państwu kocioł EG MICRO! Oparty na konstrukcji wymiennika rurowego z systemem czyszczenia poprzez turbulatory, jest bardzo funkcjonalny i niezawodny. Automatyczny system nierdzewnej zapalarki i fotodioda są w standardzie. Szczegółowe informacje na temat kotła EG MICRO znajdą Państwo na stronie: http://ekogren.pl/produkt/21/eg-micro. 
Photo

Post has attachment
Wielopaliwowy, automatyczny i ekologiczny kocioł EG – MULTIFUEL, to niezastąpione urządzenie do ogrzewania domu, warsztatu, firmy, szkół, zakładów pracy i wielu innych miejsc. Kocioł ten może spalać paliwo o zróżnicowanej granulacji i jakości. Jest całkowicie bezpieczny i łatwy w obsłudze. Szereg zalet kotła EG – MULTIFUEL przedstawiliśmy na stronie firmy EkoGreń: http://ekogren.pl/produkt/11/eg-multifuel. 
Photo

Post has attachment
Kocioł EG - DUO MULTI, to ekologiczne urządzenie, którego emisja spalin jest dużo niższa od dopuszczalnych norm. Przeznaczone są do spalania paliw dostępnych na rynku o uziarnieniu do 35 mm. Kocioł EG - DUO MULTI wykonany jest zgodnie z Dyrektywą Ciśnieniową, co potwierdzone jest certyfikatem. Informacje o zaletach, działaniu i parametrach technicznych tego rodzaju kotłów znajdują się na stronie: http://ekogren.pl/produkt/14/eg-duo-multi. 
Photo

Post has attachment
Jeśli poszukują Państwo nowoczesnych rozwiązań z zakresu spalania paliw stałych, mamy idealną propozycję! Oferujemy Państwu automatyczne urządzenia nadmuchowe firmy EkoGreń, zwane inaczej nagrzewnicami. Przeznaczone są ogrzewania hal produkcyjnych, garażów, warsztatów samochodowych, domów jednorodzinnych, a także budynków o charakterze rolniczym. O innowacyjnych rozwiązaniach grzewczych przeczytają Państwo na naszej stronie: http://ekogren.pl/produkt/13/eg-airmax. 
Photo

Post has attachment
Na naszej stronie w zakładce „Aktualności” znajdą Państwo ciekawe informacje na temat wystaw, targów i akcji o tematyce związanej z działalnością naszej firmy. Mogą być Państwo na bieżąco, ponieważ umieszczamy tam również nowości i promocje dotyczące naszych produktów i usług. Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie: http://ekogren.pl/news/index. 
Photo

Post has attachment
EkoGreń – na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami. Są to Autoryzowane Punkty Sprzedaży. Sprzedawcy posiadający odpowiednie kwalifikacje doradzą Państwu wybór odpowiedniego produktu zgodnego z potrzebami i wymaganiami. Ich jakość pozwala nam zagwarantować Państwu długie i efektywne użytkowanie naszych urządzeń. Dodatkowo przeglądy i obsługa serwisowa zwiększa bezpieczeństwo eksploatacji produktów firmy Greń. Listę serwisów znajdą Państwo na stronie: http://ekogren.pl/serwis. 
Photo

Post has attachment
Jeśli nie są Państwu obce zagadnienia z zakresu technologii konstrukcji stalowych, zapraszamy do współpracy. Na naszej stronie internetowej na bieżąco zamieszczamy aktualne oferty pracy. Wymagania, zakres obowiązków i warunki współpracy przybliżą Państwu informacje w zakładce „kariera”. Zapraszamy do współpracy: http://ekogren.pl/kariera. 
Photo

Post has attachment
Dzięki Funduszom z Unii Europejskiej nasza firma może się rozwijać. Zrealizowaliśmy do tej pory następujące projekty pn.: „Poprawa konkurencyjności Zakładu Ślusarskiego Greń poprzez usprawnieni procesu gięcia blach”, „Wdrożenie planu rozwoju eksportu firmy Zakład Ślusarski Greń Spółka Jawna” oraz „Wzrost konkurencyjności Zakładu Ślusarskiego Greń Sp. j. poprzez zakup innowacyjnego automatycznego urządzenia spawalniczego”. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegóły dotyczące projektów: http://ekogren.pl/projekty-ue. 
Photo

Czy wiecie, że pellet jest rodzajem paliwa z biomasy? Używa się go przede wszystkim do ogrzewania domów oraz innych pomieszczeń. Pellet produkuje się przeważnie za pomocą granulatów – z suchych trocin. Więcej informacji na temat tego paliwa znajdą Państwo przechodząc na stronę internetową: http://ekogren.pl/pellet.

Post has attachment
Wszystkich Państwa zapraszamy do zapoznania się z listą kilkudziesięciu wybranych obiektów referencyjnych, w których zainstalowane zostały kotły sygnowane logiem EKOGREŃ: http://ekogren.pl/referencje. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy swoją radą i doświadczeniem.
Photo
Wait while more posts are being loaded