Profile cover photo
Profile photo
cantek kombi
About
cantek's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
         Vaillant Kombi Özellikleri

Vaillant İle Can Güvenliğiniz Garanti Altında

Vaillant’da can güvenliğiniz ve emniyetiniz her zaman ön planda tutulmaktadır.

128 yıldır sadece Almanya’da üretilen Vaillant Kombi ve Kazanlarının %90 malzemesi de Vaillant’ın kendi fabrikalarında üretilmektedir. Üretimin her aşamasında kalite kontrole tabi tutulan Vaillant cihazları bugün Avrupa’da 35 milyon insan tarafından 30 yılın üzerinde problemsiz olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve çok ileri teknolojiyle üretiliyor olmasıdır.
Vaillant cihazlarının en önemli özelliği emniyet sistemleridir. 30 yıldan fazla size hizmet verecek Vaillant Kombi ve Kazanlarının emniyet sistemleri de cihazın ömrüne eşdeğer hassasiyetle tasarlanmıştır. Başka hiçbir cihazda olmayan bu özellikler sayesinde can güvenliğiniz uzun yıllar garanti altına alınmıştır. Şimdi Vaillant’a özgü bu özel emniyet sistemlerini inceleyelim:

VAİLLANT KOMBİLERDE bulunan baca gazı sensörünün özel yapısı ile can güvenliğinize kesin çözüm. Vaillant’ta baca gazı sensörü aspirin termostat olmayıp, ömrü sınırlı değildir. Vaillant baca gazı sensörü yıllarca problemsiz çalışır. Vaillant’ta baca gazı sensörünü iptal edemezsiniz, iptal etseniz bile cihaz çalışmaz. Kısacası Vaillant’ta bacanız çekmiyor diye emniyet sistemi ortadan kaldırıp cihazın çalıştırılması ve hayatınızın tehlikeye sokulması mümkün değildir. Üstelik baca gazı termostadı yıllarca sonsuz ömre sahiptir. Çünkü Vaillant baca gazı sensörünün sıcaklığa göre değişen iki adet direnci (PTC), kablo ile elektronik karta bağlanmıştır. Baca gazı sensörü bir problem olduğunda cihazı 15 dakika da bir sürekli kontrol eder ve sizi emniyete alır. Baca gazı sensörü sonsuz ömürlü ve özel 15 dakikada bir cihazı sürekli kontrol eden elektronik devresi ile can güvenliğinizi kesin olarak emniyete alır.
Wait while more posts are being loaded