Profile cover photo
Profile photo
MatchOffice Denmark
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Google Street View pomoże Ci wyróżnić się wśród konkurencji i pokazać potencjalnym najemcom, jak Twoje biura do wynajęcia wyglądają w środku. Dowiedz się więcej tutaj: http://bit.ly/1ROGBxa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
MatchOffice przeprowadziło tegoroczne badanie klientów i z przyjemnością pragnie zaprezentować ciekawe rezultaty. W tym roku na ankietę odpowiedziało 1.135 klientów z 17 krajów. W związaku z tym, że jest to nasza druga ankieta, prześledziliśmy najbardziej interesujące kierunki rozwoju, aby móc uchwycić obecne trendy.
Kluczowe wnioski z raportu są następujące: 
Biura serwisowane / instant offices stają się coraz bardziej popularną formą najmu. Wśród najemców biur serwisowanych 37% było juz wcześniej użytkownikiem biura serwisowanego. Liczba ta wzrosła o 25% w zestawieniu z rokiem 2014. Wynik ten wskazuje na niewątpliwy potencjał kryjący się w instant offices.
Rosnące poszukiwanie alternatywy dla biur tradycyjnych
Tylko 50% klientów wciąż szuka tradycyjnego biura, co oznacza, że pozostałe 50% jest zainteresowane alternatywną formą najmu biur, sal konferencyjnych i biur wirtualnych. Ma to znaczenie dla marketingu i podnoszenia poziomu usług.
Lokalizacja i cena są kluczowe
Kiedy najemcy decyduja się na wynajem biura, najistotniejszymi parametrami są lokalizacja lokalu i cena najmu. Są to zdecydowanie najwazniejsze czynniki, które w największym stopniu decydują o wyborze danego miejsca na siedzibę firmy. Znacznie mniejsze znaczenie ma wystrój wnętrz, opcje parkingu czy też możliwości networkingowe wynikające z wynajmowania biura w bliskim sąsiedztwie innych firm.
Zapoznaj się z kompletnymi wynikami raportu tutaj: 
http://www.matchoffice.com/fileadmin/user_upload/matchoffice/Documents/MatchOffice_Client_Survey_2015.pdf
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z największą przyjemnością informujemy, że po wielomiesięcznych zmaganiach i ulepszeniach udało nam się oddać do użytku nową, przyjazną użytkownikowi stronę internetową www.matchoffice.pl. Jak widać, domena strony pozostała ta sama, jednak jej szata graficzna jest całkowicie odmieniona. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii na jej temat, a wszystkie uwagi dotyczące funkcjonalności strony z pewnością weźmiemy pod uwagę w następnej iteracji! 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szwedzka strona MatchOffice ma coraz lepsze wyniki, dlatego w zeszły piątek świętowaliśmy sukcesy naszego szwedzkiego kolegi, Axlea, lampką szampana. W sobotę zaś łamaliśmy kody, szukaliśmy ukrytych znaków i zostaliśmy zaproszeni do duńskiej loży masońskiej, a wszystko to w ramach gry "Mystery Hunt" w kopenhaskiej Glypotece.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-11-02
9 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
W zeszłym tygodniu odbyły się organizowany przez MatchOffice "zajęcia z mistrzem", które poprowadził znany na całym świecie autor książek i licznych wystąpień o tematyce ekonomii doświadczenia, Joe Pine. Konferencja odniosła duży sukces, co potwierdzają wszyscy zadowoleni uczestnicy. Zobaczcie sami, jak wyglądały "zajęcia z mistrzem" odbywające się na osiemnastym piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Amsterdamu!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-10-29
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Czy nie marzy Ci się biuro w starej kamienicy przy wrocławskim rynku? Jeśli tak, to sprawdź koniecznie, co oprócz bajecznej lokalizacji ma do zaoferowania Centrum Biznesowe Tygodnia, czyli centrum Rynek Stare Miasto!
Add a comment...

Post has attachment
Centrum Biznesowe mijającego tygodnia znajduje się w Gdańsku i mieści się w nowoczesnym i wielofunkcyjnym budynku. Sprawdź, co oferuje kompleks biurowy Alchemia!
Add a comment...

Post has attachment
Centrum Biznesowym Tygodnia jest tym razem krakowski Fronton, czyli nowoczesny obiekt biurowy umiejscowion w przyjemnej okolicy. Sprawdźcie sami!
Add a comment...

Post has attachment
Począwszy od dziś raz w tygodniu będziemy prezentować "Centrum Biznesowe Tygodnia", czyli centrum biznesowe, które wyróżnia się wśród innych.
Pierwsze centrum biznesowe, na które chcemy zwrócić Waszą uwagę, położone jest na warszawskim Powiślu w sąsiedztwie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik. Sprawdźcie sami!
http://www.matchoffice.pl/biuro/polska/warszawa/warszawa/srodmiescie/warszawa-wislana/
Add a comment...

Post has attachment
Twój dom jest Twoim biurem i odwrotnie: granica między domem i miejscem pracy zaczyna niejednokrotnie rozmazywać się. Praca z domu, odpowiadanie na e-maile z sofy w salonie, logowanie się do systemu w niedzielę - to coraz częstsze aktywności, które stają się udziałem nas wszytkich. Czemu więc nie usunąć niektórych elememtów typowo biurowych i nie dodać elementów, które sprawiają, że czujemy się w biurze jak we własnym domu? OfficingToday przyjrzało się temu zjawisku. 

http://www.officingtoday.com/2014/07/how-important-are-lifestyle-perks-in-business-centres/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded