Profile cover photo
Profile photo
FPHU Marpol
Systemy ogrodzeniowe, bramy, furtki i automaty
Systemy ogrodzeniowe, bramy, furtki i automaty
About
FPHU Marpol's posts

Post has attachment
Proste, piękne i tanie bramy wypełniane drewnem są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań, dlatego mamy duże doświadczenie z montażem i wymaganiami jakościowymi tego typu bram. Niezawodna, wyspawana z wysokogatunkowej stali konstrukcja i bejcowane powierzchnie drewniane zapewniają długie i bezserwisowe użytkowanie bramy oraz świetne efekty wizualne.
Photo

Post has attachment
Kute furtki i bramy są najładniejszym i najbardziej efektownym rozwiązaniem oferowanym przez naszą firmę. Nieregularne kształty i specjalnie malowana powierzchnia przypominają wyglądem stare i zniszczone konstrukcje. W rzeczywistości są to solidne, ręcznie kute elementy, zespolone przez naszych spawaczy w oryginalny wzór. W tego typu konstrukcjach można łączyć ze sobą różnego rodzaju zakuwki, pręty, łuki, fraktale, goty, różyczki, kwiaty i wiele, wiele innych.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się montażem i serwisem bram segmentowych, uchylnych, rozwiernych, a także roletowych produkowanych przez firmy: Wiśniowski, Krispol oraz Hörmann.
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się również w montażu i serwisie automatów wszelkiego zastosowania: od bram przesuwnych i skrzydłowych, przez garażowe, aż po nietypowe rozwiązania takie jak szlabany, słupki parkingowe, czy rolety. Do naszych realizacji stosujemy siłowniki i akcesoria takich uznanych producentów jak: BFT, Nice oraz okazyjnie Came.
Photo

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się montażem i serwisem aparatów domofonowych oraz wideodomofonowych firm Competition, Commax oraz wielu innych docenianych przez konsumentów marek.
http://www.marpol-ogrodzenia.pl/domofony.html

Post has attachment
Z okazji Świąt Wielkanocnych radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych oraz smacznego jajka życzy Marpol 
Photo

Post has attachment
Usługi minikoparką są również dostępne w naszej ofercie. Dysponując profesjonalnym sprzętem marki Caterpillar, wykonujemy m.in. przyłącza kanalizacyjne, przekopy pod prąd, wodę i gaz, wywierty pod słupki ogrodzeniowe i wiele więcej. Gwarantujemy niskie ceny, rzetelność i solidność wykonanej pracy!
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą w serwisie allegro! 
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24940366
Photo
Wait while more posts are being loaded