Profile cover photo
Profile photo
קובי שפיבק
68 followers
68 followers
About
קובי's interests
View all
קובי's posts

Post has attachment
זקוק לעזרתכם ולהמלצותיכם

במסגרת שירות pCon, שבו אנו מפיצים תחקירים מקצועיים מרוכזים ומתומצתים למנהלי מידע ומקבלי החלטות בתחום המחשוב, אנו עושים כיום תחקירים על:

1. טכנולוגיות לשימור ומניעת נטישת לקוחות
2. טכנולוגיות לקיצור תורים.

אנו מחפשים המלצות לפתרונות טכנולוגיים מוכחים ומבטיחים, וכן מומחים לנושא לצורך ראיונות. המתראיינים יזכו להזדמנות לחשיפה לצמרת המובילה של מנהלי המחשוב בישראל שקוראת את התחקירים שלנו, כמו גם למעל 3500 מנהלי מידע בארגונים בינוניים וגדולים, שמקבלים מאיתנו מייל עדכון שבועי חינמי.

אם אתם מכירים פתרונות או מומחים, אודה לכם מאד על הפניה אלי.

בברכה לבבית,

קובי


Photo

Post has attachment
5 איומי אבטחה קריטיים שחייבים להבין את השלכותיהם, כדי להפחית את החשש המתמשך של... "מתי זה יקרה?"

מהו איום האבטחה על מערך המידע, שהכי מפריע ומטריד את מנוחתכם כיום?

השבוע עשינו תחקיר מרתק בצורה יוצאת דופן על נושא האבטחה הרותח והמטריד ביותר בעולם האבטחה כיום - תוכנות הכופר. בקטעים מתוכו אשתף בפוסטים נוספים.

בפוסט זה אני רוצה להזכיר, עוד נושא פחות מוכר ומסוכן אולי אפילו יותר, נושא שממעטים לדבר עליו, בגלל שרק מעטים מודעים לעצם קיומו והשלכותיו - הדלתות האחוריות בחומרה וקושחה.

אני מזכיר את שני הנושאים כי יש היום מגוון רחב של איומים, שמספיק שרק אחד מהם, בכמה שניות של חוסר תשומת לב מצד אחד העובדים, יחדור לארגון, ומכאן והלאה, הארגון נתון לחסדיו של האקר, שפועל במסתרים. מנתונים מפורסמים לוקח לארגון ממוצע כ-146 יום עד שמגלים נזק מוחשי, ובדרך כלל רק אחרי ש"הסוסים" כבר ברחו מהאורווה. הנחת מוצא נוספת שבה מחזיקים מומחי אבטחה רבים, טוענת כי בכל ארגון בינוני וגדול יש ברגעים אלו ממש, פורץ שעושה שם כבתוך שלו. במקרה הטוב, הוא יגיע במהלך השנה הקרובה.

אם ניקח את איומי Zero Day איומים חדשים שתוכנות ההגנה טרם למדו לזהות, שגם עליהם עשינו תחקיר פוקח עיניים, ונתחיל לחבר את הנקודות: תוכנות כופר, דלתות אחוריות ואיומים Zero Day מתחילה להיווצר תמונה אמיתית של מציאות שרבים מתעלמים ממנה, למרות שמדובר בהבנה קריטית - באיזה עולם מסוכן אנחנו חיים.

כדי שלא יהיה ספק, יש עוד שורה ארוכה של נושאים, שמנהלים רבים לא ערים למכלול הרחב של השלכותיהם. הריגול בסייבר ואבטחת הוירטואליזציה הם עוד שני נושאים לוהטים שהבנתי עד כמה הם מסוכנים, רק אחרי שעשינו גם עליהם תחקיר, ואני ממליץ בחום, לכל מנהל מידע לקרוא ולהבין זאת באופן אישי

אחרי שחיברתי את הנקודות, תחקיר שהתבקש היה - למה המנמ"רים אינם ישנים בלילה? מה מטריד אותם? מה מדיר שינה מעיניהם וגורם להם לזיעה קרה. מצד שני, גם למנמ"רים השכלתניים, עשינו תחקיר מקצועי שמתמקד בדילמה המעשית של סיכונים מול תקציב מוגבל, זאת בתחקיר שעסק בשאלה - כמה להשקיע באבטחה.

כפי שהזכרתי אני חושב כי כל אחד מהתחקירים האלו יכול להעשיר בתובנות כל מנמ"ר ומנהל אבטחה, ולסייע להם להיערך בזמן ולפגוש את האיומים המוזכרים, בתחקיר כתוב ולא אצלם בארגון, אחרי שהנזק כבר נעשה. לכן עד יום חמישי 19.1.17 החלטתי לאפשר למעוניינים להפחית את החשש המתמשך מאיומים אלו, לרכוש את כל אחד מהתחקירים האלו ב-97 ₪ + מע"מ בלבד! (במקום 495 ₪ + מע"מ המחיר הרגיל) ולהבין מה ההשלכות עבורם. פשוט שילחו לי מייל עם שמות התחקירים המבוקשים + אישור להוציא חשבונית ואשלח אליכם את התחקירים בחזרה. לחלופין שילחו לי את הטופס המצורף או זה שניתן להוריד בקישור זה - http://bit.ly/PriceList_010117

יתרה מזאת, לכל המנהלים שרואים בנושא אבטחת המידע נושא מהותי ואמיתי שחשוב להכיר ולהבין את השלכותיו עבורם ועבור ארגונם, יש לי הצעה מיוחדת. לקבל את כל 7 התחקירים כמתנה ממני לאחר הצטרפות כמנוי עד סוף 2017 לשירות פיסיאון.
במחיר מופחת של 2470 + מע"מ (במקום 2970 ₪ + מע"מ המחיר הרגיל). כך גם תקראו במהלך 2017 על האיומים המהותיים והמסוכנים ש"רוקחים" עבורנו בימים אלו ממש, מומחי הטרור והפשע, שפרוסים ברחבי אינטרנט האפלה. גם כאן ההצעה בתוקף עד יום ה' 19.1.17 בחצות.

אני רוצה להדגיש כי לא חייבים לרכוש כלום. יתרה מזאת, למי שמאמין שהארגון שלו מוגן כיום באופן מספק, לא כדאי לעסוק בנושא בכלל. מצד שני את אילו שמאמינים שדברים "לא טובים" עלולים לקרות, אודה כאשר תשתפו כאן למטה, בתשובה לשאלה – מהו החשש הגדול ביותר שלכם למערך האבטחה הארגוני?

קובי שפיבק MBA, Bsc
pCon - העורך הראשי
טל' 03-9667939 - koby@pcon.co.il
נ.ב – לאילו שרוצים להבין יותר, את המשמעויות וההשלכות של איומים שכיחים ו"כואבים", אילו 7 התחקירים שאנו מציעים:

1. האיום הגובר של תוכנות הכופר
2. דלתות אחוריות בחומרה וקושחה
3. התקפות ZERO DAY והשלכותיהן
4. ריגול ותקיפות בסייבר
5. אבטחת הוירטואליזציה
6. למה המנמ"רים לא ישנים בלילה?
7. ROSI - כמה להשקיע באבטחה?

כדי לקרוא על ההשלכות וההמלצות המעשיות להיערכות מפני האיומים האלו, פשוט רשמו את שם התחקיר שבחרתם ושלחו לי מייל - koby@pcon.co.il עם הזמנה או אישור להוציא חשבונית ע"ס 97 ש"ח + מע"מ. או מלאו את הטופס בקישור זה - http://bit.ly/PriceList_010117 ושלחו לפקס 03-9660310. תודה.

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך - http://bit.ly/pcon_call_me


Photo

Post has attachment
מהם הסיכונים העיקריים שיכולים להשבית את מערך המחשוב ואיתו את הארגון כולו?

לקבלה בחינם! של תחקיר מקצועי שעוזר להבין את ההשלכות המעשיות עבורך בתחום קריטי זה, במהירות ובלי להתאמץ - http://bit.ly/DR_backup

מתוך התחקיר המקצועי – חידושים בגיבוי ו-DR (Data Recovery) אילו הסיכונים:

• כשלים בתוכנה או ברשת - שיבוש בפעולת תוכנה או בתעבורת הרשת, היא הסיבה הנפוצה ביותר לפגיעה בנתונים, שבאה לידי ביטוי בכמחצית מהמקרים (סקרDisaster Recovery Journal ).

• שיבושים או פגיעה מצד עובדים - נתונים חשובים בארגון עלולים להימחק, כתוצאה מטעות עובד או מפגיעה זדונית מצד עובד ממורמר.

• שיבושים באספקת החשמל - כל ציוד המחשוב תלוי באספקת חשמל וכל שיבוש בה, מסכן את המשך פעילותו התקינה.

• האקינג - פריצות האקרים למערכות הארגון, עלולות לגרום לנזקים, כמו מחיקת נתונים או שתילת סוחטה שמונעת גישה לנתונים, תמורת בקשת כופר.

• גניבה או אובדן - גניבת ציוד מחשוב, במסגרת פריצה למבנה הארגון או מעובדים, שנמצאים בדרכים. אפשרות נוספת, שרלבנטית במיוחד לסמארטפונים, בגלל גודלם, היא אובדן המכשיר.

• מידע במובייל שלא טופל - מידע בסמארטפונים, טאבלטים ולפטופים, שלא מגובה. תופעה זו, נפוצה בעיקר בהתקנים אישיים.

• הצפות - הצפות במתקני מחשוב, עלולות להיגרם ממגוון סיבות, בהן תקלה, אסון טבע (כרגיעת אדמה) או מצב מלחמה.

• מצב מלחמה - מצב מלחמה, מעבר לנושא גיוס חלק מהעובדים, עשוי להתבטא בקשת סיכונים רחבה, מולם יעמוד הארגון בבת אחת. אמצעי התקיפה השונים שבידי האוייב, מסכנים ארגונים ישירות ופגיעה בתשתיות, מסכנת באופן עקיף.

• שריפה - עלולה להשמיד נתונים ארגוניים רבים, כולל גיבויים שנשמרים מקומית. במקרים רבים, המידע אפשרי לשחזור מהמדיות הפגועות, אבל מדובר בתהליך יקר.

• רעידות אדמה ופגעי טבע אחרים - גורמים לנזקים כמו קריסת מבנים ובכך, לנזק ישיר למתקני מחשוב של הארגון או לנזק ישיר לתשתיות לאומיות שונות, שבהן הוא משתמש (רשת החשמל, חיבורים לאינטרנט, מערכת הטלפוניה ואפילו צנרת המים שמשמשים לקירור).


לקבלה בחינם! של התחקיר המלא - חידושים בגיבוי ו-DR (Data Recovery) כדי להבין את ההשלכות המעשיות עבורך במהירות ובלי להתאמץ - http://bit.ly/DR_backup

Animated Photo

Post has attachment
מכירים יזם שהצליח בגדול ורוצים לעזור לו? כזה שרוצה להגיע גבוה, רחוק וגדול עוד יותר, עם סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד?

פיתרון אמיתי ומעשי, שמוכיח עצמו במשך שנים, בתחום טכנולוגיות המידע +
צורך אמיתי עוצמתי גדול ורחב, שילך ויתעצם בשנים הקרובות + שוק עצום של מיליארדי ₪ בארץ ומאות!!! מיליארדי דולרים בעולם + תוכנית פעולה מוגדרת וברורה, מחכים לו...

אלו שרוצים לעזור וגם להרגיש שעשו דבר טוב (ואולי גם לקבל ממנו בעתיד, "נתח" מההצלחה...), יכולים עכשיו להפנות אותו אלי ולמסור פרטי קשר כאן, בפרטי שלי או במייל - koby@pcon.co.il

תודה

קובי

Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded