Profile cover photo
Profile photo
IZOLACJE PIANKOWE Focus Business
8 followers
8 followers
About
IZOLACJE PIANKOWE Focus Business's posts

Post has attachment
Ocieplenie natryskowe obiektów przemysłowych pozwala na ich efektywne użytkowanie. Taka izolacja zapewnia, nie tylko dobre właściwości cieplne, ale też działa przeciwskropleniowo. Piana poliuretanowa zamknięto-komórkowa nie wymaga zakrywania izolacji, co zmniejsza koszt inwestycji. Przeczytaj więcej o izolacji hali na naszym blogu.

Post has attachment
Jest już dostępna oferta ocieplenia poddasza pianką w cenie 48zł/m2. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszym blogu. Oferta ważna w miesiącu październiku 2016.

Post has attachment
Nasz dostawca - polski producent atestowanych polimoczników - poleca naszą realizację z hydroizolacji zbiornika wodnego. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z wykonania prac oraz ich efektu.

Post has shared content
Izolacja dachu płaskiego + hydroizolacja zbiorników wodnych = efekt WOW. Brawo. Cieszymy się, że jesteśmy częścią wykonawców posiadających doświadczenie w polimocznikowych zabezpieczeniach przeciwwodnych oraz że w gronie naszych dostawców jest, między innymi, światowy producent marki SIKA.
ROOFS THAT LIVE http://fal.cn/EtcA
Roofs get discovered as new space creation in cities. More than 10,000 roofing contractors are Sika-trained and certified in over 80 countries to ensure qualified installation. See more here http://fal.cn/EtcX

Post has attachment
Zostaliśmy wyróżnieni przez branżę na portalu puonline za wykonanie izolacji dachu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.
Termomodernizacja dachu objęła natrysk piany poliuretanowej zamknięto-komórkowej (dachowej) oraz jej zabezpieczenie powłoką malarską. Całość robót wykonano dokładnie, terminowo i estetycznie.
Dziękujemy za nominację, która zmotywuje nas do dalszej pracy.
Photo
Photo
2016-07-04
2 Photos - View album

Post has attachment
Prezentujemy film z wykonania powłoki polimocznikowej zbiornika. Wykorzystanie polimoczników w celu hydroizolacji pozwala inwestorom na wybór koloru powłoki. Materiały są trwałe i pozwalają na izolację zbiorników o nieregularnych kształtach.

Post has attachment
Hydroizolacje zbiorników wodnych mogą być wykonywane metodą natrysku polimoczników. Polimoczniki są stosowane w basenach, oczkach wodnych, zbiornikach i oczyszczalniach. Materiały dobrych producentów posiadają atesty PZH - są dopuszczone do zastosowania w przemyśle spożywczym i mogą mieć kontakt z wodą pitną.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-16
8 Photos - View album

Post has attachment
Czy widzieliście już film z natrysku polimoczników? Ta krótka prezentacja pozwala zobaczyć jak wygląda technologia i szybkość aplikacji polimoczników oraz efekt końcowy.
Polimocznik jest stosowany do hydroizolacji dachów, tarasów i zbiorników. Jest dopuszczony do kontaktu z wodą pitną i znajduje zastosowanie w przemyśle. Stanowi trwałą powłokę ochronną i zabezpiecza stal i beton przed działaniem czynników chemicznych.

Post has attachment
Izolacje dachów płaskich oraz termomodernizacje dokonywane przez MSP z dopłatą 10-15% z NFOŚiGW.
Zlecenia z wykorzystaniem piany poliuretanowej zamknięto-komórkowej, stosowanej na pokrycia dachowe, mogą być teraz sfinansowane w ramach programu PolSEFF2. Uproszczona, szybka procedura przyznania finansowania i dotacji dotyczy projektów do 250 tys. EUR.
Sięgnij po finansowanie remontu - przed nami najlepszy czas na prace zewnętrzne.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded