Profile cover photo
Profile photo
Psychotronika.pl - Ezoterycznie Zakręceni
17 followers -
Miejsce, w którym pasjonaci ezoteryki mogą dzielić się swoimi poglądami, doświadczeniami i zdobywać ciekawe informacje.
Miejsce, w którym pasjonaci ezoteryki mogą dzielić się swoimi poglądami, doświadczeniami i zdobywać ciekawe informacje.

17 followers
About
Posts

Post has attachment
Możemy już przestać się oszukiwać: każda i każdy z nas w ciągu swojego życia stosował lub zastosuje dietę odchudzającą przynajmniej raz, a szczególnymi orędowniczkami różnego rodzaju programów odchudzających są młode kobiety. Jaki jest powód tego niekończącego się dążenia do osiągnięcia idealnie szczupłej sylwetki? Jedną z przyczyn niewątpliwie są wzorce piękna, które nieświadomie przekazujemy swoim dzieciom.


#uroda #zdrowie #odchudzanie #wychowanie #dzieci #psychologia
Add a comment...

Post has attachment
Dom to nasza święta przestrzeń, którą tworzymy wraz z rodziną. Czujemy się dobrze i potrafimy w nim wypoczywać tylko wtedy, kiedy panuje w nim zgoda i pełnia równowagi. Czasem zdarza się jednak, że wyczuwamy w przestrzeni zaburzenia, które wywołują nastroje depresyjne czy trudne do opisania napięcie psychiczne. Na szczęście istnieją jednak metody, które mogą nam pomóc temu zaradzić.

#energia #feng-shui #relaks #zdrowie #rytuały
Add a comment...

Post has attachment
Wśród ludzi panuje błędne przekonanie, że jeżeli ktoś ma problemy z przyswajaniem wiedzy, skupieniem się przez dłuższy czas na jednej rzeczy, bądź zauważalne jest u niego jakiekolwiek odstępstwo od tzw. normy – to należy zaklasyfikować go jako osobę nie do końca sprawną. Tymczasem, nikt nie jest idealny, a co więcej – wcale nie musi oznaczać to choroby. Bardzo często zdarza się, że osoby mające pewne trudności w jakiejś dziedzinie, są ponadprzeciętnie zdolne w czymś innym.

#mózg #zdrowie #zdolności #inteligencja #półkule
Add a comment...

Post has attachment
Ile razy podejmowałeś się jakiś działań, zaczynałeś dietę, postanawiałeś zrzucić zbędne kilogramy, nauczyć się nowego języka bądź nowego rodzaju tańca i równie szybko z tego rezygnowałeś? Wymawiałeś się tym, że to nie dla Ciebie, że zbyt ciężko było Tobie wytrwać w postanowieniu, że nie jesteś w stanie zmienić w sobie złych nawyków. A może zbyt wysoko postawiłeś sobie poprzeczkę?

#cele #sukces #rozwójosobisty #marzenia #plany
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, że to, jak się nazywasz, ma ogromny wpływ na Twoje życie? Twoje losy mogą zacząć biec innym torem np. po zmianie nazwiska po ślubie.

#numerologia #liczby #życie #przeznaczenie #szczęście #los
Add a comment...

Post has attachment
Liczby wpływają na nasze życie i mogą stanowić prawdziwą pomoc przy uzdrawianiu duszy i umysłu. Zsumuj liczby swojego dnia urodzenia. Cyfra, którą otrzymasz, będzie Twoją liczbą zdrowia. Na podstawie wyniku, odczytaj wskazówki dla siebie, które przygotował Vadim Tschenze. Więcej z nich znajdziesz w książce "Tradycyjne uzdrawianie energią" 👉 https://goo.gl/3NUVzf. Tak więc, którego dnia miesiąca się urodziłeś?

#zdrowie #wróżby #numerologia #urodziny #słabości
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Często pojęcie kreatywności kojarzy nam się z pracą w agencji marketingowej, pisaniem wierszy czy malarstwem. Zgadzamy się, że twórczością możemy nazwać dzieła wykonane przez znanych rzeźbiarzy, kompozytorów i innych artystów. Jednak gdy spojrzymy na to zagadnienie w nieco inny sposób, odkryjemy, że tworzyć może każdy z nas i wcale nie musi to być sztuka na wysokim poziomie.

#kreatywność #tworzenie #rozwój #codzienność #duchowość #wnętrze #radość
Add a comment...

Post has attachment
Praktyka palenia świec „do góry nogami” jest często wykorzystywana w rzucaniu klątw, ale może znaleźć również zastosowanie w ich odwracaniu i odsyłaniu nadawcy. Zobacz, jak łatwo możesz go wykonać.

#ezoteryka #klątwy #czary #zaklęcia #magia #rytuał
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli interesują Was książki o rozwoju duchowym, ezoteryce, zdrowiu oraz wszystko, co jest z nimi związane, odwiedźcie nasz zaprzyjaźniony sklep. Dodatkowo, przy zamówieniach powyżej 49 zł złożonych dziś, swoje produkty otrzymacie bez ponoszenia kosztów przesyłki. 👉 https://goo.gl/CJUP4p

#promocja #darmowadostawa #zakupy #ezoteryka #rozwójduchowy #szczęście #zdrowie
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli zaniedbasz swoje potrzeby cielesne lub duchowe, może stać się to dla Ciebie źródłem frustracji i niezadowolenia. Sprawdź nasze sposoby na to, by zatroszczyć się o duszę i ciało 😍

#ciało #dusza #potrzeby #równowaga #harmonia #zdrowie #szczęście
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded