Profile cover photo
Profile photo
Stomatologia rodzinna. Kowalik Ł., lek. stom., Jędrycha-Kowalik M., lek. stom.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W ramach profilaktyki stomatologicznej w naszym gabinecie wykonujemy zabiegi takie jak piaskowanie, lakierowanie, lakowanie czy skaling. Oferujemy również usługę bezpiecznego wybielania zębów. Wykonując wszelkie zabiegi w naszym gabinecie dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów. Zapraszamy! http://stomatologiarodzinna.net/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wizyta u dentysty to nie zabieg w salonie SPA, nie oznacza to jednak, że zawsze musi być ona nieprzyjemna. Potwierdzą to zadowoleni Pacjenci, którzy bez obaw wracają do naszego gabinetu stomatologicznego w Częstochowie. Zadbaj bez stresu o swój uśmiech i już dziś skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty: http://stomatologiarodzinna.net/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapalenie dziąseł czy zapalenie przyzębia to schorzenia, których leczeniem również zajmuje się stomatolog. Częstym problemem, od którego zaczynają się kłopoty z dziąsłami jest nagromadzenie kamienia nazębnego. Powoduje to namnażanie się bakterii, dziąsła krwawią, często bolą lub swędzą. Warto zacząć działać zanim dojdzie do odsłonięcia szyjek zębowych, a zęby zaczną się chwiać. Zapraszamy na konsultację do gabinetu dentystycznego w Częstochowie: http://stomatologiarodzinna.net/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie w Częstochowie świadczymy również usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jeśli dotyczy Państwa problem zatrzymanych ósemek, zajmiemy się ich ekstrakcją. Wykonujemy także resekcje wierzchołków korzeni czy podniesienie dna zatoki szczękowej. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z kompletnym zakresem naszych usług: http://stomatologiarodzinna.net/zakres-uslug.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Moglibyśmy Państwu długo opowiadać o naszej pracy, zadowolonych Pacjentach oraz zapewniać o rewelacyjnych efektach, jakie uzyskaliśmy w trakcie leczenia. Jednak najrozsądniej będzie zaprosić Państwa do obejrzenia zdjęć w naszej wirtualnej galerii, gdzie sami możecie zobaczyć i ocenić efekty naszej codziennej pracy: http://stomatologiarodzinna.net/nasze-prace.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy pamiętają Państwo o wizytach kontrolnych w gabinecie stomatologicznym? W ramach profilaktyki możemy zaproponować Państwu szeroką gamę usług jak na przykład profesjonalne czyszczenie zębów, piaskowanie czy usuwanie kamienia nazębnego. Zapraszamy do naszego gabinetu w Częstochowie: http://stomatologiarodzinna.net/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie dentystycznym zajmujemy się również diagnostyką radiologiczną. RTG cyfrowe zębów należy do jednego z najczęstszych badań radiologicznych. Wskazaniem do jego wykonania jest między innymi ustalenie przyczyny problemu, na który skarży się Pacjent czy też planowana terapia ortodontyczna. Na stronie internetowej: http://stomatologiarodzinna.net/cennik-uslug zamieszczamy cennik wszystkich usług naszego gabinetu stomatologicznego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Protetyka, leczenie chorób dziąseł czy wstawianie implantów to tylko kilka dziedzin stomatologicznych, w zakresie których świadczymy usługi w naszym gabinecie w Częstochowie. Szczegółową ofertę znajdziecie na stronie internetowej: http://stomatologiarodzinna.net/zakres-uslug. Jeśli interesują Państwa nasze kwalifikacje zachęcamy do zapoznania się z certyfikatami, które również udostępniamy na naszej stronie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W trosce o świadczenie usług dentystycznych na niezmiennie wysokim poziomie rozwijamy ofertę naszego gabinetu sukcesywnie wprowadzając nowoczesne rozwiązania. W naszej codziennej pracy korzystamy z profesjonalnych technologii. Wiele lat pracy w branży stomatologicznej nauczyło nas, że równie ważne jak sprzęt - jest odpowiednie podejście do Pacjentów. Dlatego właśnie zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe czują się u nas bardzo komfortowo. Zapraszamy: http://stomatologiarodzinna.net/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pragniemy przypomnieć, że w naszym gabinecie umożliwiamy leczenie stomatologiczne na kredyt. Oznacza to, że po szczegółowym zapoznaniu się i akceptacji planu oraz kosztów leczenia nasi Pacjenci mogą rozłożyć płatność na raty. Ofertę kredytową przedstawi Państwu przedstawiciel banku, z którym nasz gabinet stomatologiczny nawiązał współpracę. O szczegółach przeczytają Państwo na stronie: http://stomatologiarodzinna.net/raty.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded