Profile

Cover photo
Diav Draconia
Lives in Mougins
40 followers|724,137 views
AboutPostsPhotos

Stream

Diav Draconia

Shared publicly  - 
 
Materiały: - notes - distress ink w kolorze vintage photo - modelina (czarna) - brąz i patyna (verdigris) - werniks - klej ;) - stemple Efekt (nie filmowałam):
1
Add a comment...

Diav Draconia

Shared publicly  - 
 
2015-09-04, piątek Umknęły mi te wakacje błyskawicznie, nawet nie wiem kiedy. Zwłaszcza siódmy miesiąc Małego Księcia :). Tę notkę zaczęłam pisać dwa tygodnie temu, a nawet nie mam jeszcze trzech zdań. Sama nie wiem dlaczego ...
1
1
Diav Draconia's profile photo
Add a comment...
People
Have her in circles
40 people
Quess Enimo's profile photo
Mahin Khan's profile photo
Beksa Lala's profile photo
Kasia Gosposia's profile photo
Marek Kossakowski's profile photo
Katarzyna Stańko's profile photo
Finau Taufalele's profile photo
Paweł Lewandowski's profile photo
Jan Lewandowski's profile photo
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Mougins
Previously
Warszawa
Story
Tagline
Fear me, love me, do as I say and I will be your slave
Introduction
Z zawodu psycholog oraz plastyk, ale pracuję jako informatyk :)

22 stycznia 2015 roku mój świat powiększył się o Małego Księcia <3.

I o mnie:
Mam dwukolorowe oczy, a z Friends najbardziej lubię Chandlera. Nie lubię skórki z pomidora, rzadko lubię utwory muzyczne śpiewane przez kobiety, jestem zdecydowanie dog-person. Kocham gadżety elektroniczne, komputerowe i kuchenne. Nie przepadam za szpinakiem, jeden z moich ulubionych filmów to Labirynt Jima Hensona. Od kilkunastu lat nie jem mięsa, uwielbiam filmy Christophera Nolana, uważam, że Robert Pattinson NIE jest przystojny. Lubię kolor niebieski, chociaż z reguły ubieram się na czarno. Uwielbiam frytki z baru Pod Aniołem w Wildze. Mam hopla na punkcie książek. Nie lubię kupować butów. Nie zasnę w ciemności, nienawidzę dźwięku tykającego zegarka. Nie znoszę dramatów. Uwielbiam żółty ser, zwłaszcza goudę Mlekovity. Nie lubię Pulp Fiction. Uwielbiam M. J. Foxa i podziwiam go za optymizm. Uważam, że Momo jest lepsze od Niekończącej się opowieści. Lubię Białoszewskiego. Nie lubię piwa. W Łazienkach Królewskich często siadam na kamiennym lwie. Lubię brzmienie słów zaczynających się na "dia". Nie kłócę się z osobami, na których mi nie zależy. Bywam złośliwa. Fascynują mnie Chiny i Japonia. Uwielbiam M.C.Eschera i Charlesa Dodgsona. Nie lubię białego światła i bywam nieśmiała :).
Basic Information
Gender
Female
Other names
diavoli, diavlisia